** שרשור לילה 🌛 היום ה-30 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
יאנקי - אני בקטו דיאטה אז אני לא אוכלת מתוק, לכן למרות שיאנקי מייצג את החרדי כפי שאנחנו החילונים רוצים לראות אחד שמתגייס, הוא סבלני מבחינה דתי, יחד עם זאת אצלי הוא לא עובר במערכת העיכול. הגוף שלו דוחה מתוק.
ברור לי שמי שאחנהגדול מקדם זה ספיר ושניר, על הדרך שי, אברם וסתיו מקדמת את עצמה או שהיא שתולה של ההפקה והכל תסריט. בכל מקרה אני חשה מרומה, חשה אכזבה קשה.
אני מתקשה להתרגש מנשיקה של אברם וספיר.
לגבי אברם ברור לי מאוהב, אבל ספיר נראה לי תעשה הכל עבור המיליון. קטן עליה נשיקה, אפילו עם חפי לא רק עם אברם. וזה מה שמאכזב.

ק ו ל י ת

Well-known member
יאנקי - אני בקטו דיאטה אז אני לא אוכלת מתוק, לכן למרות שיאנקי מייצג את החרדי כפי שאנחנו החילונים רוצים לראות אחד שמתגייס, הוא סבלני מבחינה דתי, יחד עם זאת אצלי הוא לא עובר במערכת העיכול. הגוף שלו דוחה מתוק.
ברור לי שמי שאחנהגדול מקדם זה ספיר ושניר, על הדרך שי, אברם וסתיו מקדמת את עצמה או שהיא שתולה של ההפקה והכל תסריט. בכל מקרה אני חשה מרומה, חשה אכזבה קשה.
אני מתקשה להתרגש מנשיקה של אברם וספיר.
לגבי אברם ברור לי מאוהב, אבל ספיר נראה לי תעשה הכל עבור המיליון. קטן עליה נשיקה, אפילו עם חפי לא רק עם אברם. וזה מה שמאכזב.
מה זאת כבר נשיקה? יתכן שישנה משיכה אבל מחוץ לבית זה לא יחזיק

yoni564712

Well-known member
למה טליה ושחף הלכו לאוטו אוכל הזה
מה זו התוכנית הזאת

katy2022

Well-known member
למה טליה ושחף הלכו לאוטו אוכל הזה
מה זו התוכנית הזאת
תוכנית ריאליטי חדשה…למה שלא יילכו? מי שאוהב אותם ירוויח לראות אותם שוב על המסך😍 הם מתפרנסים מזה ומתחזקים את הפופולריות שלהם… win win situation

אחמאודגדול

Well-known member
אני בתקווה שעוז ידחוף את לין בעתיד וייתן לה עריכה טובה ואיכותית יותר ואז אולי יתחילו לסמן אותה כפייבוריטית. לפעמים עוז דוחף דייר בעריכה הרבה יותר מאוחר, ואני מרגישה שהוא מחכה עם לין. אני לפחות מקווה.

מיק83

Well-known member
אני בתקווה שעוז ידחוף את לין בעתיד וייתן לה עריכה טובה ואיכותית יותר ואז אולי יתחילו לסמן אותה כפייבוריטית. לפעמים עוז דוחף דייר בעריכה הרבה יותר מאוחר, ואני מרגישה שהוא מחכה עם לין. אני לפחות מקווה.
היום הראה איך חפי גירש את לין

ניצןן1

Well-known member
שמתי לב שלא היה אפילו מונולוג אחד שלה בחדר האח.
יש כאלה עם איזה 5 מונולוגים

שניר
יענקי
ספיר
יובל לוי
סתיו

אחמאודגדול

Well-known member
שמתי לב שלא היה אפילו מונולוג אחד שלה בחדר האח.
יש כאלה עם איזה 5 מונולוגים

שניר
יענקי
ספיר
יובל לוי
סתיו
כן ולכן אמרתי שבשלבים מתקדמים יותר זה בום כזה, בוסט לדייר שמקפיץ אותו לגמר. זה מה שאני מקווה שיהיה עם לין.

alesandro2

Well-known member
אני בתקווה שעוז ידחוף את לין בעתיד וייתן לה עריכה טובה ואיכותית יותר ואז אולי יתחילו לסמן אותה כפייבוריטית. לפעמים עוז דוחף דייר בעריכה הרבה יותר מאוחר, ואני מרגישה שהוא מחכה עם לין. אני לפחות מקווה.​
אין לה את זה, היא ניקול ומעתוק
אותו סגנון , בנות מלך

svtar25

Well-known member
הבת שלי טוענת שהיה דייט של אלון ליובל מעתוק? זה נכון? הם זוג?

מצב
הנושא נעול.
למעלה