** שרשור לילה 2 - היום ה-98 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

hinna

Well-known member
מעניין ממה רוב ההכנסות של יוצאי ריאליטי?
קמפיינים ופרסומות?
פרסום באינסטגרם וטיקטוק?

סטיריקון9

Well-known member
מלאני הולכת להגיע למקום הראשון, עוז ידאג לזה
זה מתאים ברוח הימים האלה היא עושה הכל ועם מי שצריך כדי לזכות - מלאני "הלוחמת" חייבת להוכיח לכולם שהיא מקום ראשון ולא שני - אבל מה לעשות היא לא ממש נסבלת, היא לא תזכה

hinna

Well-known member
אחרי שאלה ניישטדט הסירה את התמיכה שלה בה, שום דבר לא יעזור לה.​
אין לה שום אמצעים. סתם. "רפי קוריקו" באמת משקיע כספים ואת החיים שלו. אלה הכי סתם שבעולם. הקבוצה שלה לא שווה כלום כמו גם הקבוצה של עידן.

GALxp

Well-known member
אין לה שום אמצעים. סתם. "רפי קוריקו" באמת משקיע כספים ואת החיים שלו. אלה הכי סתם שבעולם. הקבוצה שלה לא שווה כלום כמו גם הקבוצה של עידן.
אלה ניישטדט כשמה כן היא, אלה.
כמו שיש כוח סוס, יש כוח אלה|מאוהב|

מרגוליקו

Well-known member
בעלי ריגש אותי עכשיו- הוא התלבש ואני אומרת לו מה אתה מתלבש באחת בלילה? והוא עונה לי אני רוצה להגיד סליחות יחד איתם.
אני שמחה שזה עדיין חשוב לו וגם אם הוא כבר לא יכול ללכת לבית הכנסת אז הוא יגיד ביחד עם דיירי האח.

בוףףברכה

Well-known member
בעלי ריגש אותי עכשיו- הוא התלבש ואני אומרת לו מה אתה מתלבש באחת בלילה? והוא עונה לי אני רוצה להגיד סליחות יחד איתם.
אני שמחה שזה עדיין חשוב לו וגם אם הוא כבר לא יכול ללכת לבית הכנסת אז הוא יגיד ביחד עם דיירי האח.
תשלחי אותו לחדר...
שיקרא להדר...|משוגע|

מרגוליקו

Well-known member
תשלחי אותו לחדר...
שיקרא להדר...|משוגע|
הוא חלה באלצהיימר לפני 3 שנים בגיל 60 ואיבד את היכולת לקרוא ועוד יכולות שהיו לו. זה מאוד מתסכל אותו כי הוא היה מחובר לבית הכנסת, לתפילות לסליחות ועוד ועכשיו הוא שר איתם ואני בגבי אליו מזילה דמעות.

yalian

Well-known member
הוא חלה באלצהיימר לפני 3 שנים בגיל 60 ואיבד את היכולת לקרוא ועוד וכולות שהיו לו. זה מאוד מתסכל אותו כי הוא היה מחובר לבית הכנסת, לתפילות לסליחות ועוד ועכשיו הוא שר איתם ואני בגבי אליו מזילה דמעות.
💗 זה ממש מרגש 🥹💖
תודה שחלקת את זה כאן 🫂

מצב
הנושא נעול.
למעלה