** שרשור לילה 2 היום ה-85 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
אברהם מתלונן על כך שסתיו עושה בדיוק מה שצריכה לעשות בתכנית ריאליטי מטופשת. הבן אדם גאון.
הוא מתלונן שזה נעשה על הגב שלו ותוך פגיעה בו כביכול

ברור שזה חלק מהריאליטי, אבל אם זה חלק מהריאליטי אד אי אפשר לבוא בטענות לתגובה של אברהם כלפיה.

אם את עושה מה שצריך לעשות בריאליטי - אברהם יחזיר לך בריב וצעקות שצריך לעשות בריאליטי

רותרות7

Well-known member
הוא מתלונן שזה נעשה על הגב שלו ותוך פגיעה בו כביכול

ברור שזה חלק מהריאליטי, אבל אם זה חלק מהריאליטי אד אי אפשר לבוא בטענות לתגובה של אברהם כלפיה.

אם את עושה מה שצריך לעשות בריאליטי - אברהם יחזיר לך בריב וצעקות שצריך לעשות בריאליטי
כפי שאמר אברם בתחילת הדרך - אני אציק למי שיציק לי. והוא יודע להציק, לא פחות ממנה. מותר לו.

tortt

Well-known member
אברהם עלה על סתיו
שהיא באה "להיצרב בתודעה"

אשכרה הבחורה אומרת
מ day one
שהיא רוצה להיות מפורסמת
שהחלום שלה להיות כוכבת

אבל בואו ניתן לו להמשיך לעוף על עצמו מי שישמע מה הוא פענח לבדו..

Amit_

Well-known member
אברהם עלה על סתיו
שהיא באה "להיצרב בתודעה"

אשכרה הבחורה אומרת
מ day one
שהיא רוצה להיות מפורסמת
שהחלום שלה להיות כוכבת

אבל בואו ניתן לו להמשיך לעוף על עצמו מי שישמע מה הוא פענח לבדו..
לא ברור גם על מה הוא מתלונן, זאת המטרה של 99% מהדיירים שנכנסים לתכנית הזאת.
זה לא שהיא נרשמה "לחתונה ממבט ראשון" ומזייפת רצון לזוגיות וחתונה רק כדיי להיות על המסך.

tarimulu

Well-known member
גם סתיו וגם רוב הקאסט ירגישו מטומטמים כשייצאו ויבינו את כל הסיפור של העונה הזאת

הם נופלים בפח של עצמם עם לתת לה במה ולדבר עליה כבר 80 יום והיא נופלת לא פחות מהם בניהול היחסים מולם

כל השיח על משחק, להיצרב לתודעה, בריונות, חרם, אחת מול כולם, אמיתית או פייקית, חזקה או חלשה, אוכל ומטבח ופתיבר, היה גם ביום ה-5 וגם ביום ה-85

אפילו אנחנו נופלים בזה
חצי מהשיח שהיה פה היום, לכו לשרשור של השבוע הראשון ותמצאו תגובות דומות

willing

Well-known member
גם סתיו וגם רוב הקאסט ירגישו מטומטמים כשייצאו ויבינו את כל הסיפור של העונה הזאת

הם נופלים בפח של עצמם עם לתת לה במה ולדבר עליה כבר 80 יום והיא נופלת לא פחות מהם בניהול היחסים מולם

כל השיח על משחק, להיצרב לתודעה, בריונות, חרם, אחת מול כולם, אמיתית או פייקית, חזקה או חלשה, אוכל ומטבח ופתיבר, היה גם ביום ה-5 וגם ביום ה-85

אפילו אנחנו נופלים בזה
חצי מהשיח שהיה פה היום, לכו לשרשור של השבוע הראשון ותמצאו תגובות דומות
אי אפשר עליה

עדגיל

Well-known member
זה נכון מה שאברהם מספר? אומר שכשספיר צעקה לו ונעלו את הדלת, אז סתיו אמרה יאללה שיפתחו, שספיר תלך מפה. ליאל אומר לו, לי היא אמרה אחרת היא אומרת שאמרה שיפתחו שישמע (שאברהם ישמע) את ספיר עוד פעם.

נערך לאחרונה ב:

tarimulu

Well-known member
זה נכון מה שאברהם מספר? אומר שכשספיר צעקה לו ונעלו את הדלת, אז סתיו אמרה יאללה שיפתחו, שספיר תלך מפה. ליאל אומר לי היא אמרה אחרת היא אומרת שאמרה שיפתחו שישמע (שאברהם ישמע) את ספיר עוד פעם.
בטח בפרק נשמע את הציטוט המדויק
כמו שהיה עם "חרם או לא חרם"

yoni564712

Well-known member
זה נכון מה שאברהם מספר? אומר שכשספיר צעקה לו ונעלו את הדלת, אז סתיו אמרה יאללה שיפתחו, שספיר תלך מפה. ליאל אומר לי היא אמרה אחרת היא אומרת שאמרה שיפתחו שישמע (שאברהם ישמע) את ספיר עוד פעם.
מה זה משנה?

גם אתמול הוא ועדן ירדו לה על החיים.

הוא לא באמת צריך סיבה.

זה מזמן עבר את גבול הטעם הטוב.

זה גם בעיקר מעיק על הצופים,
זאת אומרת זה כבר מעבר למה סתיו מרגישה,
באיזשהו מקום סתיו כבר מעניינת לי את התחת,
הוא התיש אותי.

Amit_

Well-known member
אברהם ישב בשקט בספה, היה צנזור של הבריכה ואז הויכוח התחיל ב20:44 התחילו צעקות והתווכחו על מה היא אמרה.
עדן ויובל מעתוק היו צמודות אליה, אז הן כנראה יודעות מה היא אמרה באמת.

רותרות7

Well-known member
זה נכון מה שאברהם מספר? אומר שכשספיר צעקה לו ונעלו את הדלת, אז סתיו אמרה יאללה שיפתחו, שספיר תלך מפה. ליאל אומר לו, לי היא אמרה אחרת היא אומרת שאמרה שיפתחו שישמע (שאברהם ישמע) את ספיר עוד פעם.
נו, מה היא תגיד לליאל? כרגיל, שקר. כמו תמיד כשתופסים אותה.

tarimulu

Well-known member
זה לא יאמן כמה אברהם מסלף את המילים של סתיו וממציא שאמרה דברים שהיא מעולם לא אמרה
שידרו בכלל בלייב את הנוסח המדויק שאמרה על ספיר? הרי בזמן הצעקות המצלמה עברה למטבח בזמן שאברהם וסתיו היו בחוץ

ואז ראו את אברהם רק כשהוא נכנס חזרה כבר כשסגרו אותם, לריב עם סתיו על רקע מה שאמרה על ספיר

Kaz12

Well-known member
שידרו בכלל בלייב את הנוסח המדויק שאמרה על ספיר? הרי בזמן הצעקות המצלמה עברה למטבח בזמן שאברהם וסתיו היו בחוץ

ואז ראו את אברהם רק כשהוא נכנס חזרה כבר כשסגרו אותם, לריב עם סתיו על רקע מה שאמרה על ספיר
לא זוכר אם שמעו מה היא אמרה או לא, אני כרגע נוטה להאמין לה בכל מקרה... ובכל שאר המקרים הוא המציא:
הטמטום שהוא טחן שבועות על "חרם" היה שקר (ענתה לו כן מכעס, לא אמרה את המילה חרם, הוא דחף את המילה הזאת בכוח)
עכשיו הוא חפר לליאל שהיא כביכול אמרה לו "עלית עליי" כשזה מעולם לא נאמר על ידה
קודם הוא ניסה לעוות את הקטע עם הצ'יפס שכביכול אסרה עליו לאכול כשזה ממש לא מה שהיה כי היא רק ביקשה שיפסיק לאכול הכל בכוונה ושישאיר לארוחה כמו שכולם חיכו לארוחה
הוא כל הזמן נתפס על מילה בכוונה או ממציא משהו ומעוות לחלוטין את מה שאמרה וחופר על זה בלי הפסקה כדי לעשות שטיפת מוח לצופים
זה כבר סבל לשמוע אותו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה