שרשור חשוב!!!

CluBeRiT

New member
שרשור חשוב!!!

למה שלא נכתוב איך כל אחד התחיל לרקוד סלסה??? זה יהיה נחמד! אני אתחיל ראשונה. כשהייתי בת 14, הכרתי מישהי שעברה לחטיבה שלי, והפכה להיות החברה הכי טובה שלי, והיא ממוצא קולומביאני. בקיץ של אותה שנה היה סלסה בחמישי בערב בחוף אכדיה, והיא סחבה אותי לשם ולא ממש רציתי ללכת כי לא ידעתי לרקוד... אבל היא הבטיחה שהיא תרקוד איתי.. מה שהיה ממש לא נכון כי ברגע שהיא ראתה את חבר שלה אני ננטשתי שם. ולפני שהיא עזבה אותי לטובת החבר, היא אמרה לי את הדבר שהכי עזר לי ללמוד סלסה "כל מה שהבחור עושה, תעשי לצד השני, ואם את מסתבכת פשוט תחייכי והם לא ישימו לב." וככה אני התחלתי לרקוד.... ואתם???

תורי../images/Emo70.gif

לי אין סיפור כזה מרתק
תמיד אהבתי את המוזיקה הלטינית וקובנית וכל הסגנון הזה אז יצא לי כמה פעמים לראות סלסה אז יום אחד ראיתי שנפתח אצלנו במתנ"ס חוג סלסה אז החלטתי ללכת עם כמה חברים לסלסה
אז הלכנו (כמובן שהם התפדחו להיכנס - לא יודע למה) ואני עזרתי אומץ ונכנסתי (והם בסוף נכנסו.. אחרי) ו...ישר נדלקתי על זה
ומאז אני רוקד

i l0ve u

New member
חח...כן

ת´סיפור של טל אני מכירה.. הבנאדם חולה סלסה! זה הדבר היחיד שיש לו בראש! היום אחת המורות אפילו "איימה" עליו שאם הוא לא יכין שיעורים היא תתקשר לאמא שלו שתבטל לו את כל הסלסה..פחחח כאילו מישהו שם עליה... טוב אני לא רוקדת..אבל לפעמים טל והחבר´ה "סוחפים" אותי לשיגעון הזה ואני מחקה את איך שהם רוקדים..זהו..

לא רשמת את הדבר העיקרי!

אמרתי לה שסלסה יותר חשוב מאנגלית
והיא אמרה שאם אני יתפרנס מזה וזה יעשה אותי לעשיר (משהו כזה..) אז היא מסכימה !

שלום! אני איציק ואני בן 18 עוד מעט

אני התחלתי לרקוד שנה שעברה באילת. זה היה בדיוק יום האהבה ובא אליי ואל חברים שלי איזה יחצ"ן הביא לנו הזמנות בחינם לאיזה מועדון.. ובאותה תקופה לא היה לי מושג מה זה סלסה. אז הלכנו וזה היה סבבה ואמרנו שנמשיך לרקוד שנחזור לירושלים.. וזה לא קרה ורק עכשיו לפני כמה שבועות התחלתי ללמוד...

אני....

טוב אצלי זה מן סיפור שהיה צפו מראש....
אמא שלי רוקדת כבר קרוב ל-8 שנים, אז ככה שזה היה ברור שמתישהוא גם הג´וק הזה יעבור אליי... אבל ההתחלה שלי הייתה כשהייתה לחברה שלי מומולדת (והחברה הזו רקדה סלסה), אז כמה חברות ואנוכי באנו להפתיע אותה במועדון שלה (איפה שהיא רקדה ביום היומולדת).... והשאר מאז היסטוריה.....
אוי איזה חמוד

ברוכה הבאה רונצ´ה! ואני התחלתי..

כשבאו לעשות הופעת סלסה בבי"ס שלי וממש לא התלהבתי אבל חברות שלי כן והן גררו אותי לסלסה במשך שנה וחצי, הייתי הולכת ללימוד והולכת ישר אח"כ הביתה עד שיום אחד נשארתי וראיתי אנשים רוקדים וראיתי רואדה, ואז התאהבתי...

NightGirl 4ever

New member
יום עתיק לפני 4 שנים

התחלתי לרקוד ריקודי שנות ה60 והתאהבתי ... תמיד היה משהו בסלסה שגם אהבתי עם זאת, חבל שלא משקיעים גם בשאר הריקודים הלטיניים כמו הטנגו, צה´ צה´ צה´ וכו´ ...

Pagra Baleben

New member
אני..../images/Emo185.gif

לפני המון זמן, ראיתי סרט בשם סלסה אין לי כוח לכתוב פה את הסיפור, אבל בכל מקרה, הראו שם את הארבע צעדים הבסיסיים, וכל הזמן עשיתי אותם, עד שבערך שנה אחרי זה מצאתי חוג

גם אני ראיתי ת´סרט!! סרט פ33ה!

אבל יש סרט שזה הסרט ההכי יפה שראיתי! שקוראים לו "dance with me?" התרקוד איתי? זה סרט מזהההההה יפה!!! מישהו גם ראה את הסרט?

CluBeRiT

New member
בקשר לשאר הריקודים הלטיניים

אני הולכת להרשם לקורס שילמד אותי את כל הבולרום והלטיני, וזה כולל בו למבדה, צ´ה צ´ה צ´ה, ממבו, טנגו, ולס, ועוד כמה...... ממש רציני, מישהו רוצה לבוא איתי?

CluBeRiT

New member
האמת שלא מאמי,

החלטתי ללמוד את הסלוניים אצל ארתור מארי, אמנם יקר, אבל משתלם לאללה אם הולכים על זה מקצועי. היה סיפור ארוך עם המדריכה שלי, המטומטמת בסטודיו פיטרה אותה, ורבתי שם עם כל העולם ולא נותנים לי את הטלפון שלה!!!!! היית מאמין?

למעלה