** שרשור לילה 2 היום ה-85 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
חחחחחח
:)
אקרא אתכם, לצערי. ממילא.
סומכת עליך, שלפחות תעשה את זה סרקסטי, ומצחיק.
💋

tarimulu

Well-known member
@Kaz12
לגבי הדיון מקודם, הצגתי כבר בעבר שעוז רשאי גם לפי תקנון שחור על גבי לבן, להדיח מי שבא לו. זה שההצבעות אמיתיות לא משנה - כי תוצאת ההצבעה אינה מחייבת את ההפקה להדיח את מי שקיבל הכי פחות קולות.

לפי התקנון שמפורסם בשקיפות לציבור (וכל אחד מסכים לו כל פעם כשהוא מצביע ברגע שהוא לחץ על "שלח" להצבעה), 3 גורמים רשאים, כל אחד בנפרד, להוות גורם מכריע לגבי הצבעות הדחה וגמר.

1. מערכת התוכנית "האח הגדול" (עוז/ההפקה)

2. רשת 13

3. אנדמול שיין ישראל בע"מ

כל אחד מהגורמים האלו רשאי על פי שיקול דעתו הבלעדי בכל עת, לקבוע "שיקול נוסף" מטעמו, אשר יתווסף להצבעת הצופים, ויהווה גורם נוסף, לרבות גורם מכריע, בקביעת תוצאות ההצבעה.

אם עוז, או רשת 13 בגלל פרסום רע כלשהו, או אנדמול, מחליטים שסתיו מוצתה ועדיף לתוכנית שהיא תעוף, כי ככה הם מאמינים, הם רשאים לקבוע שסתיו היא המודחת, גם אם היא זכתה למירב הקולות.

אם הקהל הצביע להעיף מישהו אבל רשת 13 חושבת שזו דמות שמביאה רייטינג לטוב ולרע, היא יכולה גם להוריד הוראה לעוז שדייר איקס לא יוצא בחודש הקרוב ללא קשר למספר הקולות שיקבל.

בהמשך נכתב כי המצביעים, והמשתתפים עצמם, לא יוכלו לבוא בטענות באם יופעל שיקול דעת שכזה.

Kaz12

Well-known member
@Kaz12
לגבי הדיון מקודם, הצגתי כבר בעבר שעוז רשאי גם לפי תקנון שחור על גבי לבן, להדיח מי שבא לו. זה שההצבעות אמיתיות לא משנה - כי תוצאת ההצבעה אינה מחייבת את ההפקה להדיח את מי שקיבל הכי פחות קולות.

לפי התקנון שמפורסם בשקיפות לציבור (וכל אחד מסכים לו כל פעם כשהוא מצביע ברגע שהוא לחץ על "שלח" להצבעה), 3 גורמים רשאים, כל אחד בנפרד, להוות גורם מכריע לגבי הצבעות הדחה וגמר.

1. מערכת התוכנית "האח הגדול" (עוז/ההפקה)

2. רשת 13

3. אנדמול שיין ישראל בע"מ

כל אחד מהגורמים האלו רשאי על פי שיקול דעתו הבלעדי בכל עת, לקבוע "שיקול נוסף" מטעמו, אשר יתווסף להצבעת הצופים, ויהווה גורם נוסף, לרבות גורם מכריע, בקביעת תוצאות ההצבעה.

אם עוז, או רשת 13 בגלל פרסום רע כלשהו, או אנדמול, מחליטים שסתיו מוצתה ועדיף לתוכנית שהיא תעוף, כי ככה הם מאמינים, הם רשאים לקבוע שסתיו היא המודחת, גם אם היא זכתה למירב הקולות.

אם הקהל הצביע להעיף מישהו אבל רשת 13 חושבת שזו דמות שמביאה רייטינג לטוב ולרע, היא יכולה גם להוריד הוראה לעוז שדייר איקס לא יוצא בחודש הקרוב ללא קשר למספר הקולות שיקבל.

