** שרשור ערב היום ה-78 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
איך דאגה לעוגה
הכינה עוגת תפוזים לעשות שמח לאתי המבוגרת של הבית שרואה בטלוויזיה
והם צועקים עליה
אמרה למעתוק עשיתי את העוגה כדי לעשות להם דווקא
+ "טוטוטוטוטו"

אתי זה הטיעון לטעון בריבים בפני אלו שהיא מכחישה מולם שזה דווקא

רותרות7

Well-known member
איך דאגה לעוגה
הכינה עוגת תפוזים לעשות שמח לאתי המבוגרת של הבית שרואה בטלוויזיה
והם צועקים עליה
אם אתי רואה מה שיצא היא מתפוצצת....העוגה שרופה ושחורה מלמעלה ובפנים לא לגמרי אפויה. כמו סתיו, לא לגמרי אפויה!:p

בלנקה המקורית

Well-known member
אני לא מצליחה להבין את היחס בין מה שאמרה כביכול סתיו על הכרס של ליאל והיא טוענת שהיא לא אמרה, לעומת הדברים שליאל אמר לסתיו בפניה ושלא בפניה, מאחורי גבה ומלפני בטנה ואצל האח, בבית ובבריכה, בהליכה ותוך כדי שינה. אני לא מבינה את היחס. לא מבינה את השיח בכלל בנושא הזה. ליאל מבחינתי הוא די מפלצתי שלא יודע להכיר תודה אחרי שסתיו טיפלה בו בזמן המיגרנה שלו. רואים איך ליאל עושה הכל כדי לטפס עד לגמר על חשבון התעללות מילולית ורגשית בסתיו. מפלצת מותר להגיד כאן?

misscarter

Well-known member
אני לא מצליחה להבין את היחס בין מה שאמרה כביכול סתיו על הכרס של ליאל והיא טוענת שהיא לא אמרה, לעומת הדברים שליאל אמר לסתיו בפניה ושלא בפניה, מאחורי גבה ומלפני בטנה ואצל האח, בבית ובבריכה, בהליכה ותוך כדי שינה. אני לא מבינה את היחס. לא מבינה את השיח בכלל בנושא הזה. ליאל מבחינתי הוא די מפלצתי שלא יודע להכיר תודה אחרי שסתיו טיפלה בו בזמן המיגרנה שלו. רואים איך ליאל עושה הכל כדי לטפס עד לגמר על חשבון התעללות מילולית ורגשית בסתיו. מפלצת מותר להגיד כאן?
אם תשאלי אותו הוא נלחם על מלחמת הרוב הדומם, המושתק שסובל התעללות נפשית וכו וכו.

tarimulu

Well-known member
סתיו: אם את רוצה ביס בלי שאף אחד יידע...
מעתוק: האח לא יראה?
סתיו: מתחת לשולחן

מצב
הנושא נעול.
למעלה