שרשור חדש למשחק

שרשור חדש למשחק

המשך השרשור הקודם של המשחק. (פתחתי אחד חדש כי הקודם כבר עשה לי סחרחורת) שיר עם המילה ייאוש. אהממ יש לי סטיקר "אין ייאוש בעולם כלל"

מצאתי מצאתי מצאתי!

"אחכה לך בשדות" משו "יש שדות כותנה,יש שדות ייאוש,אך למצוא אותך זה כמו למצוא שדה נטוש" משו כזה

black hock

New member
זה לא חוכמה לענות לעצמך../images/Emo6.gif

יוני בלוך-ציפורניים "צומחות לי ציפורניים מגדל אותן כמו עץ" שיר עם נחל/נהר

חחחחחח מצחיקה../images/Emo6.gif

לא עניתי לעצמי...זה המשך של השרשור הקודם. "כל הנחלים זורמים לים" שיר עם המילה קוף

רק חדוה

New member
"כמו קופים כמו קופים...

כמו אנשים יפים" "כל הילדים קופצים" של (נראה לי) שוטי הנבואה נקסט - שיר עם המילה פרש/פרשים

Ocean Spirit

New member
"שלושה פרשים ביער רוכבים..."

בן המלך - משינה שיר עם המילה "ירוק"

רק Danit

New member
גרמת לי לפתוח שירונט.

מוש בן ארי- שמע האל לפניך אני נחשב כאין יתוש קטן קדמני תחילה מצטערת שאני לא משחקת לפי הכללים, אני מניחה שאני לא היחידה.. תנו לי שיר עם המילה בית-ספר

פונץ' - שיטוט ברחובות

"עוד לא למדנו שום דבר משיטוט ברחובות לא שהבצפר נשאר לנו משהו" אגב, אני לא פתחתי שירונט או גוגל אפילו פעם אחת עד עכשיו
ועכשיו - שיר עם המילה ספגטי.

רק Danit

New member
וואי יש לי!

אריק ברמן- בינונימי "הוא מכין ספגטי מצויין וההורים שלו טחונים וחוץ מזה אני עכשיו בחודש השני..." שיר מעולה. אני רוצה שיר עם המילה "יומן"

רק Danit

New member
Foreigner -Cold As Ice ../images/Emo186.gif

ועכשיו, ברוח ל"ג בעומר שיר עם המילה "אש" קלי קלות.

באנו חושך לגרששששששש

בידינו אור ואשששששששששששששש כל אחד הוא אור קטןןןןןןןןןןןןןן וכולנו אור איתן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אייש,שיר גאוני. שיר עם המילה "גאוני" או "גאון"

LilStar

New member
אביב גפן- אלימות

"עוד גאון גרמני המציא יוד בלי צבעים" אפשר לקבל פה שיר עם המילה תשוקההההה

רק Danit

New member
מגרד- יוני בלוך/אפרת גוש

אני רוצה שיר עם המילה מלצר/מלצרית בהצלחה.

sweetdreams

New member
לא יכול להיות שנשברתם...

בית קפה של דינוזאורים - ארכדי דוכין. טוב, משהו קל להתאוששות - תביאו שיר עם המילה: יין.

השיר שבחתימה שלי../images/Emo6.gif

וגם השיר שכתבתי מיקודם-מלנכוליה "ביין מר" תביאו לי בבקשה שיר עם המילה משעמם או שיעמום

למעלה