בהמשך נכתב כי המצביעים, והמשתתפים עצמם, לא יוכלו לבוא בטענות באם יופעל שיקול דעת שכזה.
ראיתי את זה, ועדיין, אני נוטה להאמין שהם כן הולכים לפי ההצבעות, ושכן יש פיקוח כלשהו. והמשחק שלהם זה במתי לעצור / איך להרכיב רשימה / להטות את דעת הקהל.

tarimulu

Well-known member
ראיתי את זה, ועדיין, אני נוטה להאמין שהם כן הולכים לפי ההצבעות, ושכן יש פיקוח כלשהו. והמשחק שלהם זה במתי לעצור / איך להרכיב רשימה / להטות את דעת הקהל.
אני גם מאמין שלרוב הם הולכים עם הצופים (כי הצופים זה רייטינג בסופו של דבר). אבל כמו בתוכנית מתוסרטת שהתסריטאי מחליט להוציא דמות ראשית, גם בריאליטי זה קורה לפעמים, וקרה בוודאות בעונות קודמות

לא אומר שזה בהכרח יקרה הפעם. סיכוי טוב שהיא תנצח או תפסיד באמת לפי קולות הקהל. יש כמויות גדולות של אנשים בעדה ונגדה ברמה שהקרב בהצבעות יכול להיות צמוד

הבהיר

Active member
אבל אפשר לתבוע אותם, כדי שיחשפו את התוצאות, כדי שכולם יראו מה היתה הסיבה להחלטה.

כבר עשו זאת בעבר, והוצרכו לחשוף. לכן יש גם עו''ד מפקח על התוצאות.

משום כך הם יעדיפו לא להשתמש בטריקים כגון הנ''ל, שמא ייאלצו לחשוף.

tarimulu

Well-known member
אם אברהם מדייק בציטוט שהוא מייחס לסתיו ("נו שספיר תלך כבר כדי שיפתחו לנו"), הביקורת שלו עליה לגבי חוסר אמפתיה וכוונה להתסיס מוצדקת (גם אם הצורה בה הוא מבטא את הביקורת פחות מוצדקת)

זה כמו שאברהם היה אומר "נו שיגמר כבר הסרטון של הילדים שלה אני מת להפעיל את שואב האבק"

בסדר555

Well-known member
אם אברהם מדייק בציטוט שהוא מייחס לסתיו ("נו שספיר תלך כבר כדי שיפתחו לנו"), הביקורת שלו עליה לגבי חוסר אמפתיה וכוונה להתסיס מוצדקת (גם אם הצורה בה הוא מבטא את הביקורת פחות מוצדקת)

זה כמו שאברהם היה אומר "נו שיגמר כבר הסרטון של הילדים שלה אני מת להפעיל את שואב האבק"
יש הבדל בין ילדים לדיירת לשעבר בבית גם אם היא בת הזוג שלו

היא טענה שמארה תפתח לו שישמע ואז היא תלך

שיוכלו להתחיל על האש

tarimulu

Well-known member
יש הבדל בין ילדים לדיירת לשעבר בבית גם אם היא בת הזוג שלו

היא טענה שמארה תפתח לו שישמע ואז היא תלך

שיוכלו להתחיל על האש
אז יש פה מקרה של 'הוא אמר, היא אמרה'
יש הבדל בין "תפתח לו שישמע ואז היא תלך" לבין "יאללה שספיר תלך כבר כדי שיפתחו לנו"
אם לא שידרו את מה שסתיו אמרה כנראה שנגלה רק בפרק

רותרות7

Well-known member

הוא גם מאד נפגע מההצגה של סתיו שנכנסה למטבח מיד אחרי עזיבתה של ספיר, לקחה חומר ניקוי והתחילה לשפשף את הקיר מעל לכיור תוך כדי שהיא אומרת בקול 'איזה מטבח מטונף. איך אפשר לעבוד בכזה מטבח'. אברם טען כי זה היה נבזי לדבר ככה דקה אחרי שספיר עזבה. אלה שני הדברים שהעלו את חמתו וגרמו להתפרצויות שלו. כך הסביר לליאל, מפיו. לא הערכה או ספקולציה שלי. בשני המקרים, אפשר להבין אותו. אבל הוורודים, כמו הרוה'מ שלנו, מפיצים רק חלקי דברים. מה שמתאים לעמדתם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה