** שרשור לילה - היום ה-100 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

ל א ר ה 1

Well-known member
מלאני כל כך לא צנועה. שמעתי אותה עכשיו מספרת על מישהו ששאל אותה- 'אז איך זה להיות האשה הכי יפה בעולם?'
וזאת כבר פעם שניה שאני שומעת אותה במקרה מתייחסת ביהירות למראה שלה ומתהירה על עצמה כמה "היא יפה וזאת עובדה."
בעיני זה דוחה ויהיר וגם מנותק קצת, כאילו אחותי את נאה אבל חסרת חן לחלוטין.

yoni564712

Well-known member
מלאני כל כך לא צנועה. שמעתי אותה עכשיו מספרת על מישהו ששאל אותה- 'אז איך זה להיות האשה הכי יפה בעולם?'
וזאת כבר פעם שניה שאני שומעת אותה במקרה מתייחסת ביהירות למראה שלה ומתהירה על עצמה כמה "היא יפה וזאת עובדה."
היא אמרה בצחוק שהיא רצתה שאביב ישאל שאלה (היה להם משימה שהמשפחות שלהם שואלים שאלות את הדיירים) והשאלה תהיה איך זה להיות האישה הכי יפה בעולם

🤦‍♂️

ל א ר ה 1

Well-known member
היא אמרה בצחוק שהיא רצתה שאביב ישאל שאלה (היה להם משימה שהמשפחות שלהם שואלים שאלות את הדיירים) והשאלה תהיה איך זה להיות האישה הכי יפה בעולם

🤦‍♂️
איך זה סותר את מה שכתבתי? זה דווקא תומך בהתנהגות היהירה שלה, בפנטזיה שלה בן הזוג שלה שואל אותה לגבי היותה האשה היפה ביותר בעולם - אני משכונעת שהיא משוכנעת שהיא באמת אחת היפות בעולם וזה אחד הדברים הדוחים. אם נשווה לדני שהוא באמת כל כך יפה ואין עוררין על יופיו שתמיד צנוע לגבי זה ולא מתעסק בעצמו באופן הזה בכלל

גליה 1211

Well-known member
איך זה סותר את מה שכתבתי? זה דווקא תומך בהתנהגות היהירה שלה, בפנטזיה שלה בן הזוג שלה שואל אותה לגבי היותה האשה היפה ביותר בעולם - אני משכונעת שהיא משוכנעת שהיא באמת אחת היפות בעולם וזה אחד הדברים הדוחים. אם נשווה לדני שהוא באמת כל כך יפה ואין עוררין על יופיו שתמיד צנוע לגבי זה ולא מתעסק בעצמו באופן הזה בכלל
אני יורדת לסוף דעתך.
אני מוסיפה וחושבת שבניגוד להדר שלאורך כל הדר הביעה סוג של בטחון בעצמה או פרידה שגם מעידה שיש לה חוסר בטחון אך הרבה קבלה מה שכן מעיד על בטחון,
מלאני הצטיירה כמי שלא מודעת ליופיה ודיי הצטנעה ופתאום מפרח קיר היא כאילו מחניפה לעצמה בכל מה שקשור ליופי וכאילו עפה על עצמה בהיבט הזה.
(גם הדיבור על אביב היה לי מאד מוזר- אני אישה יפה ולא שילמת לי שכר דירה אז אין לך זכות לומר לי מה לעשות. החיבור שעשתה צרם לי.
הערכתי את מיכל שזזה באי נוחות)
הכל יחד כאילו חושף דמות יהירה.

רותרות7

Well-known member
אני דווקא מערערת על יופיו של דני...הוא מרשים בגובהו, במבנה גופו, בשיער הבהיר. אבל תווי פניו גסים למדי. זה בלט בעיקר כשהתחפש לליהי גרינר. בעיני הוא ממש לא יפה. מותר לי?

רימון2024

Well-known member
1725998934470.gif

סטיריקון9

Well-known member
שמעתי אותה בהקשר לקנאה של אביב והצורך שלו לדעת מה לובשת ואיפה נמצאת כשהיא עם חברות ואומרת מודעת שאני יפה, לכל מקום שנכנסת כל המבטים עלי

yalian

Well-known member
זה היה בצחוק..... סגנון של חוש הומור

מצב
הנושא נעול.
למעלה