** שרשור ערב - היום ה-31 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.
אתמול לפני שבישרו להם שיש הדחה היתה שיחה טעונה בין פרידה לאמילי שהיתה קשורה לדירוג של פרידה במשימת הקלפים, גם התחחמות המתח בין אמילי ומלאני,
ואז הודיעו להם על ההדחה והכל התפוגג

בלי ההדחה אתמול יכל להיות לייב היום מעניין
(וכמובן עידן היה נשאר)
גם אני ראיתי את השיחה בין פרידה לאמילי, ואז עוז, כרגיל קטע אותה בדיוק כשפרידה עמדה לענות לאמילי על הטענות שלה... מעצבן!
לא נורא, המתח ביניהן עדיין קיים ועוד נראה ממנו. אני בעד אמילי - כשהיא מול פרידה.

לגבי עידן:
היה מחייב להדיח אותו כי אמילי נמשכת ליהב ויהב טוען שבחוץ הוא לא מחוזר. אז כדי להגדיל את מבחר ה"מלאכיות של יהב"...

בסדר555

Well-known member
גם אני ראיתי את השיחה בין פרידה לאמילי, ואז עוז, כרגיל קטע אותה בדיוק כשפרידה עמדה לענות לאמילי על הטענות שלה... מעצבן!
לא נורא, המתח ביניהן עדיין קיים ועוד נראה ממנו. אני בעד אמילי - כשהיא מול פרידה.

לגבי עידן:
היה מחייב להדיח אותו כי אמילי נמשכת ליהב ויהב טוען שבחוץ הוא לא מחוזר. אז כדי להגדיל את מבחר ה"מלאכיות של יהב"...
הוא נראה לי בכלל בקטע של דני

טופיt

Active member

לגבי עידן:
קנאה של אמילי בחברות שהתחילה בין עידן ומלאני היתה יותר מעניינת

svtar25

Well-known member
קנאה של אמילי בחברות שהתחילה בין עידן ומלאני היתה יותר מעניינת​
ועכשיו הכל הלך. אחד התאומים אמר שמחר יהיה משהו מעניין , כנראה תעלת זמן והדחה.השאלה לאיזה עונה הם עוברים, לעונה של מי?​

בסדר555

Well-known member
מי לא הביא לאמילי חיבוק לפני שנכנסה לתכנית?

אמרה - אני ילדה גדולה שיתנו לי לעשות טעויות לא להביא לי חיבוק לפני שאני נכנסת לאח הגדול זה מוגזם

svtar25

Well-known member
אמילי לא מזכירה לכם את שי מיקה?​
אמילי מזכירה לי את נועה קירל כאשר היא אם קוקו גבוה, כאשר אני מדפדפת בטיק טוק והצילום מרחוק . אני רואה סרטון של נועה ולרגע חושבת "מה אמילי עושה בחוץ" 😉

פאף פה

Well-known member
המכנסיים של פרידה מזעזעים
כל הבגדים שלה נראים כמו סמרטוטים בשקל
ובטעם רעעעע וואו

מצב
הנושא נעול.
למעלה