**שרשור לילה 2 ☮️- היום ה46 - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
מי הולך להרגיע את תום ? בין השמות שאתם פירסמתם , אין אף גבר שיחזר אחרי גל, רק בנות שיחזרו אחרי תום! רונה נאמן , נעה ניני ,
דודו מ2025 הומו, זה בשביל דרור יותר
אז מה תום דואג¿
אני לא מבין את בורסת השמות הללו
נעה ,רונה ,מור שהיתהבתחילת העונה.
מה זה פה פח אשפה של פליטות ראלטי שידוכים וחתונות??
מלהקים תזיזו את הישבן שלכם ותתחילו לעבוד,מה אתם עושים לעצמכם עבודה קלה ומעבירים מספרי טלפון מסוכנות לסוכנות?

כוכבית מכסף

Well-known member
@GALxp תזכיר לי, כי אני לא זוכרת
ומעניין אם גם שנה שעברה הלכת נגד הרוב,
את מי אהבת בעונה הקודמת?
(רק שלא תרשום לי אסיף...)

GALxp

Well-known member
@GALxp תזכיר לי, כי אני לא זוכרת
ומעניין אם גם שנה שעברה הלכת נגד הרוב,
את מי אהבת בעונה הקודמת?
(רק שלא תרשום לי אסיף...)
איכס.
אהבתי את ליאור ותקוה וחיבבתי את ניר. אהבתי את החברות בין השלישייה.

fleabag

Well-known member
מתי נזכה לרגע של אחד מתפוצץ לה ושפריץ חצ'קון טס לה לעין

פייר לה קרדן

Well-known member
איילון אתה חסר!! ניכר בבית חסרונך. הוספת אינטילגנציה ורמת שיח שלא נראו שנים במחוזות האח הגדול.

הבאת את ערך הנאמנות לפריים טיים והשארת את עיני כולם משתאות לאור הקרבתך במשימות למען הכלל ולא למען הפרט.

היית כחומת מגן ליהודה אל מול עליהום נבזי. 5921-6226.jpg

nicknick

Well-known member
איילון אתה חסר!! ניכר בבית חסרונך. הוספת אינטילגנציה ורמת שיח שלא נראו שנים במחוזות האח הגדול.

הבאת את ערך הנאמנות לפריים טיים והשארת את עיני כולם משתאות לאור הקרבתך במשימות למען הכלל ולא למען הפרט.

היית כחומת מגן ליהודה אל מול עליהום נבזי. צפה בקובץ המצורף 11519
הזוג הכי רומנטי בבית by far

גל ותום הרבה מאחוריהם.

עדינהקאט

Well-known member

אבל אבל יהודה מדבר עכשיו עם כולם מאז שאיילון הלך אני חושבת שזה דווקא עשה לו טוב. פתח לו כמה שיחות מאוד חיוביות עם דיירים שהוא בקושי ישב איתם כי הוא כל הזמן היה עם איילון לבד.

בסדר555

Well-known member
אבל אבל יהודה מדבר עכשיו עם כולם מאז שאיילון הלך אני חושבת שזה דווקא עשה לו טוב. פתח לו כמה שיחות מאוד חיוביות עם דיירים שהוא בקושי ישב איתם כי הוא כל הזמן היה עם איילון לבד.
חסרים לי החימומים של איילון
הוא היה אומר ליהודה עכשיו שכולם צבועים ומלכלכים עליו מאחורי הגב
הכל בגלל ימית

בוייאקה מאן

Well-known member
חסרים לי החימומים של איילון
הוא היה אומר ליהודה עכשיו שכולם צבועים ומלכלכים עליו מאחורי הגב
הכל בגלל ימית
וואי וואי אילון היה מחמם אותו על עניין הפיצה
זה היה הופך להיות הפרומו
תקרית הפיצה הגדולה

פייר לה קרדן

Well-known member
יש בזה משהו,אבל עדיין מבחינת אמון טוטאלי אין ולא יהיה ליהודה חבר אמת כמו איילון ולהיפך. כל השאר חיוורים אל מול אורו המשגע.

עדינהקאט

Well-known member
יש בזה משהו,אבל עדיין מבחינת אמון טוטאלי אין ולא יהיה ליהודה חבר אמת כמו איילון ולהיפך. כל השאר חיוורים אל מול אורו המשגע.
כן אין ספק שהוא מצא חבר לחיים. בבית האח שזה משחק חברתי ודינמי עם עוד אנשים. הוא לא הוסיף לו אבל אני שמחה בשבילם שהם נפגשו.

פלוידיאנית

Well-known member

ניפלאתה אהבתך לי מאהבת נשים 😥😪😢😭

מצב
הנושא נעול.
למעלה