שרשור לילה היום ה25 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

Psy Bear

Well-known member
שמתם לב שגם שניר וגם אלון
נוגעים בצורה מאוד אגרסיבית בנשים
מושכים בכוח, דוחפים, מנשקים בגסות
שניהם יצורים מהתחת.
אלון הוא בתול שלא יודע בכלל איך להתנהג כשאשה קרובה אליו יותר מ-40 ס"מ.
שניר ככל הנראה הולך לפוצץ איזו בת זוג במכות.

בוףףברכה

Well-known member
על מי אברהם מדבר "...עדיף
ככה שיפרקו את החבילה...
זה עלול לעלות ביוקר..??."?..

Rave n

Well-known member
את מהממת, שרופה עליך, אל תלכי לישון .. כן הם ידעו כי היינו ביחד בדרום אמריקה וזה היה מדהים. נמשך קצת שחזרנו ואז נגמר בפיצוץ.

Psy Bear

Well-known member
@פאף פה
הנה שאלה בשבילך. האם קיימות איכויות אחרות בבן (או בת) זוג שיתגברו בשבילך על העובדה שהוא (או היא) לא "מנוסים" לא "טובים" או לא "הרפתקנים" בנושאים מיניים? כלומר האם בסופו של דבר זה בשבילך ה-דבר שיאשר או יבטל בן זוג?

פאף פה

Well-known member
@פאף פה
הנה שאלה בשבילך. האם קיימות איכויות אחרות בבן (או בת) זוג שיתגברו בשבילך על העובדה שהוא (או היא) לא "מנוסים" לא "טובים" או לא "הרפתקנים" בנושאים מיניים? כלומר האם בסופו של דבר זה בשבילך ה-דבר שיאשר או יבטל בן זוג?
לא מפריע לי בכלל אם מישהו מנוסה או לא. מצידי שיהיה בתול. לא צריך להיות לו ניסיון מיני בכלל. את הכל אפשר ללמוד וללמד. מה שכן, לא אוכל להתפשר על איבר קטן, זה פשוט לא יעבוד לצערי.
בכל מקרה הדבר שהכי חשוב לי בגבר הוא טוב לב.
אחר כך כנות, פתיחות, סובלנות וכבוד הדדי.
לגבי הלוק אני מאוד נמשכת לגברים בסגנון עידן עמדי אבל מעולם לא פסלתי על בסיס מראה כלשהו כל עוד מדובר בגבר עם קסם אישי ורצוי גם עם סקס אפיל.

Psy Bear

Well-known member
לא מפריע לי בכלל אם מישהו מנוסה או לא. מצידי שיהיה בתול. לא צריך להיות לו ניסיון מיני בכלל. את הכל אפשר ללמוד וללמד. מה שכן, לא אוכל להתפשר על איבר קטן, זה פשוט לא יעבוד לצערי.
בכל מקרה הדבר שהכי חשוב לי בגבר הוא טוב לב.
אחר כך כנות, פתיחות, סובלנות וכבוד הדדי.
לגבי הלוק אני מאוד נמשכת לגברים בסגנון עידן עמדי אבל מעולם לא פסלתי על בסיס מראה כלשהו כל עוד מדובר בגבר עם קסם אישי ורצוי גם עם סקס אפיל.

השאלה לא הייתה על גודל אבל אותה... "אנרגיה" או "מוטיבציה" מינית כמו שיש לך.

פאף פה

Well-known member
השאלה לא הייתה על גודל אבל אותה... "אנרגיה" או "מוטיבציה" מינית כמו שיש לך.
אה
המוטיבציה שלי תלויית מצברוח והאנרגיה תלויית חשק.
אם אתה מתכוון לזה שהאם היה מפריע לי שלבן זוגי אין חשק בכלל לאורך תקופה ארוכה? ברור שמפריע.
(המוח שלי לא עובד טוב כרגע אז רצוי לדייק ברחל בתך הקטנה בשאלות)

Psy Bear

Well-known member
אה
המוטיבציה שלי תלויית מצברוח והאנרגיה תלויית חשק.
אם אתה מתכוון לזה שהאם היה מפריע לי שלבן זוגי אין חשק בכלל לאורך תקופה ארוכה? ברור שמפריע.
(המוח שלי לא עובד טוב כרגע אז רצוי לדייק ברחל בתך הקטנה בשאלות)

לא תקופה. אלא מישהו שלא הרפתקן כמוך, שלא מנוסה וגם לא מתרגש כל כך להתנסות... לא "טוב" אולי היית מגדירה ככה.
אני שואל האם המיניות תופסת אצלך את המקום שעל פיו ישק דבר בזוגיות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה