שרשור סקר.

שרשור סקר.

הפלך-יפה מאוד וירוק מאוד ושלו מאוד.זה פשוט נותן את ההרגשה המקסימה של השלבווה שטולקין העביר בספרים. ריבנדל-יפה..גם אותה הרגשה,אבל אין את החמימות של הפלך.העביר את המסר של הזמן החולף
מוריה:אדיר!נהדר!מעורר יראה!איך אהבתי את קזד דום...ואת בלין.ואת הגשר והכל.גם מצוין. לורין:נהדר
. אדורס:לזה הצבעתי!אוליי כי אני מת על ויקינגים ועל הצבעים של רוהן ועל הסוסים והגבעות ופשוט אדורס מקסימה.EDORAS'AND THE GOLDEN HALL OF MEDUSELD.וכמובן,המוסיקה הטובה ביותר של הסרט היא של רוהן
מינאס טירית-אחד המקומות היחידים שאיכזב אותי.זה ממש יפה אבל זה לא מה שדמיינתי.זה לא מעביר את התחושה של המקומות האחרים.

moe777

New member
...אם רק היה לי מושג איפה

המיניאטורות של מינאס טירית'... העיר הייתה יכולה להיות מרשימה פי כמה.

למה רואן וגונדור...

קיבלו הרבה קולות? לדעתי בגלל שאלה מקומות הכי מרכזיים הסרטים שמראים אותם הרבה. (כמובן בנוסף לפלך) חוץ מזה רוהאן היא עיר די מבודדת כפי שאפר לראות. השטח הצמחי שם הוא גדול מאוד ופתאום באמצע רואים את העיר רוהאן. ככה זה אותו הדבר גם עם גונדור ולדעתי בחרו בהם הרבה אנשים (4,5 כל אחד) כי הן היו ערים מרכזיות בעלילה ולא בגלל שהן היו יפות (או הרוסות)

אלרוס

New member
מינס טירית ואדורס

קבלו הרבה קולות מסיבה אחרת, כמעט כולם כאן אוהבם את ההרים המושלגים...

אלרוס

New member
תראי

היתרון היחיד בטריק הטפשי של פיפין בשלישי זה עוד הרים מושלגים

פרפר15

New member
לא מינס טירית מהממת

שמיסתכלים מרחוק היא מהממת הייתי מתה לגור שם

41SuMiT41

New member
הפלך זה מקום ממש יפההה...

איך הייתי רוצה לגור שם! יש שם כזאת אווירה כזאת.. כולם ביחד כזה שכנים וחברים טובים.. מקום שקט וירוק.. כל כך יפה.

לורין

אין כמו היופי של האלפים. כל כך קר ויפה. אהבתי מאוד את אדורס ואת מינס טירית אבל יש מקום לשיפור. הפלך הוא מקום שלו ונחמד אבל לא היפה ביותר בעיני למרות שאהבתי אותו.

פרפר15

New member
אממממ....... הפלך

כי הוא ירוק ויפה ושקט כפרי בידיוק מה שאני אוהבת

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifקודם כל מזל טוב על הפורום !!!

וכמובן שהפלך!!! ריבנדל אמנם יפיפיה אבל יש משהו מיוחד בפלך...

castroman

New member
מוריה - תפארת הגמדים...

המקום שעשו אותו בצורה הכי טובה בסרט.

למעלה