**שרשור ערב - היום ה46 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

merilue

Well-known member
לא נראה לי שזה בקטע של לשמור עליו
זה בקטע של יהודה בתפקיד המלקק הלאומי כרגע אז אי אפשר לתת לכולם להעמיד אותו כי אז הליקוק יראה מוזר אז ניתן לו חסינות ואז הליקוק זורם חלק יותר לצופים בגרון
תשמע המהפך הזוי לגמרי
כמו דייר אחר חחח

בוייאקה מאן

Well-known member
תשמע המהפך הזוי לגמרי
כמו דייר אחר חחח
יאפ
אבל זה היה צפוי
כבר אחרי הפרק של הריב שלו ושל רמי כתבתי בסיכום שעוז עכשיו יעשה את המפהך של יהודה מהאלים המתלהם ללקקן שאוהב את כולם ואיש של שלום
והנה שבועיים אחרי זה מתגשם
עוז שקוף בדיוק כמו יהודה

merilue

Well-known member
יאפ
אבל זה היה צפוי
כבר אחרי הפרק של הריב שלו ושל רמי כתבתי בסיכום שעוז עכשיו יעשה את המפהך של יהודה מהאלים המתלהם ללקקן שאוהב את כולם ואיש של שלום
והנה שבועיים אחרי זה מתגשם
עוז שקוף בדיוק כמו יהודה
לא נראה תהליך מהונדס כזה מאז הניצחון של שי מיקה.
רק מוכיח עד כמה עוז לא סופר את צופי הלייב חח
נראה אם הניסוי של עוז יצלח והמהונדס ינצח.

svtar25

Well-known member
בנושא העברת ביקורת של יהודה על גל, כאשר אתה רוצה להעביר ביקורת אתה מתחיל קודם כל מביקורת בונה. לדוגמא : " גל את ניהלת את התקציב בצורה מקצועית, היית מרוכזת, שמת לב לבקשות, תפעלת מצויין את הטבלת , יחד עם זאת לתשומת ליבך בפעם הבאה תנסי לבדוק האם אנשים נוספים מעוניינים לנהל תקציב? " כמובן שלא להעביר ביקורת לפני כולם , כי איך שיהודה עשה את זה, המטרה באמת להוציא את גל כשטלטנית.
מה אני רואה? אושיית רשת שחייה עם הטלפון מאז שהיא נולדה כמעט, מעניין אותה לגעת בטבלט הזה כי זה משהו נחוץ לה ביום יום וכל כך חסר. היא ניהלה את התקציב בצורה מושלמת, מי שרצה לגעת בטבלת נגע בתבלט, אם יהודה היה רוצה לגעת , הוא היה יכול לבוא ולגעת. כל הקבוצה פירגנה לגל חוץ מיהודה, שפשוט לא מסוגל לפרגן וחייב להקטין את גל, לעקוץ. אך אוהב לקחת ביס מטוסט שלה, לשתות איתה ביחד קולה , הוא אובססיבי אליה ברמות קשות.
מציעה ליהודה לא לדבר עם גל ישירות רק דרך אחיה, ג'וזי או דרור. שניהם יודעים לדבר איתה.
תום גם כן לא יודע להעביר ביקורת, לא יודע איך להביע את עצמו.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
בנושא העברת ביקורת של יהודה על גל, כאשר אתה רוצה להעביר ביקורת אתה מתחיל קודם כל מביקורת בונה. לדוגמא : " גל את ניהלת את התקציב בצורה מקצועית, היית מרוכזת, שמת לב לבקשות, תפעלת מצויין את הטבלת , יחד עם זאת לתשומת ליבך בפעם הבאה תנסי לבדוק האם אנשים נוספים מעוניינים לנהל תקציב? " כמובן שלא להעביר ביקורת לפני כולם , כי איך שיהודה עשה את זה, המטרה באמת להוציא את גל כשטלטנית.
מה אני רואה? אושיית רשת שחייה עם הטלפון מאז שהיא נולדה כמעט, מעניין אותה לגעת בטבלט הזה כי זה משהו נחוץ לה ביום יום וכל כך חסר. היא ניהלה את התקציב בצורה מושלמת, מי שרצה לגעת בטבלת נגע בתבלט, אם יהודה היה רוצה לגעת , הוא היה יכול לבוא ולגעת. כל הקבוצה פירגנה לגל חוץ מיהודה, שפשוט לא מסוגל לפרגן וחייב להקטין את גל, לעקוץ. אך אוהב לקחת ביס מטוסט שלה, לשתות איתה ביחד קולה , הוא אובססיבי אליה ברמות קשות.
מציעה ליהודה לא לדבר עם גל ישירות רק דרך אחיה, ג'וזי או דרור. שניהם יודעים לדבר איתה.
תום גם כן לא יודע להעביר ביקורת, לא יודע איך להביע את עצמו.
נו באמת
בריב בתחילת העונה שיהודה דיבר על מריחואנה גל התפרצה משום מקום בחדר ולא הייתה מנומסת בכלל עם יהודה
ותעבירי נראה לי ל17:15 משהו כזה, שם יהודה פנה לגל.. וזה בכלל לא היה בטון תקיף, להפך

svtar25

Well-known member
נו באמת
בריב בתחילת העונה שיהודה דיבר על מריחואנה גל התפרצה משום מקום בחדר ולא הייתה מנומסת בכלל עם יהודה
ותעבירי נראה לי ל17:15 משהו כזה, שם יהודה פנה לגל.. וזה בכלל לא היה בטון תקיף, להפך
יש הבדל בווייכוח על מריחואנה להעברת ביקורת יל אופי של אדם. כי שטלטנות זאות תכונת אופי לטוב ולרע. גל מנהיגה, מכאן הרצון לבלוט.
צריך לשים לב לסיטואציה כולם מברכים את גל שעשתה תקציב טוב, בא יהודה על מנת להוריד לה , ככה זה נתפס אצל גל וגם אצלי. באה להוציא אותה באור רע, כי זו המטרה היחידה שלו.
היה רוצה להעביר ביקורת, קח אותה לצד!

svtar25

Well-known member
שמתי בקישורים את הכתבה על מפורסמים ששינו עליהם את הדעה. ביניהם ג'סטין ביבר, גל גדות
גל בחבורה טובה.

קבצים מצורפים

• IMG_20210119_190408.jpg
    IMG_20210119_190408.jpg
    KB 211.6 · צפיות: 21

ירוקה מהכרמל

Well-known member
דרור עוד רגע "" את תום....
ומה ימית אמרה עכשיו על רובי?...לא שמעתי טוב אז אני לא רוצה לכתוב סתם

meital38

Well-known member
דרור עוד רגע "" את תום....
ומה ימית אמרה עכשיו על רובי?...לא שמעתי טוב אז אני לא רוצה לכתוב סתם
כדאי שגל תיכנס מהר לבריכה שתום לא ישנה כיוון לדרור. חחחחח. עכשיו גוזי נכנס כנראה גם לבריכה. חצי שעה וגל שם איך שתיכנס תום יצא. חחחחחח

מצב
הנושא נעול.
למעלה