** שרשור עדכונים וכד' **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
דלפ
לא חושב שעידן היה נורא במה שאמר
גברת אמילי הוא לא חייב לך ולאף אחד אחר הסברים למה הוא לא רוצה אותך
אני הבנתי מהרמיזה שלו שהוא כן שם ברגש אבל בחר מהראש לא ללכת על זה בגלל מה שהיה עם סטלה פאקינג קופר. בניגוד לדיג'יי ופרידה שבחרו אחרת

KAPSULA1

Well-known member
אני הבנתי מהרמיזה שלו שהוא כן שם ברגש אבל בחר מהראש לא ללכת על זה בגלל מה שהיה עם סטלה פאקינג קופר. בניגוד לדיג'יי ופרידה שבחרו אחרת
ואני הבנתי שהוא לא רצה לפגוע בה ולהזכיר לה את הפלירטוטים המכועים, הצחוקים עם שילה וההצמדות לשילה בידיעה שהוא רואה את זה מהבית והמשפחה שלו וכל עם ישראל.
הוא היה גבר ולא בייש אותה מול כולם ואמר לי שהבין שזה לא יילך ביניהם בלי לזרוק לה בפנים מה עשתה בזמן שהוא בבית עדיין מחכה לה.
כולם אמרו לה שזה לא נעים לעידן. נועם, אור, דני, חיים ואפילו חברות שלה עינב והדר העירו לה.
גם דיצאה צחקה עליו שאף אחד מהמשפחה שלה לא אוהב אותו, סיננה אותו ואמרה שלא בראש מעייניה כרגע פגישה איתו,
הוא הבין שהיא אגואיסטית ומעניין אותה רק היא ואם לא יעשה תמיד כרצונה היא תמשיך לשרוף אותו

KAPSULA1

Well-known member
דלפ
לא חושב שעידן היה נורא במה שאמר
גברת אמילי הוא לא חייב לך ולאף אחד אחר הסברים למה הוא לא רוצה אותך
הוא היה עדין איתה. לא רצה לפתוח ולבייש אותה מול כולם. היא כאגואיסטית שהיא רואה רק מה שהיא רוצה.
לא עימתו אותה עם הפלירטוטים ועל הזבל ששפכה על עידן שיצאה מהבית

willing

Well-known member
הוא היה עדין איתה. לא רצה לפתוח ולבייש אותה מול כולם. היא כאגואיסטית שהיא רואה רק מה שהיא רוצה.
לא עימתו אותה עם הפלירטוטים ועל הזבל ששפכה על עידן שיצאה מהבית
נכון, הוא היה די מכבד. היא לא ממש יודעת עדיין להתנהג בזוג. ולא לעשות שירים מאנשים.
אבל נראה שנשאר לשניהם רגשות

KAPSULA1

Well-known member
נכון, הוא היה די מכבד. היא לא ממש יודעת עדיין להתנהג בזוג. ולא לעשות שירים מאנשים.
אבל נראה שנשאר לשניהם רגשות
הוא הסבתך עם המילים בגלל שנשך שפתיים ולא הזכיר איך דיברה עליו לא מכובד כשיצאה, גם בראיונות וגם בסטורי. היא השליכה את זה לזה שהוא מקשיב למעריצים אבל לא לקחה בחשבון את הפגיעה שלו ושל המשפחה שלו (שעליהם הוא שומר בקפידה).
היא פשוט ילדה עדיין, מפונקת, אגואיסטית ואולי עם כל הרגש הוא מבין שאם בסוף הם יהיו יחד חודש, שנה , כל זמן שהוא וזה לא יילך היא פשוט תשרוף אותו ותצא נגדו במסע צלב. כמו שעשתה לאקס הקודם. זה האופי שלה וטוב בשבילו שעשה ויברח לפני שיקשר יותר.
זה לא היה עובד, הם אנשים שונים, במקום אחר בחיים. חושבים אחרת ופועלים אחרת

willing

Well-known member
אמילי, בא לך קאבר?
לא שופטת את עידן על זה, אבל אם כבר לחיות כמו הכוכבת שאת. זה השיר השני בטריו של רוקדת בגשם

מצב
הנושא נעול.
למעלה