** שרשור לילה 4 היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.
טוב חבריי לפורום אם אתם לא מעיפים את לינור בהיזדמנות הראשונה, בהדחה הקרובה, העונה הזאת הרוסה סופית!!!! אני לא יכולה להצביע כי גרה בהולנד… בבקשה תעיפו את הבחורה ההזויה הזאת מהמסך כי היא אכן מונעת מרוע וממש מצליחה לעבוד על כל הגברים שם בעיניים ולמשוך אותם אחד אחד לצד שלה! ותקשיבו לרמי עכשיו שלא מפסיק לטנף על 2 הטובים היחידים בבית! ותום ממלמל רק טינופת עם מבטים כאילו נידהמים ממה שקורה בבית כשהוא זה שגרם לכל מי שסביבו לעשות את העבודה המלוכלכת בשבילו.
איפפפפפפפפפפ אני מתוסכלתתתתתת

הצודקת11

Well-known member
טוב חבריי לפורום אם אתם לא מעיפים את לינור בהיזדמנות הראשונה, בהדחה הקרובה, העונה הזאת הרוסה סופית!!!! אני לא יכולה להצביע כי גרה בהולנד… בבקשה תעיפו את הבחורה ההזויה הזאת מהמסך כי היא אכן מונעת מרוע וממש מצליחה לעבוד על כל הגברים שם בעיניים ולמשוך אותם אחד אחד לצד שלה! ותקשיבו לרמי עכשיו שלא מפסיק לטנף על 2 הטובים היחידים בבית! ותום ממלמל רק טינופת עם מבטים כאילו נידהמים ממה שקורה בבית כשהוא זה שגרם לכל מי שסביבו לעשות את העבודה המלוכלכת בשבילו.
איפפפפפפפפפפ אני מתוסכלתתתתתת
נעיף קודם את ליאור הצדקן
אחרי היום מעדיפה שהוא יודח קודם

nicknick

Well-known member
טוב התעייפתי... הערב הזה כבד עלייי לצפייה.
לא מסוגלת לשמוע כל מי שבחדר וגם מחוץ לחדר לא משהו.
נקום מחר ליום חדש ונקווה שעם פחות שנאה באוויר, אולי יהיה דייר צדיק בסדום שיבין מה קורה שם .

שיהיה לכם בהצלחה |חיבוק|

אופה קטנטנה

Well-known member
נקום מחר ליום חדש ונקווה שעם פחות שנאה באוויר, אולי יהיה דייר צדיק בסדום שיבין מה קורה שם .

שיהיה לכם בהצלחה |חיבוק|
לילה טוב, ניקי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member

שיהיה לכם בהצלחה |חיבוק|
הלוואי אבל כול עוד רמי ודרור שמה כנראה שזה לא יקרה

מצב
הנושא נעול.
למעלה