** שרשור ערב היום ה-77 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
איפה הסכסכה?
זה לא סכסוך אבל זה מכניס לחץ, מתח, אדרנלין. הקבוצה עם ספיר כבר החזיקו הכל וליאל היה צריך רק להתייצב וללחוץ ונפל לו. זאת משימת עצבים, דיוק וסבלנות. הכחולים ינצחו כי הם פחות מסתערים

_אלכסה

Well-known member
האדומים זו קבוצה להישרדות

פייטרית במשימות
יש להם יתרון פיזי מאוד ברור על הקבוצה השנייה, נגר זה נגר, שניר חזק, ספיר חזקה, מעתוק מדריכת כושר אז גם לה יש הרבה כח. ליאל הוא חוליה חלשה, אבל הוא מאוד גבוה וזה יתרון במשימה הזאת.
בקבוצה הכחולה יש את סתיו שהיא מטר וקצת, עדן שהיא נורא עדינה, יענקי שהוא לא בדיוק ספורטאי ואברהם שגם לא ממש חזק. שי היחידה שנראה לי שיש לה יתרון פיזי, אבל זה לא מספיק

מיק83

Well-known member
❤️❤️

אבל אני אוהב אחרת,
יפה ואדומה,
אהבה שלא נגמרת,
האהבה הראשונה

אהובה שלי, אדומה שלי,
את האור שבחיי,
נשמה שלי, הקבוצה שלי

אריק איינשטין 💔

katy2022

Well-known member
זה כבר מגוחך
אולי האח רוצה לרמוס את אברהם…להכין אותו להדחה

KAPSULA1

Well-known member
לא הבנתי למה נתנו לסתיו את כל המשימות, הם גברים והיא צריכה לרוץ עם הקוביות, זה מפליא אותי
היא ביקשה. אמרה שרוצה להיות במשימת החבלים כי היא קטנה. אמרה לאברהם אחרי ההפסד בשתיה שכל משימה יבחר אותה והוא אמר שיתן לה לעשות גם משימת מחשבה והגיון למרות שכולם אמרו שעדן תאכל את כולם שן

_אלכסה

Well-known member
לא הבנתי למה נתנו לסתיו את כל המשימות, הם גברים והיא צריכה לרוץ עם הקוביות, זה מפליא אותי
אני דווקא רואה בזה הרבה היגיון. היה לה הרבה יותר קשה להחזיק את היד במקום ולהוות קונטרה מספיקה כדי להחזיק את הקוביות מאוזנות לזמן ארוך

KAPSULA1

Well-known member
זה כבר מגוחך
אולי האח רוצה לרמוס את אברהם…להכין אותו להדחה
אברהם בחר את סתיו, במקום את נגר. היה צריך להיות חכם ולהבין שנגר זה כוח ושניר, ליאל וסםיר לא היו יכולים להתמודד עם סתיו והם רק היו רבים. אברהם פעל לא חכם

מיק83

Well-known member
צעקו לשניר משהו נגד נגר

מישהי מהמשפחה

אולי בגלל מה שהיה עם שי ונגר??

מצב
הנושא נעול.
למעלה