**שרשור לילה 4🌙- היום ה51 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

alesandro2

Well-known member
מההתחלה קארין לא רצתה את ג׳וזי אולי כברירת מחדל, בשיחה עם מור היא אמרה שהיא מעדיפה את תום או דיויד
אז מה הוא צריך בכלל להתרפס בפניה

8LIBI8

Well-known member
זכותה לא לרצות בנסיך מפאריז, גאד. מי הוא, אלן דלון?
אמממ אה סוג של...הוא די שווה פיצוצים. הבחור קטלני :love: כל בחורה עם עיניים בראשה וקצת טעם יכולה להידלק עליו חופשי וגם קארין נדלקה, רק שחשבה שתסובב אותו על האצבע הקטנה, היא לא רגילה שקשה לה או בוחנים גם את התוכן שלה, וכשזה לא קרה חטפה עליו קריזות ומשם רק הלך והסלים כיאה לביץ' עם מוח ציפור

שאנל777

Well-known member
ג'וזי חיבק ונישק את קארין ולחש לה קצת טרויקה, להסתלבט על כל המצב

just.me

New member
אני חושבת שקארין מהממת ורואה את הדברים בצורה ממש רגישה והגיונית ויפה. לא מסכימה עם כל אמרות ה״מיכל ריק״ האלה
ויש מצב שאולי היא הכוכבת של הלייב? יש לה נרטיב מעניין והתפתחות וסוגים שונים של קשרים וזה לא קיים בפרקים אפילו לא קצת חבל.

TalBrit

Well-known member
אני חושבת שקארין מהממת ורואה את הדברים בצורה ממש רגישה והגיונית ויפה. לא מסכימה עם כל אמרות ה״מיכל ריק״ האלה
ויש מצב שאולי היא הכוכבת של הלייב? יש לה נרטיב מעניין והתפתחות וסוגים שונים של קשרים וזה לא קיים בפרקים אפילו לא קצת חבל.
מדויק!!!! 👑👑👑

שאנל777

Well-known member
יש לה רק יופי וזה המזל שלה ורק בגלל זה הבנים לא מרפים ממנה. חוץ מיופי היא דוחה

just.me

New member
ויש מצב שאולי היא הכוכבת של הלייב? יש לה נרטיב מעניין והתפתחות וסוגים שונים של קשרים וזה לא קיים בפרקים אפילו לא
יש לה רק יופי וזה המזל שלה ורק בגלל זה הבנים לא מרפים ממנה. חוץ מיופי היא דוחה
די כבר לדבר על יופי של נשים זה כלכך פעם

מצב
הנושא נעול.
למעלה