שרשור צהריים היום ה89 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

Christina 1001

Well-known member
איך הוא עבר להיות הסטייליסט\מאפר\ספר של סתיו, זה מצחיק אותי בטירוף.
הקטע שהוא האשים את נגר בלקלוק לסתיו ומיד תפס את מקומו לאחר שהתנדף מהבית :ROFLMAO:

נערך לאחרונה ב:

tarimulu

Well-known member
איך הוא עבר מלהיות הסטייליסט\מאפר\ספר של סתיו, זה מצחיק אותי בטירוף.
הקטע שהוא האשים את נגר בלקלוק לסתיו ומיד תפס את מקומו לאחר שהתנדף מהבית :ROFLMAO:
תעצומות נפש של סתיו מאפשרות את זה. אחרי שהעביר אותה מסכת התעללות מהנוראיות שידעה האנושות, היא מצליחה להדחיק ולשים את זה בצד לטובת הרמוניה ושמחה

mariamma 86

Well-known member
תעצומות נפש של סתיו מאפשרות את זה. אחרי שהעביר אותה מסכת התעללות מהנוראיות שידעה האנושות, היא מצליחה להדחיק ולשים את זה בצד לטובת הרמוניה ושמחה
תמיד ידעתי שהיא לא שומרת טינה ונותנת הזדמנות שניה לא משנה מה קרה
מי שחביב עליה היא חביבה עליו. זאת הגדולה שלה
בטוחה שהייתה נותנת הזדמנות אפילו לשי ושניר
רק עם אברהם זה כבר אבוד

tarimulu

Well-known member
תמיד ידעתי שהיא לא שומרת טינה ונותנת הזדמנות שניה לא משנה מה קרה
מי שחביב עליה היא חביבה עליו. זאת הגדולה שלה
בטוחה שהייתה נותנת הזדמנות אפילו לשי ושניר
רק עם אברהם זה כבר אבוד
אפילו עם אברהם זה לא אבוד
במיוחד אם שניהם יעלו לגמר

טוויגיי

Well-known member
איך הוא עבר מלהיות הסטייליסט\מאפר\ספר של סתיו, זה מצחיק אותי בטירוף.
בדיוק מה באתי לכתוב
איך נכנס הבראץ המדומיין ונחת למציאות היותו המסונג'ר הרישמי של ברבי
מרענן איך שגלגל מתהפך לו לפעמים

אוח 🤗

Kaz12

Well-known member
מקוה שעדן תעוף. אני יודע שקשה להאמין בליאל ואני עדיין לא סובל אותו, אבל כרגע הוא עדיף לסתיו, גם אם ברור שהוא עלול להתהפך עליה שוב בהמשך. (אבל איכשהו נראה לי שהחברות ביניהם תחזיק מעמד עד הרגע שהוא יודח)
בכל מקרה הצבעתי רק סתיו, אבל מקוה שיש אנשים שקצת מחזקים גם את ליאל, בשביל סתיו. ממש לא בשבילו.

Goneril 4444

Well-known member
מקוה שעדן תעוף. אני יודע שקשה להאמין בליאל ואני עדיין לא סובל אותו, אבל כרגע הוא עדיף לסתיו, גם אם ברור שהוא עלול להתהפך עליה שוב בהמשך. (אבל איכשהו נראה לי שהחברות ביניהם תחזיק מעמד עד הרגע שהוא יודח)
בכל מקרה הצבעתי רק סתיו, אבל מקוה שיש אנשים שקצת מחזקים גם את ליאל, בשביל סתיו. ממש לא בשבילו.
בדיוק דעתי ומה ושעשיתי |4U|

לרה5

Well-known member
אסור לפצל הצבעות
יש מלא שונאי סתיו שמצביעים לו כדי להעיף אותה

mariamma 86

Well-known member
אני אחרי התלבטות הצבעתי רק לסתיו אבל מכירה הרבה בנות כולל חברות שלי שחיזקו גם את ליאל

לרה5

Well-known member
למה שי קוראת לסתיו ברבי? :-D

היא לא רבה איתה אתמול על זה וטענה שהיא לא מי שהיא מציגה את עצמה?
היא לא אמרה שזה משחק שעובד על הצופים ושזאת דמות שהיא המציאה והיא לא באמת ברבי? ציטוט

אז למה את קוראת לה ברבי?
שי, אי אפשר גם וגם :ROFLMAO:

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה