** שרשור לילה היום ה-84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

לרה5

Well-known member
ליאל ואברהם מדברים על סתיו: הילדה הזאת רוצה פעם אחת לשבת על הטאבלט לראות מה זה. אברהם: על חשבון הבטן שלי?
יש לו תקציב אישי
דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

לך לאמא ספיר שתכין לך 3 ארוחות ביום ותעשה לך אווירון
ותרים אותך לגראפס

shesai

Well-known member
תלוי מי ואיך מסתכל על זה: הגיס, האח, הגיסה, הבסטי. פלונטר

Rosemary123

Well-known member
הנה אברהם - אני גרמתי ליציאת נגר
גרמתי כבר לשני דיירים לצאת
פיפי
שכח שאהובתו והחצי השני שלו בבית הפסידה לעדן לפני יומיים...מצבו גם לא מזהיר והוא יודע זאת בתוך תוכו, הם לא הפוואר קאפל שהם חשבו ורק אם היה יודע שאין עליהם טיקטוקים ואדיטים רומנטיים בטיקטוק כמו שקיוו אבל כן יש טרנד על ספיר בטיקטוק (מי שפתח לאחרונה טיקטוק יודע על מה אני מדברת) והטרנד לא מפרגן מי יודע מה🤣.

היא חשבה שהיא תהיה כמו טליה בחוץ בסוף מסתבר שכולם משווים אותה לאליקו

מיק83

Well-known member
שכח שאהובתו והחצי השני שלו בבית הפסידה לעדן לפני יומיים...מצבו גם לא מזהיר והוא יודע זאת בתוך תוכו, הם לא הפוואר קאפל שהם חשבו ורק אם היה יודע שאין עליהם טיקטוקים ואדיטים רומנטיים בטיקטוק כמו שקיוו אבל כן יש טרנד על ספיר בטיקטוק (מי שפתח לאחרונה טיקטוק יודע על מה אני מדברת) והטרנד לא מפרגן מי יודע מה🤣.

היא זורמת עם זה… אמרה לעשות גם טרנד תפוחי אדמה

_אלכסה

Well-known member

ספיר בחוץ כי עוז תכנן שבוע שלם והנדס הדחה שלמה במיוחד בשביל להוציא אותה.
והטרנד בטיקטוק הוא בריוני ודוחה (שלא לומר גזעני בפעמים שבהם הכניסו לשם גם את אברהם), והכי מדהים שזה בא מזעטוטים שמעריצים את סתיו וטוענים שהם נגד בריונות ובעד מישהי שטוענת שאסור לשפוט אנשים על פי המראה שלהם 🙄

מצב
הנושא נעול.
למעלה