שרשור חיובי

היי

אני סייעת מ"מ בבי"ס לחינוך מיוחד, הייתה להם קייטנה ביולי אוגוסט אבל לא יכלתי לעבוד בה...

חיפשתי עבודה זמנית בחודשיים האלה בלי מוטיבציה אמיתית... ולא מצאתי...

בלי קשר - הבי"ס הזה והצוות באמת נדירים... למזלי המנהלת אוהבת אותי, הצוות מפרגן ותומך... כולם מאוד נחמדים... והילדים

חששתי שישאלו אותי מה עשיתי בחודשיים האלה ושיגלו שלא עבדתי, כי הם יודעים שאני גרה בשכירות ואיך אני אסביר את זה... (קצבה, סיוע בשכר דירה, הנחה בארנונה...)

האמת שנאלצתי לחשוף את כל הקרביים שלי מול המעסיקים
(לא המנהלת ולא הבי"ס), היו בטפסים שהייתי צריכה למלא מלא מלא דפים רפואים ונפשיים עם חדירה מטורפת לפרטיות... זה היה נורא מפחיד אבל הבאתי מכתב מהפסיכיאטר שכתב שאני כשירה לעבוד בכל עבודה שהיא, נשלחתי לרופא תעסוקתי שקבע שאני יכולה לעבוד... זה היה משפיל אבל קיבלתי אישור ויש גורמים שיודעים עלי דברים, לא יודעת אם הם העבירו את זה לבי"ס... בכל אופן - הם לא פסלו אותי, אסור להם...

ממש אכפת לי שידעו...

לא ידעתי מה לעשות... כשביקשו ממני להביא סיכום רפואי מרופאת משפחה שקלתי לוותר על העבודה וזהו... אבל היא אמרה לי שזה לא חוקי לא לקבל אותי בגלל זה והפסיכיאטר שלי בכלל זעם על כך שהם ביקשו ממנו להביא מכתב שאני יכולה לעבוד... הייתי בשוק... זה הכעיס אותו מאוד...

ואז הגעתי לשם ובום... כל הדפים האלה... כמעט התחלתי לבכות שם... אני לא מאמינה שזה עבר בשלום...

שרשור חיובי

פתחתי שרשור שבו אתם מוזמנים לכתוב דברים חיובים שקרו לכם השבוע, הצלחות, התגברויות ודברים שמחים

מזל טוב ~

מי ייתן שכל אחד/ת מאתנו שכרגע לא נמצא במקום טוב עבור עבודה יגיע לשם :)
ממש שמחה בשבילך ^^

מתחילה שחיה במתנס

בסל שיקום אישרו לי "עמיתים" (או "אמיתים", לא בטוחה)
אז הייתי השבוע בפגישה עם המרכזת במתנס
והייתי צריכה לבחור בין שחייה בבריכה לחוג קרמיקה.
בחרתי בינתיים בשחיה
כי אפשר להתחיל כבר
וקרמיקה זה רק אחרי החגים.

גם אני בעמיתים, הבעיה שאני מתקשה להתמיד... עכשיו הלכתי חודש אחרי שלא הלכתי בערך שנה וזהו... פרשתי...

מה שאני עשיתי דרכם זה חדר כושר ובריכה כל פעם לכמה חודשים...

תהני ותתמידי!!

Devil il love

New member

הבכור שלי התחיל גן חדש וההתחלה הייתה דווקא טובה, במיוחד הפרידה בגן.
אתמול התקשרה אליי המנהלת שלי מהעבודה להודיע לי על כך שהיא התפטרה והעדיפה לעשות זאת באופן אישי, הרגשתי מאוד מוערכת מצדה, על כך שהיה לה מאוד חשוב ליידע לי אפילו שבעקרון היא לא אמורה לעשות זאת. (אני מאוד אתגעגע אליה).

golan2072

New member
שנים מחברי הטובים, שהיו בברוגז 4 חודשים, השלימו!

סוף כל סוף, ובתיווך שלי.

Lundi Bleu

New member
יש לי זיכרון גרוע...

היה לי ראיון ללימודים

בגדים חדשים

וקבוצה בפייסבוק עושה לי מצב רוח

יצא סימס 4!

והוא ממש נחמד ומוצלח. אפילו הגליץ' שכל האינטרנט גילה היה ממש משעשע (חפשו the sims 4 demon babies).
שמחה שביקשתי הזמנה מוקדמת של זה ליום ההולדת בזמנו.

Lundi Bleu

New member
עוד גיימרית מסוג כלשהו

גם אני לא גיימר מהסוג הכבד ויש לי סימס.

ועוד משהו ששימח אותי: הגעתי לשלב 221 בקנדי קראש

golan2072

New member
חזרתי לשחק בSKYRIM!

אחחחח משחק גדול
&nbsp
כן, כן אני גיימר, גיק וחובב טבע (ובפרט זוחלים).

למעלה