** שרשור לילה היום ה-26 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Psy Bear

Well-known member
אני שמח שהקבוצה של ה"מקובלים" חטפה בומבה לפנים, אבל זו הייתה הדחה פשוט לא טובה לעונה. יש כל כך הרבה משקל עודף בדמות אלון, לין, ניקול, בן, שי ואפילו מעתוק. אין צורך להדיח עכשיו את אחד הדיירים הכי משפיעים שמניעה המון עלילות בבית.
צריך לבנות לקליימקס. להדיח את המסביב, לאט לאט, בדרך גם לקבוצה ה"טובה" יאבד איזה אתי... ואז כשהמתח גבוה, אז להדיח אותה בשביל האורגזמה.
זה מה שעוז עשה לנו זה שפיכה מוקדמת.

אבל נו ניחא.

tortt

Well-known member
אני שמח שהקבוצה של ה"מקובלים" חטפה בומבה לפנים, אבל זו הייתה הדחה פשוט לא טובה לעונה. יש כל כך הרבה משקל עודף בדמות אלון, לין, ניקול, בן, שי ואפילו מעתוק. אין צורך להדיח עכשיו את אחד הדיירים הכי משפיעים שמניעים המון עלילות בבית.
צריך לבנות לקליימקס. להדיח את המסביב, לאט לאט, בדרך גם לקבוצה ה"טובה" יאבד איזה אתי... ואז כשהמתח גבוה, אז להדיח אותה בשביל האורגזמה.

אבל נו ניחא.
בול.

katy2022

Well-known member
אני שמח שהקבוצה של ה"מקובלים" חטפה בומבה לפנים, אבל זו הייתה הדחה פשוט לא טובה לעונה. יש כל כך הרבה משקל עודף בדמות אלון, לין, ניקול, בן, שי ואפילו מעתוק. אין צורך להדיח עכשיו את אחד הדיירים הכי משפיעים שמניעה המון עלילות בבית.

אבל נו ניחא.
מעדיפה שבקבוצת הטובים יובלי תודח לפני אתי

קינמון_23

Active member

אבל נו ניחא.
הקליימקס, שהם מבינים שצריך לשנות גישה באיך לצלוח את המשימות יחד עם כל ההקרבה ויאבדו משהוא משלהם, הקליימקס זה להמשיך לשנות גישה ולשרוד את זה. אז אתה רואה אופי אמיתי, ומי שנלחם ושורד. קצת סאחי יצא לי... לאברהם יש את זה ולספיר ולאתי וליובל לוי ואולי אולי אולי גם גיא. וספיר????

אחמאודגדול

Well-known member
תקשיבו, אני לא סבלתי את גל (וטוב לי שהיא הודחה כי קול אחד פחות ללין בהעמדה להדחה) אבל ניקול ואלון ממש מיותרים שם... גל לפחות הוסיפה פלפל.

ניצןן1

Well-known member
תקשיבו, אני לא סבלתי את גל (וטוב לי שהיא הודחה כי קול אחד פחות ללין בהעמדה להדחה) אבל ניקול ואלון ממש מיותרים שם... גל לפחות הוסיפה פלפל.
זה מה שקורה כשצופים מצביעים לחלשים כדי ששנואים יותר יעופו
וזה בדיוק מה שקרה עם דיאן , עכשיו גל
ויקרה לעוד אנשים בהמשך

מצב
הנושא נעול.
למעלה