** שרשור ערב - היום ה-33 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
פרידה מפקפקת באמינות של מלאני כי נשמע לה מוגזם שהיא "גם הייתה בעזה, גם טיהרה שם, גם אימצה כלב מעזה, מה זה?"

רק שציטוטים מ-26 לא יגיעו להאג שלא נואשם בטרנספר לכלבים

בסדר555

Well-known member
פרידה מפקפקת באמינות של מלאני כי נשמע לה מוגזם שהיא "גם הייתה בעזה, גם טיהרה שם, גם אימצה כלב מעזה, מה זה?"

רק לה מותר לספר סיפורים מרגשים

המסכה שלה נופלת לאט לאט

פאף פה

Well-known member

עדיף שפרידה לא תשמיע דברים כאלה. יפה שתיקה לחכמים קל וחומר לטיפשים.

SNIPES

Well-known member
אמרה משהו בסגנון שזה עדיין מרגיש קצת מתוסרט כמו עם גאיה
שמשהו מרגיש שם מוזר
לא זוכר את הציטוט המדויק
חזרתי לקטע, ממש לא נאמר
אמרה כמה שהיא תותחית ודוגמא ומופת ואז ציינה את כל מה שהיא עשתה כולל הכלב ואמרה ״זה לא הגיוני היא מתחזה״ בצחוק, לא בקטע שהיא לא מאמינה לה.

המלאך האדום10

Well-known member

לא מפקפקת ההפך הוא הנכון. מעריצה אותה

פאף פה

Well-known member
פרידה מאוד פאסיב אגרסיב
היא תדאג להשמיע כמה היא בסדר רק כדי לגרום לצד השני להראות רע יותר
תכונה מגעילה
מדהים אותי, וכבר כתבתי לך, איך עלית עליה ישר! ממש מוקדם יחסית כשאנשים עוד התרגשו (כולל אני) מזה שהיא עלק מיוחדת. ישר אמרת שהיא נחשושה וצדקת.
היא מאוד צבועה ומאוד קנאית, מלאה ברגשי נחיתות ויכולה להגיד עד מחר ״אני יפה רצח״ ״אני שלמה עם עצמי ואוהבת את עצמי״ ״אני מהמעמד הגבוה״ - כל זה בולשיט אחד גדול.
היא מגזימה עם הפלרטטנות והשדיים בפרצוף כל היום, העינטוזים בהליכה והריקודים העלק פתייניים. כולה רצון ענק בתשומת לב לא משנה באיזה מחיר.
היא לא מבינה ולא רוצה להבין שזו לא הדרך!
אישה שאוהבת ושלמה עם עצמה לא מפזרת סיסמאות חבוטות כל היום.
ועל הטעם הנוראי שלה בלבוש ואיפור כבר אין מה להרחיב. חרד חרדונים.

טוויגיי

Well-known member
מדהים אותי, וכבר כתבתי לך, איך עלית עליה ישר! ממש מוקדם יחסית כשאנשים עוד התרגשו (כולל אני) מזה שהיא עלק מיוחדת. ישר אמרת שהיא נחשושה וצדקת.
היא מאוד צבועה ומאוד קנאית, מלאה ברגשי נחיתות ויכולה להגיד עד מחר ״אני יפה רצח״ ״אני שלמה עם עצמי ואוהבת את עצמי״ ״אני מהמעמד הגבוה״ - כל זה בולשיט אחד גדול.
היא מגזימה עם הפלרטטנות והשדיים בפרצוף כל היום, העינטוזים בהליכה והריקודים העלק פתייניים. כולה רצון ענק בתשומת לב לא משנה באיזה מחיר.
היא לא מבינה ולא רוצה להבין שזו לא הדרך!
אישה שאוהבת ושלמה עם עצמה לא מפזרת סיסמאות חבוטות כל היום.
ועל הטעם הנוראי שלה בלבוש ואיפור כבר אין מה להרחיב. חרד חרדונים.
כולה פאסדה

מצב
הנושא נעול.
למעלה