** שרשור לילה היום ה-84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ערן .

Well-known member
אני כבר לא מבין מה קורה שם בבית. כל רגע קורה שם משהו אחר.

דמיינו לעצמכם מה היה קורה בעונה הזו אם ספיר הייתה יוצאת ביום ה-20 מהבית.

זו הייתה אחת מהעונות הכי פרועות ומלאות אקשן.

tarimulu

Well-known member

או סתיו

Psy Bear

Well-known member

אם גל לא הייתה יוצאת כל כך מוקדם אולי הייתה עונה טובה יותר.
אם סתיו הייתה כן יוצאת מוקדם אולי הייתה עונה טובה יותר.

Rosemary123

Well-known member
אם גל לא הייתה יוצאת כל כך מוקדם אולי הייתה עונה טובה יותר.
אם סתיו הייתה כן יוצאת מוקדם אולי הייתה עונה טובה יותר.
גל בחיים לא הייתה נשארת כי היא אמרה לאברהם שהוא "רק שומר" והיו לה עוד פנינים שהקהל לא יכל להעביר לסדר היום...

הייתי רוצה לראות יותר ממאיה...האם היא הייתה ילדת שמנת עם ביטחון מופרז? כן...אבל לדעתי היה לה עוד מה לתת. לדעתי גיא הוא הפספוס של העונה, הלוואי והיה נשאר.
לפי מיטב הבנתי היו 32(!) דיירים העונה...מטורף.

_אלכסה

Well-known member
גל בחיים לא הייתה נשארת כי היא אמרה לאברהם שהוא "רק שומר" והיו לה עוד פנינים שהקהל לא יכל להעביר לסדר היום...

הייתי רוצה לראות יותר ממאיה...האם היא הייתה ילדת שמנת עם ביטחון מופרז? כן...אבל לדעתי היה לה עוד מה לתת. לדעתי גיא הוא הפספוס של העונה, הלוואי והיה נשאר.
לפי מיטב הבנתי היו 32(!) דיירים העונה...מטורף.
32? עם הכניסה של מאיה היו 19 דיירים בו זמנית בבית, 7 נכנסו בכניסה השנייה. ככה שהיו 26 דיירים (שזה גם מספר מטורף)

Rosemary123

Well-known member
32? עם הכניסה של מאיה היו 19 דיירים בו זמנית בבית, 7 נכנסו בכניסה השנייה. ככה שהיו 26 דיירים (שזה גם מספר מטורף)
הרגיש כמו 32 חחחח אבל 26 זה יותר הגיוני באמת.
עונה קודמת גם הרגיש שהוא מכניס כל הזמן דיירים חדשים אבל היה קאסט עם יותר אופי ונוכחות.

Kaz12

Well-known member
אני כבר לא מצליח לעקוב לא אחרי הלייב ולא אחרי הפורום.
הרמתי ידיים. שתסתיים העונה הזאת כבר.

מיק83

Well-known member
אברם סופר את השעות לסיום התכנית

מחר זה מחר 🤐

עדגיל

Well-known member
אברם סופר את השעות לסיום התכנית

מחר זה מחר 🤐
אברהם: בואו נספור כמה שעות זה יוצא ואחרי זה מוריד שעות שינה. כמה זה 18 כפול 24 - מעתוקה: אהה זה אני לא יודעת לחשב. אברהם רגע, נעשה את זה יותר פשוט, מעגל: כמה זה 20 כפול 24? זה יוצא 440. יענקי: אולי, לא זוכר

ערן .

Well-known member
ליאל ואברהם מדברים על סתיו: הילדה הזאת רוצה פעם אחת לשבת על הטאבלט לראות מה זה. אברהם: על חשבון הבטן שלי?
אוי מסכן אברהם.. אפשר לחשוב שסתיו תזמין רק ממתקים.. נשאר עוד תקציב, אולי שניים, מה כואב לך שהיא תעשה פעם אחת?
אתה לא תגיע לחרפת רעב אל תדאג..

האובססיה שלהם נגד סתיו.. בלתי ייאמן.. סוף העונה, עוד יומיים אתם בחוץ ואתם רבים על תקציב אחרון.. מה קורה לכם? שחררו כבר,
תהנו מהימים האחרונים בבית, רבתם 90 ימים, לא הספיק לכם?

Rosemary123

Well-known member
אוי מסכן אברהם.. אפשר לחשוב שסתיו תזמין רק ממתקים.. נשאר עוד תקציב, אולי שניים, מה כואב לך שהיא תעשה פעם אחת?
אתה לא תגיע לחרפת רעב אל תדאג..

האובססיה שלהם נגד סתיו.. בלתי ייאמן.. סוף העונה, עוד יומיים אתם בחוץ ואתם רבים על תקציב אחרון.. מה קורה לכם? שחררו כבר,
תהנו מהימים האחרונים בבית, רבתם 90 ימים, לא הספיק לכם?
כפי שאמרנו בשרשור הקודם. .הכל עניין של משחקי שליטה ותו לא...אין פה קשר לאוכל במיוחד לא עם תקציב כ"כ גבוה ועם תקציב מותרות אישי לאברהם.
הם לא רוצים לתת לה את התענוג לשבת על הטאבלט כי הם יודעים עד כמה היא רוצה את זה והם פוחדים שזה יסמל את זה שיחסי הכוחות השתנו בבית...
אלו משחקי שליטה וכוח ואגו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה