** שרשור ערב היום ה-84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

לאה133

Well-known member
מה לדעתכם סתיו תעשה בתקציב? בלי דרמה? תקציב סבבה שעובר בשקט ובשלום? או צרחות ובלאגן וריבים?
ומה תומכי סתיו מעדיפים שיקרה?

מבחינה טלוויזיונית אם היא לא עושה דרמה זה כאילו גם היא שינתה התנהגות ואז הכל הרמוניה ושלום ושלווה
סביר שעוז רוצה שהיא תעשה בלאגן

אם היא עושה בלאגן אז אברהם יגיד "אמרתי לכם" ושוב יכעסו עליה ושוב הבית נגד סתיו מה שלכאורה פחות עדיף למצבה הנפשי אחרי שנגר עזב

אם היא עושה הכל רגוע ונורמלי אז כביכול היא כבר לא סתיו וזה יהיה משעמם אבל יתרום לרוגע מול שאר דיירי הבית
יענקי ישב לידה וגם שי, היא אמרה שתזמין כל מה שהם מבקשים, היא ויענקי כבר עשי רשימה של דברים שצריך להזמין. הורידו את כמויות הבשר, יאכלו יותר פירות וירקות ומתוקים. לשם שינוי, יהיה הרבה צ'יפסים וקבב ודברים קלים ללא בישולים

Rosemary123

Well-known member
מה לדעתכם סתיו תעשה בתקציב? בלי דרמה? תקציב סבבה שעובר בשקט ובשלום? או צרחות ובלאגן וריבים?
ומה תומכי סתיו מעדיפים שיקרה?

מבחינה טלוויזיונית אם היא לא עושה דרמה זה כאילו גם היא שינתה התנהגות ואז הכל הרמוניה ושלום ושלווה
סביר שעוז רוצה שהיא תעשה בלאגן

אם היא עושה בלאגן אז אברהם יגיד "אמרתי לכם" ושוב יכעסו עליה ושוב הבית נגד סתיו מה שלכאורה פחות עדיף למצבה הנפשי אחרי שנגר עזב

אם היא עושה הכל רגוע ונורמלי אז כביכול היא כבר לא סתיו וזה יהיה משעמם אבל יתרום לרוגע מול שאר דיירי הבית
היא מאה אחוז תעשה את ההכי טוב שהיא יכולה בשביל להוכיח את הנקודה המאוד צודקת שלה.
היא לא תטריל ואני בטוחה בזה במאה אחוז.
סתיו היא לא רק הטרלות היא גם אחת שאוהבת לצאת נגד הזרם ולעשות "פרנציפ". הפעם הפרנציפ יהיה להראות שלא הייתה סיבה לתת רק לספיר לשלוט בבית בדיקטטורה, שיש מקום לכולם.

Amit_

Well-known member
היא מאה אחוז תעשה את ההכי טוב שהיא יכולה בשביל להוכיח את הנקודה המאוד צודקת שלה.
היא לא תטריל ואני בטוחה בזה במאה אחוז.
סתיו היא לא רק הטרלות היא גם אחת שאוהבת לצאת נגד הזרם ולעשות "פרנציפ". הפעם הפרנציפ יהיה להראות שלא הייתה סיבה לתת רק לספיר לשלוט בבית בדיקטטורה, שיש מקום לכולם.
נכון, כבר בתחילת העונה היא הסבירה לגיא איך לתקצב נכון את ההזמנות בבית אבל אף אחד לא הקשיב. הכל "קבוצתי".
היא הסבירה אם לי מספיק לדוגמה 2 ק"ג עוף בשבוע ולך צורך 10 ק"ג עוף ,
ספיר מזמינה לכולם אותה כמות ממוצעת וכך מחייבת אותי לכל יותר ממה שאני אוהבת ואתה נאלץ לאכול פחות ממה שאני רוצה.

אופה קטנטנה

Well-known member
הו סתוי, מלכתי הנאווה,
הכיצד זה שכולם רוצים ברעתך, יפהפיה ברה?

איך לא יבחינו כי ליבך זך, ופיך צוף.
מדינה שלמה מורטת שיערות,
האם תצליחי לגבור על כוחות הרשע
והאופל, שהרי אין בילתך ורק בך ישועתתנו וגאולתנו

סתוי, סתוי, סתוי,
הרשי לי ליפול ארצה לרגלייך,
ולנשוק לבהונותייך.

בסדר555

Well-known member
הו סתוי, מלכתי הנאווה,

מדינה שלמה מורטת שיערות,

סתוי, סתוי, סתוי,
ולנשוק לבהונותייך.
avner3.gif

ראש גזר 2225577654

Well-known member
הו סתוי, מלכתי הנאווה,

מדינה שלמה מורטת שיערות,

סתוי, סתוי, סתוי,
ולנשוק לבהונותייך.
1692640984288.png

tarimulu

Well-known member
אני עדיין חושב שהריב הזה הוזמן. זה הרגיש קל מדי. יום עם שעות של בית קברות ואווירת שעמום פטאלי, עוז מחליט לשים להם שיר שיתעוררו, אחרי זה צנזור, ופתאום כולם התכנסו בשולחן והתחיל ריב רעשני. זה הרגיש כאילו עוז ביקש מהם לריב

לרה5

Well-known member
אני עדיין חושב שהריב הזה הוזמן. זה הרגיש קל מדי. יום עם שעות של בית קברות ואווירת שעמום פטאלי, עוז מחליט לשים להם שיר שיתעוררו, אחרי זה צנזור, ופתאום כולם התכנסו בשולחן והתחיל ריב רעשני. זה הרגיש כאילו עוז ביקש מהם לריב
לא
פשוט אברהם התחרפן והתפוצץ
וחיפש על מי להוציא את התסכול שלו אחרי שספיר הלכה

Rosemary123

Well-known member
שניר ואברהם בוכים על הבטן שלהם רוצים לאכול התרגלו לאכול 3 ארוחות ביום
התרגלו לתחושת השליטה שהייתה להם, לקירבה לצלחת...זה הרבה מעבר לאוכל (במיוחד כי לאחד מהם יש תקציב מותרות משלו).
זה נטו העצבים על כך שיחסי הכוחות בבית השתנו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה