שרשור טיפים ופטנטים

טיפ מרענן לאיזון "גוף נפש"../images/Emo24.gif

רובנו אנשים עובדים,בסביבה לא טבעית. נמצאים במקומות ממוזגים,הסקה מרכזית,מחשבים,מתקנים פולטי אוויר וכו". כל אלה יוצרים אווירה מאוד לא טבעית. בשטח זה השמנים האתריים יכולים לעזור כדי להשיב את האיזון. השמנים המומלצים,אורן,לימון,פטצו"לי, תפוז,ארז,עץ-האלמוג(סנדלווד),ואשכולית. מתוכם לבחור 4 סוגי שמן אתרי,מעולה במבער מהול במים,אפילו במקום העבודה.כל השמנים מקורם מעצים,והשימוש בהם מחזיר לנו כמה השפעות מועילות כמו בסביבת-היער ,להיות ממש בטבע.. ערב טוב.

חושחושה

New member
../images/Emo91.gif

רוצה להמליץ על פטנט סבתא לחיזוק צפרניים סדוקות ושבורות: לחמם בקערית קטנה מעט שמן זית, לטבול את הידיים לעשר דקות כל ערב למשך חודש ימים (כמובן אפשר מול הטלוויזיה, כי הרי אין לנו זמן לעצמנו) להוציא את הידיים לנגב מעט במפית נייר, חשוב לא לשטוף ולעשות עיסוי מסביב לכל צפורן עם הרבה כוונה והרבה אהבה, אפשר ורצוי לעסות את כל כף היד, מנסיון לא תאמינו מה קורה לצפורן, אין שום מחזק צפרניים שישווה לזה, הציפורן מתחזקת, מתארכת ומבריקה, נסו ותתרשמו, ואני מחכה לתגובות, אגב אפשר להשתמש באותו שמן, פשוט לכסות את הקערית ולחמם למחרת במיקרו, בהצלחה!!! והרבה אור ואהבה

avorly

New member
תוספת-

לפי הסבתא שלי, להוסיף לזה לימון בכמות שווה. גם אני נסיתי ועובד יפה מאוד.

bflygirl

New member
פעם שמעתי טיפ לכאבי ברכיים

לחמם בסיר ארבע כפות שמן זית עם כמה עלי כרוב, עד שהעלים יתרככו. את העלים הספוגים בשמן מניחים על הברכיים הכואבות, וכורכים בבד למשך הלילה.

כיצד אפשר להעלים צלקות משריטות

עמוקות ולא עמוקות של חתולה שובבה שמה שהיא עושה כל היום זה לשרוט את הבת שלי בכל חלק גוף אפשרי. השתמשנו בשמן לבנדר, כעזרה ראשונה. אה ויוזמת השאלה היא של... שו... כמובן, שסובלת מאד ונהית מכוערת... הכל בגלל החתולה

ToryMaster

New member
ובכן

אני ששמעתי על משחה שמרככת צלקות, אבל זה לא צמחים ולא בדקתי על עצמי, אז עזבי. להמ בעתם אני כותבת את ההודעה הזו?

מיכלי,בטח שיש מישהי בבית../images/Emo24.gif

שמן במריחה לשריטות. לערבב בכמות שווה . שמן אתרי לבנדר,ושמן עץ התה האוסטרלי-טיטרי. ולמרוח על המקום. ותתחילו לחנך את החתולה השובבה ,שבלי שריטות יותר. "קודם מחשב ועכשו שריטות" מחבקת
יום טוב.

גם לי יש כמה

כתבתם כאן על בעיות בגלל המזגן אז אצלי במשרד מונכת כערה של מלח שהיה כתוב שהיא עוזרת נגד משהוא שלילי (אולי יונים) שנגרמים מהמזן. ובענין לחץ דם גבוה: תה מעלים של עץ זית .

למעלה