** שרשור ערב היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
סוגרים לי שרשורים סוגרים לי.
יש אנשים שכותבים לאט:mad:

@בוייאקה מאן

תראה בתחושה שלי קארין יותר מאופקת.
היא לא צועקת ומרעישה ותופסת מקום כמו גל ,ואולי הן מחליפות בגדים ובגדי ים אבל רוב הזמן היא לבושה די סולידי ולא עם בגדים שהציץ עומד להציץ.
מי שעושה יותר רעש טבעי שיהיה נתון ליותר ביקורת.

כמוך כמוני, לא אומרת את זה מתוך ביקורת , ולא ממקום של להשוות שמי שיותר מאופקת יותר טובה.
שילבשו כמה חשוף וכמה שקוף שהן רוצות, חולה על כך אחת מהן כמו שהיא ומי שיש לו בעיה שיסתכל הצידה.
אבל רעש מושך רעש...זה דבר הגיוני.

ותהיה בריא ממש לא שמתי לב לבגדים השקופים של קארין, סומכת עליך , אם ראית אז ראית :ROFLMAO:

פה זה לא בורדל1

Well-known member

@בוייאקה מאן

היא לא צועקת ומרעישה ותופסת מקום כמו גל ,ואולי הן מחליפות בגדים ובגדי ים אבל רוב הזמן היא לבושה די סולידי ולא עם בגדים שהציץ עומד להציץ.

כמוך כמוני, לא אומרת את זה מתוך ביקורת , ולא ממקום של להשוות שמי שיותר מאופקת יותר טובה.
שילבשו כמה חשוף וכמה שקוף שהן רוצות, חולה על כך אחת מהן כמו שהיא ומי שיש לו בעיה שיסתכל הצידה.

ותהיה בריא ממש לא שמתי לב לבגדים השקופים של קארין, סומכת עליך , אם ראית אז ראית :ROFLMAO:
קארין לא מאופקת.
לקארין אין דעה משל עצמה כמו גל, היא לא יודעת לעמוד על שלה.
כל מה שאומרים לה היא לא מגיבה, לא חושבת, לא עושה כלום, רצה לרמי לקבל מסרים ואז מקריאה מה שהיא זוכרת.
או שאם היא רוצה לנסח משפט, היא רצה לשירותים לחשוב ולתרגל אותו מול המראה, ואז חוזרת ואומרת.

TalBrit

Well-known member
קארין לא מאופקת.
כל מה שאומרים לה היא לא מגיבה, לא חושבת, לא עושה כלום, רצה לרמי לקבל מסרים ואז מקריאה מה שהיא זוכרת.
או שאם היא רוצה לנסח משפט, היא רצה לשירותים לחשוב ולתרגל אותו מול המראה, ואז חוזרת ואומרת.
בעיני היא מתבטאת מאוד יפה ומקשיבה המון. בדיוק הפוך מכמה אנשים שיורקים דיבורים בלי מעצורים.
כשיהודה פתח עליה שלשום היא נתנה לו מיליון דוגמאות להתנהגות שלו מולה שהן בדיוק הפוך מאיך שהמליץ לה להתנהג ("טיפ").
לא ראיתי אותה הולכת להתייעץ עם רמי קודם.
חושבת דקה לפני שמדברת- זאת תכונה יפהפיה בעיני.

nicknick

Well-known member
קארין לא מאופקת.
איפה אתה איפה , ראית ביקש סליחה ברחת להסתתר מתחת לסלע?
בכל מקרה למזלך עבר מהר. אתה בסביבה בטוחה שוב;)

פיספסת את ההקשר של ההודעה,
זה לא משנה מהיכן השקט של קארין מגיע, זה פשוט עובדת היותה שקטה לעומת גל שמראה יותר נוכחות רועשות.
וההשוואה הזאת לא כדי להגיד מה יותר טוב או נכון,
זה פשוט להסביר למה הטרחנות של ליאור מופנית לגל באופן יותר בולט ודומיננטי.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
איפה אתה איפה , ראית ביקש סליחה ברחת להסתתר מתחת לסלע?
בכל מקרה למזלך עבר מהר. אתה בסביבה בטוחה שוב;)

פיספסת את ההקשר של ההודעה,
זה לא משנה מהיכן השקט של קארין מגיע, זה פשוט עובדת היותה שקטה לעומת גל שמראה יותר נוכחות רועשות.
וההשוואה הזאת לא כדי להגיד מה יותר טוב או נכון,
זה פשוט להסביר למה הטרחנות של ליאור מופנית לגל באופן יותר בולט ודומיננטי.
אנשים שולחים לי הודעות בפרטי ומגדפים אותי
אז פחות יש לי חשק להיכנס

בוייאקה מאן

Well-known member

@בוייאקה מאן

אני אף פעם לא אומר מתי שזה קורה שיש משהו שקוף בשביל שלא יצלמו
וגם לי לא מזיז מה שליאור בוכה עליו
מזיז לי שהוא צבוע ובוכה רק עליה כי סימן אותה מראש
אם היה מבקר את כולן אז סבבה שריטה שלו אבל שזה רק נגדה זה כבר לא שריטה זה סימון מטרה

nicknick

Well-known member
אני אף פעם לא אומר מתי שזה קורה שיש משהו שקוף בשביל שלא יצלמו
וגם לי לא מזיז מה שליאור בוכה עליו
מזיז לי שהוא צבוע ובוכה רק עליה כי סימן אותה מראש
אם היה מבקר את כולן אז סבבה שריטה שלו אבל שזה רק נגדה זה כבר לא שריטה זה סימון מטרה
אני עדיין חושבת שהוא טרחן כללי שעושה תורנות בין הדיירים ה"לא חינוכיים" - פעם זה יהודה ופעם זה ג'וזי,
פעם זה דיוויד ופעם זאת גל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה