** שרשור צהריים היום ה101 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

SNIPES

Well-known member
החלום שלי זה שדניאל ואלמוג יגיעו לגמר
אם כבר העונה הזאת מגוחכת אז עד הסוף
זה יהיה ענק

serena111

Well-known member
מדהים אותי איך ברשת עדיין יש כל כך הרבה מעריצי יהודה שמגנים עליו ומאשימים את רמי ואת רמי בלבד בהכל.
מדהים. אין תקווה לאנושות.
לא רק רמי אבל גם לא רק יהודה, שניהם היו צריכים לצאת
החלום שלי זה שדניאל ואלמוג יגיעו לגמר
אם כבר העונה הזאת מגוחכת אז עד הסוף
זה יהיה ענק
חחח לפעמים חלומות מתגשמים

בסדר555

Well-known member
מה זה הלהיפך? בינתיים כל מה שאני רואה זה בעיקר את מה שתיארתי ואני נמצאת המון ברשת.
אני רואה גם כאלה שמאשימים רק את יהודה
בסוף רובנו לא אובייקטיבים

הכ תלוי בעד מי אנחנו, ומה לעשות שהרוב המכריע בעד יהודה

valkyrie2021

Well-known member
אני רואה גם כאלה שמאשימים רק את יהודה
בסוף רובנו לא אובייקטיבים

הכ תלוי בעד מי אנחנו, ומה לעשות שהרוב המכריע בעד יהודה
לא עניין של אובייקטיביות, אני גולשת המון ברשת וזה מה שאני רואה. בכלל אני כמעט ולא רואה הודעות מטעם אוהדי רמי, אני לא חושבת שיש לו ממש אוהדים כאלו שמעורבים ברשתות החברתיות כ"כ.
שרשור שלם עכשיו בפייסבוק וכולם יהודה יהודה יהודה, ורמי רמי רמי אשם. זה מגוחך.

בסדר555

Well-known member
לא עניין של אובייקטיביות, אני גולשת המון ברשת וזה מה שאני רואה. בכלל אני כמעט ולא רואה הודעות מטעם אוהדי רמי, אני לא חושבת שיש לו ממש אוהדים כאלו שמעורבים ברשתות החברתיות כ"כ.
אני חושב שאם היו מוציאים את שניהם היו פחות תגובות כאלה

andersonian

Well-known member

63% מהישראלים לא מצליחים לזהות פייק ניוז - Ynet​

זה אומר הרבה...

אורחתלרגע23

Well-known member
מדהים אותי איך ברשת עדיין יש כל כך הרבה מעריצי יהודה שמגנים עליו ומאשימים את רמי ואת רמי בלבד בהכל.
מדהים. אין תקווה לאנושות.
אולי בעיקר בגלל חוסר הצדק. הוציאו אחד, והשני שניבל את הפה לאורך כל העונה, והיה תוקפני ומאיים גם בריב האחרון נשאר.

valkyrie2021

Well-known member
אולי בעיקר בגלל חוסר הצדק. הוציאו אחד, והשני שניבל את הפה לאורך כל העונה, והיה תוקפני ומאיים גם בריב האחרון נשאר.
אחד קיבל אזהרה כבר בתחילת העונה, השני קיבל אזהרה רק עכשיו.
האחד נכנס לחדר האח ודפק איומים וקללות מטורפות מה שגרם לכך שהוא קיבל אזהרה שניה ובעיטה.
השני נכנס לחדר האח קיבל את האזהרה שלו. טרם שמעתי שאיים על האח ודרש מהאח, טרם שמעתי שיזיין את ההורים של יהודה..ועוד דברים שכנראה האח חסך מאיתנו.
אם יהודה יקיר ההפקה בסוף קיבל בעיטה כנראה שיהודה יקיר ההפקה עבר את הגבול אפילו שלהם.

בשום שלב בתגובות שאני קוראת אין שום גינוי על מה שיהודה עשה, יש רק האשמות, רמי אשם עם מה שקרה, רמי אשם. כשרמי והאחרים בכלל לא יודעים על המפלצת שהייתה בחדר האח ובגלל אותה מפלצת שיצאה שם הוא עף. כי זו הסיבה האמיתית- לא הריב שהיה קודם לכן.
כי כשיהודה נכנס לחדר האח, עוז עוד ניסה לדבר ולהרגיע אבל יהודה כמו יהודה חשב שהוא קינג ושלא יוותרו עליו ושחרר את כל הרסן- גם על האח.

ברגע שאוהדי יהודה יקבלו ויבינו שיהודה הוא היחיד שהרס ליהודה, אפשר יהיה להתקדם ולהתדיין על רמי וחטאיו.

המלאך האדום10

Well-known member
האחד נכנס לחדר האח ודפק איומים וקללות מטורפות מה שגרם לכך שהוא קיבל אזהרה שניה ובעיטה.
השני נכנס לחדר האח קיבל את האזהרה שלו. טרם שמעתי שאיים על האח ודרש מהאח, טרם שמעתי שיזיין את ההורים של יהודה..ועוד דברים שכנראה האח חסך מאיתנו.
אם יהודה יקיר ההפקה בסוף קיבל בעיטה כנראה שיהודה יקיר ההפקה עבר את הגבול אפילו שלהם.

בשום שלב בתגובות שאני קוראת אין שום גינוי על מה שיהודה עשה, יש רק האשמות, רמי אשם עם מה שקרה, רמי אשם. כשרמי והאחרים בכלל לא יודעים על המפלצת שהייתה בחדר האח ובגלל אותה מפלצת שיצאה שם הוא עף. כי זו הסיבה האמיתית- לא הריב שהיה קודם לכן.
כי כשיהודה נכנס לחדר האח, עוז עוד ניסה לדבר ולהרגיע אבל יהודה כמו יהודה חשב שהוא קינג ושלא יוותרו עליו ושחרר את כל הרסן- גם על האח.

ברגע שאוהדי יהודה יקבלו ויבינו שיהודה הוא היחיד שהרס ליהודה, אפשר יהיה להתקדם ולהתדיין על רמי וחטאיו.
👍🏼

אורחתלרגע23

Well-known member

דווקא נראה לי שההחלטה להוציא את יהודה נקבעה עוד לפני ההתפרצות של יהודה בחדר האח,
בגל המשפט שהוא אמר לרמי ״תגיד לי את זה בחוץ״ רמי פירש את זה כאיום והתבכיין והתלונן בחדר האח.
יהודה הבין לאן נושבת הרוח של ההפקה והתפרץ.. לא מצדיקה את הדברים שלו בחדר האח אבל רואים שזה נאמר ברגע של איבוד שליטה,
יהודה לא ניבל את הפה לאורך העונה לעומת רמי שניבל בלי הפסקה,
רמי יצא מחדר האח בצורה מאיימת ותוקפנית כלפי יהודה ששכב בספה, מה שהתסיס שוב את המריבה.

נטה אונה

Well-known member
דווקא נראה לי שההחלטה להוציא את יהודה נקבעה עוד לפני ההתפרצות של יהודה בחדר האח,
בגל המשפט שהוא אמר לרמי ״תגיד לי את זה בחוץ״ רמי פירש את זה כאיום והתבכיין והתלונן בחדר האח.
יהודה הבין לאן נושבת הרוח של ההפקה והתפרץ.. לא מצדיקה את הדברים שלו בחדר האח אבל רואים שזה נאמר ברגע של איבוד שליטה,
רמי יצא מחדר האח בצורה מאיימת ותוקפנית כלפי יהודה ששכב בספה, מה שהתסיס שוב את המריבה.
"כשהוא יהיה למטה, אני אגרור את הראש שלו על המדרכה
אני מאיים ותביאו את המשטרה"
איפה זה נאמר?
יהודה חשב שהאח גם חייל שלו
התבלבל קצת

valkyrie2021

Well-known member
לא.
כמו שאמרתי "כי כשיהודה נכנס לחדר האח, עוז עוד ניסה לדבר ולהרגיע אבל יהודה כמו יהודה חשב שהוא קינג ושלא יוותרו עליו ושחרר את כל הרסן- גם על האח."

רק בחדר האח יהודה שחרר על אמת כל רסן מזעזע. בשעה שהאח עוד מנסה להרגיע אותו. זה לא הלך, הוא עף.
יהודה אשם בהרס של עצמו

בסדר555

Well-known member
הצעה למנכל רשת
אולי במקום לבטל את הערוץ, לשנות חוקים, לעצבן צופים, ולעשות הכל כדי שצופים יברחו ממכם

פשוט תחליפו את רועי עוז? או שתוותרו על הפורמט ותחזירו אותו לקשת? גם ככה אתם כשלון

מצב
הנושא נעול.
למעלה