שרשור יציאות

yaarasta

New member
רגאיי בפסטיבל שנטיפי!! עדכונים!!!

כמה רגאיי יש השנה בפסטיבל? מספיק בשביל לבוא לתפוס וויבז, שמש, ואולי איזה משהי/משהו!!! להלן רשימת הלהקות/תקליטנים/סאונדים והזמנים: JAHMIR Sound יתן סט פתיחת פסטיבל ביום חמישי החל משעה 14:00 אפריקנה - יופיעו בבמה המרכזית ביום חמישי (1.6) ב- 19:00 מתיתיהו - במה מרכזית 20:00 יום חמישי איאם - במה מרכזית 21:00 יום חמישי R.P.G (עפרי ראס-פז) ואנוכי יעראסטה דיזאסטה ניתן סט מ- 10:00 בבוקר ביום שישי (2.6) וישר אחרינו על הבמה המרכזית יעלו: התקוה- 6 !!!(12:00 בצהריים) מלכה באיה יופיעו גם הם בבמה המרכזית ב- 19:30 תמימי דעים יופיעו ביום שבת ב- 11:00 בבמת ים SHOCKBIT Sound יעלו לסט סוחף במיוחד החל משעה 13:00 בבמה המרכזית, ואחריהם יעלו: קטורדה וייבז שייתנו הופעה חגיגית לסיום הפסטיבל!!! NUFF VIBEZ NUFF REGGAE NUFF RESPECT NUFF SAID!!! לפרטים נוספים, לו"ז, כרטיסים אחרונים, הסעות וכו' הכנסו ל- www.shantipi.co.il 054-7667489 -יער

shukiman

New member
שני כרטיסים אחרונים לשנטיפי!!!

כל הקודם זוכה!!! 0545-207669 שוקי

RastaTzlila

New member
אמן תגידו לי,

שיש איזו מסיבה מגניבה היום. אין מצב שערב חג שבועות שאני סופכלסוף בבית, אני לא אהיה במסיבה מפציצה. שרשרו- מה הולך היום?? בברכת חג שבועות שמח ומלא וייב, צלילה ראסטה אין דה בית.

יום שלישי הקרוב, 30.5 בג'ה פן!!

הליין השבועי של יוניטי סאונד ורוד בוי סאונד-- מארחים את סאבו מסוליקו כניסה החל מהשעה 22:00 -כשף!

RastaTzlila

New member
בנוסף רציתי גם לשאול...

אם למישו ידוע אם הולך היום משו בקלאב 69 בב"ש עיר האורות??

חג שמח צלילה!!!

מתגעגע סיסטה, צירפתי אותך לשירשור מסיבות אולי תבוא לך ישועה לגבי היום, לי אין מושג אם הולך משהו... גיל.

יום רביעי, 31.5 בפצ'ולי!!!

ראסטה ליון מתקלטים במקום המדהים הזה!!! ממליצה בחום.. אני כנראה אהיה שם-- הכניסה היא חופשית לגילאים 20+ מקווה לראות אתכם- אה ודרך אגב מתחיל שם ממש מוקדם! ב- 00:00 כבר שיא המסיבה! -כשף!

יום שישי 2.6 בסלואו משה!

במסגרת הליין השבועי בסלואו- השבוע יתארחו-- רוד בוי סאונד בליסטיק סאונד וגימ"ל סאונד בואנה כניסה 20 ש"ח לפני חצות ו-35 ש"ח לאחר מכן! אז כדאי להגיע מוקדם!! וזה 18+ אז כדאי גם להביא תעודות זהות, כי מקפידים שם בזמן האחרון =/ -כשף!

יום חמישי, 8.6 בקולטורה!!

אז ככה אחים ואחיות שלי- 8 ביוני 2006 גיא מר בכבודו ובעצמו (מהדג נחש..) מוביל ערב בילתי נישכח בקולטורה!! השקת דיסק של אדם בן לביא (פישי הגדול!) וקידום שני סאונד סיסטמים חדשים החוצה- -שוקביט סאונד- שכאן כולם מכירים עם רגא לפנים!! -ספנסר סאונד- שמתקלטים רוטס, ראב א דאב ורגאמאפין! יאללה אני רוצה לראות תגובות והיענות חיובית! יותר פירוט בהמשך.. שיהיה לכם יום מעולה ושבוע מוצלח -כשף!

sis3

New member
להקת איאם מזמינה ../images/Emo142.gif

הופעה מיוחדת במינה עם ביצועים מעניינים במיוחד של הלהקה ועם אורחים שיתערבבו במיקס מעולה בחגיגה לצאת הסינגל הראשון מהדיסק השני! רודבוי סאונד - Rudeboy sound sistem - ישרוף לפניי ואחרי. מיוחדות ועניין רב יהיו! כן יהיו!! בערב ה: 16.6.06 שישי חצות בארבי ת"א!! שנטיפי חמישי 1.6.06 במה מרכזית 21:00. אהבה וכבוד!

boofy1

New member
8.6 חמישי מסיבה בחווה של אליק!!!

פתיחת הקיץ בענק!! חגיגת רגאיי ענקית בטבע! התקווה-6 בהופעה חיה!! ותיקלוט משובח כל הערב ~פתיחת שערים---22:00!~ *נרגילות חופשי כל הערב *יחולקו 100 דיסקים חינם בכניסה ל100 הראשונים לפרטים: 050-6788898 אלון

K C

New member
אגרטל לפנים

עלה ירוק, זהו מסר תת הכרתי

RASTA LION

New member
הפצ'ולי נמצא באזוה"ת פרדס חנה |אוטו

שזה צפונית בערך 15 ד'נסיעה מחדרה
מומלץ בחום

yaarasta

New member
ב- 6.6.06 בקומפורט 13 !!!

התקווה-6 SILVERDON צ'ולו נייג'ל האדמור UNITY SOUND RUDE-BOY SOUND אורי שוחט & אלארם WIDOW (SOULICO)l YESAYA CREW 007CREW צריכים יותר? פתיחת דלתות 19:30 (להגיע מוקדם!!!) מכירה מוקדמת (50ש"ח) מתבצעת בחנויות MAD-MAN בתחנה המרכזית החדשה ובסנטר בת"א (בקופות המחיר יעלה) כרטיסים בחיפה: 052-8848588 באזור ת"א והשרון: 054-5207669 ת"א: 054-7667489 שלא תגידו שב-"שישי לשישי" הייתם בבית...... -יעראסטה

שרשור יציאות ../images/Emo158.gif

כל מה שקשור לפירסום מסיבות, הופעות וכל היוצא בזה מבורך אך שבבקשה יהיה לכאן!!! עכשיו יש שירשור ואין תירוצים, הודעות שלא ישורשרו לכאן ישורשרו לכאן או ימחקו, תלוי בטמפרטורת הגוף שלי או של מיכל. בברכת חג שמח
גיל ומיכל.

למעלה