** שרשור ערב שבת - היום ה-90 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

גליה 1211

Well-known member
אני אוהבת את האינטרקציה של פ ו ד
היא אובר דרמטית, אובר אקטינג, בודקת גבולות והוא בדיוק מה שהיא צריכה- לא מתרגש, קליל ומציב לה מראה אבל בצורה נעימה.

tarimulu

Well-known member
מישהו הפליץ בנסט, גאיה עברה לנשום מהפה

באופן חשוד - גם הדר בנסט לפתע

yoni564712

Well-known member
אם הדר לא מצליחה לגרום לקונטרול להשאיר על גאיה ויוסי אז כנראה באמת שגאיה יוצאת מחר

בוףףברכה

Well-known member
פעם...לא כ"כ...שמתי לב...הערכתי...או...
חשבתי עליהם.....
אבל פרידה וDJ.....הוויכוחים שלהם מצחיקים....
הוא עם הנחת רוח...
אבל מחזיר לה...
והיא מנסה להתפנק עליו...
זוג טוב....

שרי48

Well-known member
מה קרה לנועם? זה מה שעשה לו הבלבול בקידוש?
ומה פיתאום הדר נדחפת ליוסי ומלאני 🙄
22:15 נועם, מה הוא התלבש על שילה? מישהו יכול להסביר? הוא לא רוצה להגיד אבל כל הזמן זורק רמזים על כמה שילה לא בסדר בזה ולא בסדר בזה. סתם... אולי אני טועה?.... לא נעים ... אולי די, נועם, תפסיק להפיץ רעל במסווה של ילד חמוד ותמים. לדעתי הוא מחפש את שילה בנרות, כי הוא מקנא שאמילי העדיפה אותו על פניו, אחרי שעידן יצא. נועם איכס.

svtar25

Well-known member
22:15 נועם, מה הוא התלבש על שילה? מישהו יכול להסביר? הוא לא רוצה להגיד אבל כל הזמן זורק רמזים על כמה שילה לא בסדר בזה ולא בסדר בזה. סתם... אולי אני טועה?.... לא נעים ... אולי די, נועם, תפסיק להפיץ רעל במסווה של ילד חמוד ותמים. לדעתי הוא מחפש את שילה בנרות, כי הוא מקנא שאמילי העדיפה אותו על פניו, אחרי שעידן יצא. נועם איכס.
נועם באמת לא מבין מה לא בסדר בו, מדוע אמילי לא בחרה בו. עכשיו נועם, היה נוהג להידחף לחבוק של אמילי ועידן, הוא היה פתאום שוכב על אמילי כאשר היא שוכבת במיטה ומחבק חזק מול העיניים של עידן. עכשיו עידן ראה בו ילד, אז לא קנאה. אבל אתם יודעים שאפילו אם אמילי לא מתנגדת במפורש וזה מפריע לה זאת הטרדה מינית. שימו לב שאחרי שעידן יצא נועם הפסיק להשכב ככה על אמילי.
שילה החליט שאמילי שייכת לו, הבנתי שהיום הייתה לו פליטת פה ותכלס לא רק היום. צפיתי בפרק של אתמול , בעלי שאל " למה שילה מודיע לאמילי שהדר עברה מיטה הוא רוצה להחליף אותה ?" בטח שרוצה ..

tarimulu

Well-known member
לראשונה העונה שימוש במילה בטון על מנת לתאר בטון אמיתי ולא מטאפורי

מצב
הנושא נעול.
למעלה