** שרשור ערב - היום ה-17 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

רות 1234

Well-known member
פרידה מטיפה לקורלי לוותר על המניירות. על ראש הגנב בוער הכובע. פרידה עם מניירות מתישות ומעיקות 24/7. משאבה בלתי פוסקת של צורך בתשומת לב

פאף פה

Well-known member
״מאמי שלי כפרה עלייך חיים איך יש לך מצפון לעשות לי את זה?״
דלוק על התחת של הדר.

svtar25

Well-known member
שמעתם את זה של אמילי ועידן על דני? עידן לא הבין את הקירבה של אמילי ודני, ואז אמילי הסבירה שהם מאותה סוכנות "יולי" יש להם אותם מנהלים. הם לא מכירים מלפני הכניסה, אבל שומרים אחד על השני בתוך הבית. דני כמו אח שלה, למעט פעם אחת שדני יצא על אמילי לא היו ביניהם ריבים. אמילי אמרה לעידן שדני שומר עליה כמו על אחות קטנה. מעבר לסוכנות יולי דני דובר רוסית, כמו גם עידן. בקיצור בשיחה ההיא עידן שקל להתקרב לדני, ואמילי חיזקה אותו.

GALxp

Well-known member
שמעתם את זה של אמילי ועידן על דני? עידן לא הבין את הקירבה של אמילי ודני, ואז אמילי הסבירה שהם מאותה סוכנות "יולי" יש להם אותם מנהלים. הם לא מכירים מלפני הכניסה, אבל שומרים אחד על השני בתוך הבית. דני כמו אח שלה, למעט פעם אחת שדני יצא על אמילי לא היו ביניהם ריבים. אמילי אמרה לעידן שדני שומר עליה כמו על אחות קטנה. מעבר לסוכנות יולי דני דובר רוסית, כמו גם עידן. בקיצור בשיחה ההיא עידן שקל להתקרב לדני, ואמילי חיזקה אותו.
אני כבר אמרתי שעידן ודני יהפכו לזוג. אמילי היא רק סיפור כיסוי.

katy2022

Well-known member
היה עוד ריב בין אור להדר?
התחיל לפני כמה ימים כי היא לא הביאה לו מהקרם שיזוף שלה עם הנצנצים…נוצר ריחוק …התחילו טינופים והיום היה פיצוץ באסיפת דיירים שצונזרה

מצב
הנושא נעול.
למעלה