** שרשור לילה 2 היום ה-26 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

8LIBI8

Well-known member
ראיתם איך גל יצאה? במשחק של איזה כיף, חוזרת לילדים
בטח מחר היא תתבטא במשפטים השחוקים - הרגשתי שאני עומדת לצאת, כבר לא היה בא לי להישאר, הבית עייף אותי והרגישו את זה עליי, התגעגעתי לילדים
לא מתחרטת על כלום, הוצאתם מההקשר, אברם זלזל בי קודם, לחיות עם סתיו זה בלתי אפשרי והיא הוציאה ממני דברים שלא חשבתי שיכולים לצאת - משפטים של אלימים: הוציאו ממני, גרמו לי, כאילו סתיו מקללת אותם. במקום לנסות להבין מתנגדים עם אגו מנופח וכך מוצאים את עצמם בחוץ ועוד ימצאו אחד אחרי השני

בוףףברכה

Well-known member
ראיתם איך גל יצאה? במשחק של איזה כיף, חוזרת לילדים
בטח מחר היא תתבטא במשפטים השחוקים - הרגשתי שאני עומדת לצאת, כבר לא היה בא לי להישאר, הבית עייף אותי והרגישו את זה עליי, התגעגעתי לילדים
לא מתחרטת על כלום, הוצאתם מההקשר, אברם זלזל בי קודם, לחיות עם סתיו זה בלתי אפשרי והיא הוציאה ממני דברים שלא חשבתי שיכולים לצאת - משפטים של אלימים: הוציאו ממני, גרמו לי, כאילו סתיו מקללת אותם. במקום לנסות להבין מתנגדים עם אגו מנופח וכך מוצאים את עצמם בחוץ ועוד ימצאו אחד אחרי השני
ישאלו אותה....
כמה מעדנים....
נפלו על הרצפה....

מרגוליקו

Well-known member
אני רואה את הפס הרץ בתחתית המסך -

אתי למעתוקה- את יוצאת מפה ישר לטיפול.

טוב אתי שלחת את כולם לטיפול….

אתי את ביקורתית ומתנשאת ואני מזכירה לך שאת כבר לא מורה והדיירים הם לא התלמידים שלך.

את דיירת בדיוק כמו כל אחד שם.

מסכנים בני המשפחה שלך עם הביקורתיות שלך…..

בוףףברכה

Well-known member
אברהם....
יעשה ממנה מלכה...
אם היא תתחתן איתו....

הוא יעשה כל מה שהיא תרצה...
ייכבד אותה...לדעתי הוא יחזיר
לה את האמון באהבה...

מרגוליקו

Well-known member
אברהם....
יעשה ממנה מלכה...
אם היא תתחתן איתו....

הוא יעשה כל מה שהיא תרצה...
ייכבד אותה...לדעתי הוא יחזיר
לה את האמון באהבה...
לא נראה לי שהמשפחה שלה תיתן לה להתחתן עם אתיופי שעובד כשומר ולא נראה לי שהיא תיתן לעצמה לעשות את זה.
הגזענות מתחילה מהבית…

8LIBI8

Well-known member
אברם בחור מחושב ולא כזה נסחף שנופל ברשת, שמתי לב שהוא לא כלל את ההתעמרויות וההשפלות של גיא גם בסתיו, אלא רק בעידן, יובל ואתי. אני משערת שזה בגלל שהוא יודע שספיר לא מתה על סתיו ויהיה לה מה להגיד וגם כי סתיו עונה חזרה ולא נחשבת לחלשה. גם לאתי לא חסר פה אבל אותה כולם מכבדים

מרגוליקו

Well-known member
אני רואה שאתי שוב מאכזבת
גם אתמול וגם היום לא ראיתי במה מדובר
אבל מהתיאורים שלכם אני מבינה שהיא קצת Two face?
אני לא יודעת מה קרה היום אבל שוב קראתי עליה כאן בפורום. ראיתי בכתובית הרצה בערוץ 26 שהיא שלחה גם את מעתוקה לטיפול אחרי התוכנית.
פשוט לא תאמן האישה הזו.
היא חושבת שהיא עדיין מורה והדיירים הם התלמידים שלה.
היא ממש לא מבינה את מקומה.

מרגוליקו

Well-known member
ופאפי אני לא אומרת שאתי לא צודקת.
גם לאברום יש הרבה אישוז וגם למעתוקה אבל זה לא מקומה לאבחן אותם ולהיות כל כך נחרצת ועוד בטלויזיה מול כל המדינה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה