** שרשור לילה 3 היום ה-28 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tg151

Well-known member
זה לא משנה אם היא צודקת או לא,
המשולש הזה לא לכבודה, לא לרמתה.
זה נכון. מסכים 100%. היא במיוחד לא הייתה צריכה להתערב. לדעתי כל מה שאמרה לאליאב היא צודקת והיא גם הגנה על בר. אבל כן, בהחלט. לא הייתה צריכה לדבר מילה עם אליאב. סתם הורס לה. יוציאו אותה בפרק הבא בדיוק מה שבר אמרה שהיא. בסדר, טליה אחראית על זה וחפרה לעצמה את הבור הזה.

Coralim

Well-known member
דעה לא פופולארית: אזרתי כוחות וסבלתי את הקול של אליאב. רק עכשיו ראיתי את מה שקרה עם טליה היום בלילה עם אליאב. יצאה מלכה!! היא אמרה לו את כל הדברים שאנחנו חושבים והיא צודקת בכל מילה. כן קיבלה בטחון עצמי ואני אוהב את זה. לא שותקת יותר. האם הייתה צריכה להתערב בעניינים עם בר? לא, בהחלט לא. טעות חמורה שלה. אבל בסדר שתעשה טעויות. לדעתי היא אמרה לו דברים מדוייקים והיא גם בהתחלה הגנה על בר. אני ממש לא חושב שהיא רוצה את אליאב.

טליה זכתה אצלי רק בעוד נקודות זכות על הלילה הזה. חוץ מהקטע שהתערבה ביחסים של בר ואליאב. על זה יורד לה ניקוד חחח. היא גם אמרה לקאזם אחר כך שהיא יוצאת רע מזה. אז למה פאקינג התערבת? אני אוהב שטליה אסרטיבית עם בטחון עצמי ולא שותקת. ככה אני עוד יותר אוהב אותה.

אבל כן. היא נתנה לעוז מטעמים להוציא אותה כל כך רע בפרקים... אבל סבבה. זה שלה. ההשלכות יהיו עליה.
גם דעתך חשובה!

Rave n

Well-known member
דעה לא פופולארית: אזרתי כוחות וסבלתי את הקול של אליאב. רק עכשיו ראיתי את מה שקרה עם טליה היום בלילה עם אליאב. יצאה מלכה!! היא אמרה לו את כל הדברים שאנחנו חושבים והיא צודקת בכל מילה. כן קיבלה בטחון עצמי ואני אוהב את זה. לא שותקת יותר. האם הייתה צריכה להתערב בעניינים עם בר? לא, בהחלט לא. טעות חמורה שלה. אבל בסדר שתעשה טעויות. לדעתי היא אמרה לו דברים מדוייקים והיא גם בהתחלה הגנה על בר. אני ממש לא חושב שהיא רוצה את אליאב.

טליה זכתה אצלי רק בעוד נקודות זכות על הלילה הזה. חוץ מהקטע שהתערבה ביחסים של בר ואליאב. על זה יורד לה ניקוד חחח. היא גם אמרה לקאזם אחר כך שהיא יוצאת רע מזה. אז למה פאקינג התערבת? אני אוהב שטליה אסרטיבית עם בטחון עצמי ולא שותקת. ככה אני עוד יותר אוהב אותה.

אבל כן. היא נתנה לעוז מטעמים להוציא אותה כל כך רע בפרקים... אבל סבבה. זה שלה. ההשלכות יהיו עליה.

הכול לגיטימי..
אבל למה צריך לספור ניקוד? היא לפעמים למעלה לפעמים למטה.. כמו בחוץ.
היא בהיי כי היא מאמינה שאליאב במשבר רציני עם בר והקראש עליו בוער הערב.. זה לא מבחן אופי

tortt

Well-known member

מסכימה
שתגיד מה שבא לה
גם אם היא נכנסת לפינות שאין לה מה להרוויח שם, וגם אם זה אומר להתלכלך קצת.
זו לא תחרות יופי.
אני מאוד אוהבת את הימים האחרונים שלה דווקא בגלל שהיא יצאה מאזור הנוחות
והדימוי של הילדה הטובה מידי.

ומאז שהיא התחילה להגיד מה שבא לה, היא גם זורחת.

tg151

Well-known member
מסכימה
שתגיד מה שבא לה
גם אם היא נכנסת לפינות שאין לה מה להרוויח שם, וגם אם זה אומר להתלכלך קצת.
זו לא תחרות יופי.
אני מאוד אוהבת את הימים האחרונים שלה דווקא בגלל שהיא יצאה מאזור הנוחות
והדימוי של הילדה הטובה מידי.

ומאז שהיא התחילה להגיד מה שבא לה, היא גם זורחת.
לגמרי. בקטע של להתערב בזוגיות של אליאב ובר זה בעייתי אבל בכללי, לגמרי.

tortt

Well-known member
לגמרי. בקטע של להתערב בזוגיות של אליאב ובר זה בעייתי אבל בכללי, לגמרי.
הקטע עם אליאב גם אני לא עפה עליו
לא אוהבת את המשולש הזה
הלוואי שהייתה מתנקה מזה לגמרי

אבל זה לא יכול לקרות
לצערי.

tg151

Well-known member
אבל כן, אני אגיד שוב. טליה לא הייתה צריכה להתערב בקטע בין בר לאליאב. זאת הטעות החמורה היחידה שהיא עשתה. אם היא הייתה יושבת לכזאת שיחה עם קאזם בנוגע לשחף :ROFLMAO: זה לא היה מזיז לאף אחד. אבל כן, היא נתנה לעוז בדיוק מה שהוא רוצה. להמשיך את המשולש הדבילי הזה חי. טעות שלה. אני לא מנסה להסתיר את זה.כן. טעות מאד גדולה של טליה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה