**שרשור ערב - היום ה46 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
אני חושבת שככל שקארין תהיה גלגל לתום וגל ככה הקשר שלהם לא יצלח. למרות שבלי קשר נראה לי שככל שהם מתאהבים יותר הם על סף פיצוץ...... הוא מעיר לה והיא מדברת על דברין שלא מוצאים חן בעיניו והם לא מדברים על מה שמפריע להם )מלבד השיחה בפינת עישון( גם כשביקש לעלות לנסט היא לא רצתה כרילו היא מפחדת מהשיחות האישיות האלה איתו. לא יחזיק הרבה. ברגע שיכנסו החדשים נראה לי שגם הדינמיקה ביניהם תשתנה.

הצודקת11

Well-known member
אני חושבת שככל שקארין תהיה גלגל לתום וגל ככה הקשר שלהם לא יצלח. למרות שבלי קשר נראה לי שככל שהם מתאהבים יותר הם על סף פיצוץ...... הוא מעיר לה והיא מדברת על דברין שלא מוצאים חן בעיניו והם לא מדברים על מה שמפריע להם )מלבד השיחה בפינת עישון( גם כשביקש לעלות לנסט היא לא רצתה כרילו היא מפחדת מהשיחות האישיות האלה איתו. לא יחזיק הרבה. ברגע שיכנסו החדשים נראה לי שגם הדינמיקה ביניהם תשתנה.
הם המשיכו לדבר לא הראו לנו,
כרגיל כי זו גל

meital38

Well-known member
הם המשיכו לדבר לא הראו לנו,
כרגיל כי זו גל
לדבר בפינת עישון כשכל הבית שומע ואוגר מידע זה לא נקרא לדבר. על דברין כאחה צריך לדבר בשקט כמו שתום אמר בנסט אי אםשר שכל אחד נכנס או עובר ומקשיב.

Taltul63

Well-known member
הם דיברו בפינת עישון לבד.
ומה קשור קארין?
מה יעשו ינדו אותה?
כיף לה ולגל יחד.. איפה הבעיה

meital38

Well-known member
הם דיברו בפינת עישון לבד.
ומה קשור קארין?
מה יעשו ינדו אותה?
כיף לה ולגל יחד.. איפה הבעיה
לא ינדו אבל לדעתי זה כבר אובר...... הוא רוצה שגל תבוא לבריכה היא אומרת לא באות. רוצה לצאת לסיגריה היא אומרת נחכה לקארין

מכורה וחבל

Well-known member

בואי נגיד שתום וגל וגם לינור ורמי ינשמו לרווחה אם היא תודח
ככה יניחו להם לנפשם, לא צריכים לטפל בה.

ביחס לתום וגל - אני משערת שגם העניין שהם לא "ממשים" את אהבתם
גורם להרבה מאוד לחצים מכל מיני סוגים - כולל תסכול, אבל מנתבים אותו למקומות אחרים - כמו מריבות

meital38

Well-known member
ד.א מוזר מאוד שקארין חברה טובה של גל וגל לא מספרת לה שהיא מתאהבת בתום. אמרה לדרור ואמרה לימית וזהבה מעניין שהיא לא משתפת את קארין בזה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ד.א מוזר מאוד שקארין חברה טובה של גל וגל לא מספרת לה שהיא מתאהבת בתום. אמרה לדרור ואמרה לימית וזהבה מעניין שהיא לא משתפת את קארין בזה
זו בעיה
כי איך אפשר לדעת אם אמרה או לא עם כל הצינזורים האלו ?

אני מעריכה שכן שיתפה אותה.

בוייאקה מאן

Well-known member
רוב הזמן לא מראים את גל ככה שלא יודעים אם היא אמרה לה או לא
מנחשים שלא כי נוח לנחש שלא
אבל לא יודעים
גל כרגע היא הדייר הכי פחות משודר בבית האח רוב מה שהיא אומרת לא רואים ולא שומעים

בסדר555

Well-known member
לא רואה שם שום חברות קארין מעניינת את גל בדיוק כמו את לינור חוץ מעניינים שיטחיים אין שם כלום
גל לא ירקה לכיוונה עד שזה התאים שהיא נגד יהודה
וקארין לא ירקה לכיוון של גל עד שלא הייתה צריכה להשאר בהדחה
חברות של אינטרס

פה זה לא בורדל1

Well-known member
"גל מתלהבת מהטאבלט שלא ראתה המון זמן וקופצת על ההזדמנות להיות אחראית על ביצוע ההזמנה. בסיום התקציב יהודה פונה לגל ואומר שזה לא יפה שהשתלטה על הטאבלט כי אולי אחרים גם רצו. בשיחה עם קארין ותום היא מגיבה: "הוא מנסה בכוח לצייר אותי כלא אכפתית. אם מישהו היה רוצה גם ללחוץ לא הייתי אומרת לא!". תום לא מבין למה היא משתפת פעולה עם המשחקים של יהודה ואומר לה שתפסיק לתת לו במה."

עוז בצד של יהודה, מפתיע

בוייאקה מאן

Well-known member
"גל מתלהבת מהטאבלט שלא ראתה המון זמן וקופצת על ההזדמנות להיות אחראית על ביצוע ההזמנה. בסיום התקציב יהודה פונה לגל ואומר שזה לא יפה שהשתלטה על הטאבלט כי אולי אחרים גם רצו. בשיחה עם קארין ותום היא מגיבה: "הוא מנסה בכוח לצייר אותי כלא אכפתית. אם מישהו היה רוצה גם ללחוץ לא הייתי אומרת לא!". תום לא מבין למה היא משתפת פעולה עם המשחקים של יהודה ואומר לה שתפסיק לתת לו במה."

עוז בצד של יהודה, מפתיע
עוז בצד של יהודה מעל יהודה מתחת ליהודה מאחורי יהודה אפילו בבוקר שהוא קם הוא ער בגלל יהודה

GALxp

Well-known member

עוז בצד של יהודה, מפתיע
מה לא נכון בתיאור הזה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה