**שרשור לילה 4🌙- היום ה51 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

מלחיה123

Active member
אני מזהה את זה כהתנהגות של אדם שנמצא על הקצה ובורח לתוך המשחק. אולי הוא קצת ספקטרומי כי גם הם מתאפיינים בקיצוניות ויש לו בן אוטיסט בתפקוד נמוך. זה לא נדיר שהאב יהיה בתפקוד גבוה מאוד. (יש לי בעל כזה ועם יש לצידם מי שמתווך להם, הם יוצאים אנשים נדירים, כמו שרמי היה בשבוע הראשון, הבעיה שלינור משחקת בו ובתמימות שלו).

fleabag

Well-known member
לא מבינה מה לא ברור שהסיטואציה חרטא ?
כל מה שהיא מסוגלת זה לדקלם תמרמרת של רמוש
זה עולם התוכן שלה וכזו היא מה כל ההעמדות פנים של אויש קארין נשיקה ג'וזי |פנים|

אין רומן ולא יהיה צאו מזה!

ועם כל היהודה שהוא טוב שטירלל אחרת סתם הייתה מורחת אותו והיה נמס ממנה לעוד כמה ימים ובום טראח
טפאק עליהם

נערך לאחרונה ב:

מלחיה123

Active member
האיש מחק חבר שאמר עליו שהוא יהיה חבר אמת שלו בחוץ
בנאדם כמעט בגילו שיש להם המון במשותף
חברים לתעשייה

על מה? שנתן חסינות לג'וזי

אני כבר מרחמת עליו.
הוא חייב לצאת משם. הוא איבד את עצמו שם במשחק. אני מאשימה את לינור ב 70% ואותו ב 30%.

LIly845

Well-known member
הוא חייב לצאת משם. הוא איבד את עצמו שם במשחק. אני מאשימה את לינור ב 70% ואותו ב 30%.
לא מאשימה את לינור. הוא אדם בוגר ואחראי על מה שהוא אומר,
ועם כבר הוא זה שהתחיל לרכל עם לינור. היא לא טלית שכולה תכלת אבל היא די נגררה אחריו ואז כשקיבלה ביטחון
וראתה שהוא גם נהנה מזה זה העצים אותה כדי להסית גם. אבל היא ממש לא התחילה את זה, הוא התחיל זאת בעצמו.

מלחיה123

Active member
לא מדוייק. הריב עם יהודה זה לגמרי בישול שלה. לגבי גוזי מהיום הראשון כשרמי ביקש ממנו מיהודה ואילון לצאת לדבר בחוץ ואילון בא לדבר בשמו של גוזי, כי נעלב. כבר רמי לא רצה שום עסק איתו. גם קארין תארה אותו כ״עבודה״ שצריך לתחזק כל רגע כשנפגע. את לינור אני יותר מאשימה שהיא נמרחת עליו ויודעת מאז חנוכה, שיש לו חברה. (לחש לה באוזן שיש מי שתפגע מהתמונות שלה מחבקת אותו ככה) הוא שאל אותה שלוש פעמים אם חברה שלו עלולה לחשוב שיש בינהם משהו, והיא כל פעם הרגיעה אותו. ויצאה נגד כל מי שאמר את זה בבית. משולה ומור ועד רונית ועכשיו ליאור. זה גם חלק מהריב עם גוזי, כי רמי נמצא בלחץ ומצוקה ומוציא את זה על גוזי וליאור ויהודה. זו ההתרשמות שלי.

Kiera

Well-known member
לא מדוייק. הריב עם יהודה זה לגמרי בישול שלה. לגבי גוזי מהיום הראשון כשרמי ביקש ממנו מיהודה ואילון לצאת לדבר בחוץ ואילון בא לדבר בשמו של גוזי, כי נעלב. כבר רמי לא רצה שום עסק איתו. גם קארין תארה אותו כ״עבודה״ שצריך לתחזק כל רגע כשנפגע. את לינור אני יותר מאשימה שהיא נמרחת עליו ויודעת מאז חנוכה, שיש לו חברה. (לחש לה באוזן שיש מי שתפגע מהתמונות שלה מחבקת אותו ככה) הוא שאל אותה שלוש פעמים אם חברה שלו עלולה לחשוב שיש בינהם משהו, והיא כל פעם הרגיעה אותו. ויצאה נגד כל מי שאמר את זה בבית. משולה ומור ועד רונית ועכשיו ליאור. זה גם חלק מהריב עם גוזי, כי רמי נמצא בלחץ ומצוקה ומוציא את זה על גוזי וליאור ויהודה. זו ההתרשמות שלי.
את מתארת את לינור כאיזו פאם פאטאל שאינה קוטלת קנים ואת רמי כאיזה נעבעך בן 80 שליהקו בקופ״ח.

במציאות ובבית ההפך הוא הנכון. היא ערסית לייט דחויה ומחוצ׳קנת (מטאפורית;))
שהתחברה למגלומן עם בעיות כעס קשות ועוד אי אילו אישוז אישיותיים, שהוא גם אהוב הבריות עם ניסיון וקשרים בעולם הטלוויזיה והבידור כבר עשרות שנים.

נערך לאחרונה ב:

בסדר555

Well-known member
זה רמי, זאת ההתנשאות שלו, לא מקובל עליו שביבי ראש הממשלה צריך להחליף את עם ישראל וכל המצביעים שלו הם טיפשים
לא צריך בתי משפט הוא החליט שביבי אשם
זה קורה עכשיו בתוך הבית, כל מי שמדבר עם מי שהוא לא אוהב הוא טיפש וצריך להחליף אות, חכו שהוא יבין שג'וזי ויהודה בין ה3 הראשונים

אופה קטנטנה

Well-known member
זה רמי, זאת ההתנשאות שלו, לא מקובל עליו שביבי ראש הממשלה צריך להחליף את עם ישראל וכל המצביעים שלו הם טיפשים
לא צריך בתי משפט הוא החליט שביבי אשם
זה קורה עכשיו בתוך הבית, כל מי שמדבר עם מי שהוא לא אוהב הוא טיפש וצריך להחליף אות, חכו שהוא יבין שג'וזי ויהודה בין ה3 הראשונים
אל תערבב שמחה בשמחה, רבים פה אוחזים בדיעותיו הפולטיות, נגד ביבי, והוא אינו הפייבוריט שלהם.

בסדר555

Well-known member
אל תערבב שמחה בשמחה, רבים פה אוחזים בדיעותיו הפולטיות, נגד ביבי, והוא אינו הפייבוריט שלהם.
אין עניין פוליטי זה אופי, באותה מידה יכל להיות בעד גנץ או כל אחד אחר
הוא פשוט מביע דעה בחוץ אז אפשר להשוות להתנהלות בבית
שם הוא לא מקבל את אלה שלא מסכימים איתו מקלל אותם ומשתמש באלימות וגם בתוך הבית

אופה קטנטנה

Well-known member
אם באופי עסקינן, אזי רק היום מצאו קווי דמיון בינו לבין ביבי.
לכן, כדאי לרדת מזה, זה מדרון חלקלק
אין עניין פוליטי זה אופי, באותה מידה יכל להיות בעד גנץ או כל אחד אחר
הוא פשוט מביע דעה בחוץ אז אפשר להשוות להתנהלות בבית
שם הוא לא מקבל את אלה שלא מסכימים איתו מקלל אותם ומשתמש באלימות וגם בתוך הבית

מצב
הנושא נעול.
למעלה