שרשור לקנאים

adi dion

New member
יווו איזה דברים יפים!!!

חחחח יש לך כל דבר אפשרי בערך!! ממש אהבתי את הסיכה הזאת

Oyster Girl

New member
הסיכה ממונסטון ../images/Emo54.gif

אחרי שקניתי אותה חשבתי על זה שבעצם אין לי איפה לשים אותה
, אז בסוף תליתי אותה בחדר על אחד הקירות....

JackBaltar

New member
יואו!! זה מגה-אוסף :)

כל הכבוד!! התרשמתי לטובה :) הפוף מדליק, חולצת השלד-ג'ז מדליקה כפליים וכל הסרטים והדיסקים בכלל.... את יכולה לפתוח חנות מרצ'נדייז באי-ביי חחח

Oyster Girl

New member
בחיים לא../images/Emo9.gif ../images/Emo54.gif

הדברים האלה יקרים לי בצורה מחרידה, אין מצב שאני אתן אותם, לא בשביל שום סכום....

y a m i girl

New member
../images/Emo181.gif../images/Emo82.gif

כמה מגניב! התרמוסים מעולים, מאיפה זה לעזאזל??? אין לי כוח להתחיל לצלם ולחפור ברחבי הבית בעקבות המרצ'נדייז שלי... יש לי כמה סרטים, כמה סאוונדטראקס, היו לי המוני סיכות של נייטמר אבל רובן מתו, יש לי פוסטר1 של נייטמר ליד המיטה, חולצה של אמלי, בובת פלושי ג'ק ( אהבת חיי הבובה הזאת), מיני בובת פלושי של ג'ק, תיק נייטמר במצב איום ונורא כי חרשתי אותו קשות, פאץ' (ככה כותבים?) של ג'ק, עגילים ועוד כל מיני... כמו שאתם רואים, תקופת אסיפת המרצ'נדייז שלי הייתה ממש מזמן, עוד לפני שיצא קורפס ברייד בכלל וכשהכרתי כמעט ורק נייטמר. אבל אל דאגה, אם אני נתקלת בדברים ממש מגניבים ואני עם כסף באותו הרגע אני קונה, זה לא שהפסקתי

Oyster Girl

New member
מהחנות של דיסני בקנדה ../images/Emo54.gif

או לפחות זה מה שהחברה שקנתה לי אמרה... וחבל שאת לא מעלה את הדברים שלך, הכי מגניב זה לראות. אם ישעמם לך ותחליטי לצלם את יותר ממוזמנת לפתוח שרשור משלך

Oyster Girl

New member
כל מיני 2 ../images/Emo54.gif

סיכות, לוח שנה, ארנק, צלליות לעיניים של חתונת הרפאים [
?], הספר על נער הצדף ועוד ספר ביוגרפי. חסר לי בתמונה את ברטון על ברטון, המניאק היחידי שהסכמתי להשאיל לו אותו עדיין לא החזיר לי
...

adi dion

New member
עוד???

דיייייייי גם אני רוצה
איזה דברים יפים
עוד מעט אני אעלה את התמונה שלי חחח אני רק מסדרת משהו באלבום להלנוש :)

y a m i girl

New member
אמ"ג../images/Emo181.gif../images/Emo82.gif

הלוח שנה! אעהההההה (יש לי קטע קשה עם לוחות שנה, אני חורשת בחדר אחד שיש לי מ2006XD)

tali44

New member
../images/Emo178.gif

אל תתפלאים אם הלילה יפשטו על ביתך צמד חמד בשחור, ותקומי למציאות אחרת.
[וכשאני יעשה בעתיד הרחוק שרשור כזה בפורום של ג'וני, את כל כך מעלה תמונות! לפי מה שסיפרת לי, לא חסר דברים שלו.
]

adi dion

New member
טוב הנה שלי ../images/Emo13.gif

תיק של הסיוט דיוידי של חתונת רפאים וסוויני טוד פסקול של סוויני טוד וסתם הוצאתי את הדיוידי, את הפסקול והחוברת של הפסקול מהאריזות שלהם כדי שיראה כאילו שיש לי יותר דברים

adi dion

New member
ותמונה רק של התיק-

אגב! ראיתי בצומת ספרים ספרון כזה של סליפי הולו, זה היה כזה קומיקס שמספר את הסיפור וזה היה ממש מגניב! מישהו מכיר את זה? רציתי לקנות אבל זה היה ממש יקר וכבר קניתי משהו ממילא חחחח

למעלה