** שרשור לילה 2 היום -61 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
סיכום שלי לפרק (ע"ע ביצים שלי)

פיוו... פרק טעון.
אולי יותר ללהטבים מרקע דתי.

זה לא כיף לגלות את הצד הקפוא בלב אנשים והנזיפה, רק כי דיברת בקול על ההורים שלא אוהבים אותך באמת, ואת פשוט חפץ בשבילם שמבייש.
לא כיף להיות מטרה להשתקה לשלום המדומיין שיש במקום ש10 אחוז מהאוכלוסיה נחשב תועבה מעוגן בספרות. לא פליטת פה

לא כיף לפגוש אפתיות מול רדיפה כזו מבית ומבחוץ. כאילו זה דיון על חרדים.

ממש לא אהבתי את יענקי בפרק. סליחה, אבל המילים המתייפיפות כאילו הוא ספר תורה מאוזן, נשמעו לי סתם כעוד אנטיפת בבית שמסלסל בשערו (ביטוי מהתנך שתיאר את יוסף בזמן שאביו מתאבל עליו).

אהבתי את הפשטות שבאהבה והאמפתיה של שניר ושי לי.

כל מי שלבד בחויה שלו, ובטעות מוציא אותה לאור ומצפה ליופי כלשהו של חסד, הכלה.
באסה לריקי, שחיפשה את הקירבה אצל יענקי ואת האישור שלו.

זה ממש נוראי להיות 10 אחוז מהסמינר או הישיבה החרדית. סכנה
נוראי להוולד להטב לסביבה כזו.
There I said it
אין שום הכללה בזה. זה להיות בסיכון

וגם נוראי לצאת משם ולפגוש אחוז כזה גבוה באוכלוסיה הכללית שיערער אותך כי זה עושה אי שקט בסובלנות שפיתחת על סמך הכללות חיוביות שלא באמת קיימות במציאות.

תמיד שאמרו לי גם בסביבה הלא דתית יש הומופוביה ויש דעות קדומות. אמרתי שאי סובלנות שיש בחברה הכללית יש גם בחברה השמרנית ויותר.

דווקא דתיים וחרדים מכילים יודעים בדיוק על מה ריקי דיברה. ולא מתרצים או מתגוננים.
פשוט עושים מה שראוי לעשות, לחוש אמפתיה ולתת מקום לסיפור.

יכול להיות שמרוב שינאה וחרדופוביה, נרמס המקום של יוצאי החברה החרדית להשמיע את קולן.

מרגוליקו

Well-known member
סיכום שלי לפרק (ע"ע ביצים שלי)

פיוו... פרק טעון.
אולי יותר ללהטבים מרקע דתי.

זה לא כיף לגלות את הצד הקפוא בלב אנשים והנזיפה, רק כי דיברת בקול על ההורים שלא אוהבים אותך באמת, ואת פשוט חפץ בשבילם שמבייש.
לא כיף להיות מטרה להשתקה לשלום המדומיין שיש במקום ש10 אחוז מהאוכלוסיה נחשב תועבה מעוגן בספרות. לא פליטת פה

לא כיף לפגוש אפתיות מול רדיפה כזו מבית ומבחוץ. כאילו זה דיון על חרדים.

ממש לא אהבתי את יענקי בפרק. סליחה, אבל המילים המתייפיפות כאילו הוא ספר תורה מאוזן, נשמעו לי סתם כעוד אנטיפת בבית שמסלסל בשערו (ביטוי מהתנך שתיאר את יוסף בזמן שאביו מתאבל עליו).

אהבתי את הפשטות שבאהבה והאמפתיה של שניר ושי לי.

כל מי שלבד בחויה שלו, ובטעות מוציא אותה לאור ומצפה ליופי כלשהו של חסד, הכלה.
באסה לריקי, שחיפשה את הקירבה אצל יענקי ואת האישור שלו.

זה ממש נוראי להיות 10 אחוז מהסמינר או הישיבה החרדית. סכנה
נוראי להוולד להטב לסביבה כזו.
There I said it
אין שום הכללה בזה. זה להיות בסיכון

וגם נוראי לצאת משם ולפגוש אחוז כזה גבוה באוכלוסיה הכללית שיערער אותך כי זה עושה אי שקט בסובלנות שפיתחת על סמך הכללות חיוביות שלא באמת קיימות במציאות.

תמיד שאמרו לי גם בסביבה הלא דתית יש הומופוביה ויש דעות קדומות. אמרתי שאי סובלנות שיש בחברה הכללית יש גם בחברה השמרנית ויותר.

דווקא דתיים וחרדים מכילים יודעים בדיוק על מה ריקי דיברה. ולא מתרצים או מתגוננים.
פשוט עושים מה שראוי לעשות, לחוש אמפתיה ולתת מקום לסיפור.

יכול להיות שמרוב שינאה וחרדופוביה, נרמס המקום של יוצאי החברה החרדית להשמיע את קולן.
ווילי מותק

אני לא הצלחתי להבין את כל מה שכתבת אבל אני כן מבינה את הכאב האישי שלך שאולי דומה לכאב של ריקי.

הטעות שריקי עשתה זה לפתוח בצורה כזו את הכאב שלה מול כל עם ישראל.

זה לא הזמן הנכון ולא המקום הנכון ולא מול האנשים הנכונים.

היא צריכה לטפל בעצמה בחוץ עם אשת / איש מקצוע ולעבד את ההחלטות שלה וללמוד לחיות שלמה איתם.

גם עם הניכור ההורי ואני מבינה שזה מאוד קשה.

willing

Well-known member
ווילי מותק

אני לא הצלחתי להבין את כל מה שכתבת אבל אני כן מבינה את הכאב האישי שלך שאולי דומה לכאב של ריקי.

הטעות שריקי עשתה זה לפתוח בצורה כזו את הכאב שלה מול כל עם ישראל.

זה לא הזמן הנכון ולא המקום הנכון ולא מול האנשים הנכונים.

היא צריכה לטפל בעצמה בחוץ עם אשת / איש מקצוע ולעבד את ההחלטות שלה וללמוד לחיות שלמה איתם.

גם עם הניכור ההורי ואני מבינה שזה מאוד קשה.
מסכימה שרובם זה לא האנשים הנכונים

tarimulu

Well-known member
מעניין אם עוז יעז להכניס את סתיו לסיטואציה שבה השיער שלה עלול לפגוש בלכלוך כלשהו או ביצור חי
או שיש חוזה סודי וביטוח על השיער שלה בתוכנית

GALxp

Well-known member
מעניין אם עוז יעז להכניס את סתיו לסיטואציה שבה השיער שלה עלול לפגוש בלכלוך כלשהו או ביצור חי
או שיש חוזה סודי וביטוח על השיער שלה בתוכנית
איזה יופי שאתה דואג לשיער הבתולי של סתיו. זה מרגש אותי|מאוהב|

מצב
הנושא נעול.
למעלה