**שרשור לילה 3 - היום ה44 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ORIGINALNIK

Well-known member
לך לישון ג'וזי דייי עם השיחה הזאת על רמי זה לא מוביל לשום דבר טובבבב

פייר לה קרדן

Well-known member
יש לי הרגשה שחלק מהשיקולים של ההפקה ליצור את ההדחה המצומצמת של איילון ,רמי ויהודה ובכך לומר שלום לאיילון, היא גם לגרום לכך שדרור יחזור להיות במקום הטבעי שלו כמנטור של יהודה.

אי אפשר לקחת מה שיש לדרור ,הוא חכם,שנון,וחד מחשבה,הוא מבין טוב מאוד מה כל השטיקים של האנשים שם,וכל המשחק למצלמות. הוא יודע מה זה דיוות גם כי הוא בעצמו אחת כזו וגם כי הוא מלביש אותן. ההתקרבות הראשונית שלו ליהודה וזהבה כביכול "העמך". לא מקרית .

הוא יודע שאלו הדמויות שהעם נתפס אליהן בחוץ. הוא מאוד מזכיר לי את גואל מעונה 2 ,דרור וגואל היו על תקן מספרי העלילה של העונה.

הבעיה שלו כמו שאר הגיבורים שם היא האגו המנופח שלו. סיפור הילדות שלו לא פחות מרתק מאשר יהודה וגו'זי,ואולי אף מרשים יותר.
אני אישית לא מספט אותו בגלל העקיצות הנחשיות שלו.ומאוד מקווה שיהודה לא יפול ברשתו,ויקחהו כבדהו וחשדהו. למזלי ימית עושה לי את העבודה ומרחיקה אותו כאפוטרופוס של יהודה,מה שהאח ייעד אותו. גם חיבתו לרמי באה כטריז למען מטרה זו.

דרור דרור דרור... מחכם חנוכה לליידי גאגא, איזו טרנספורמציה מרשימה יאחתי. דרור.jpg

ORIGINALNIK

Well-known member
למה המאפרה המהלכת הזו חושבת שהיא יכולה לחנך אותו? גם משקרת בלי להניד עפעף
כי ככה היא מרגישה חשובה כי יש לה שיחות
ככה עשתה בתחילת העונה הלכה לחנך את כולם ועברה מחבורה לחבורה ולא היתה נאמנה לאף אחד
פשוט עכשיו יש לה פחות זמן פנוי כי היא מחלקת את זמנה לעישון וכירבולים עם רמי

מצב
הנושא נעול.
למעלה