** שרשור צהריים 2 היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
מתי השיחה בין תום לגל?
נראה שהיתה כבר בבוקר בפינת עישון.... לא חושבת שתהיה עוד שיחה. הם לא מדברים כמו שצריך משום מה יש לה בעיה לעלות לנסט איתו נראה שהם לא יסגרו את הנושא וזה ימשיך להעבי על תום בעיקר

svtar25

Well-known member
נראה שהיתה כבר בבוקר בפינת עישון.... לא חושבת שתהיה עוד שיחה. הם לא מדברים כמו שצריך משום מה יש לה בעיה לעלות לנסט איתו נראה שהם לא יסגרו את הנושא וזה ימשיך להעבי על תום בעיקר
תום צריך לדבר על מה שמפריע לו עם ג'וזי!
ג'וזי יקח את אחותו הקטנה לצד, יסביר לו מה תום רוצה ממנה. אין מה לעשות, תום חייב מתרגם למה שהוא אומר.
דרור גם יכול להסביר יפה לגל, הוא יודע לדבר איתה.
שיחה של תום וגל לא תיתן כלום, כי תום רק שואל ואומר משפט כללי.

TalBrit

Well-known member
ראו את זה? באיזו שעה? אני מחפשת איפה... לדעתי תום ממש מחפש פרצות מתחת לשטיח כדי שיוכל לצאת מהקשר עם גל בלי לפגוע בתדמית שלו. הוא רוצה לבדוק עם קארין. מעצבן אותי.

הצודקת11

Well-known member
ראו את זה? באיזו שעה? אני מחפשת איפה... לדעתי תום ממש מחפש פרצות מתחת לשטיח כדי שיוכל לצאת מהקשר עם גל בלי לפגוע בתדמית שלו. הוא רוצה לבדוק עם קארין. מעצבן אותי.
ממש לא.
זה לא קשור לקארין.

svtar25

Well-known member
11:12 - הוא לא מחפש לעבור לקארין. הוא פשוט מפחד לדבר מול מצלמות. הוא כל הזמן זורק את הכדור לגל.
הוא היה צריך להגיד - פוגעות בי הערות המיניות שנוגעות אלי , כאשר את זורקת אותן בפני דירים אחרים.
לגבי סגנון דיבור, אי אפשר לשנות אותו תוך רגע, אם הבעיה הוא באישיות של גל, אז עדיף לא להמשיך את הקשר.

svtar25

Well-known member
אתם קופצים איתי לבריכה המושלמת הזאת, להפתיע דיירים? עכשיו עד מחר צינזורים, על מנת שלא נבין כלום

אלזה4

Well-known member
אולי כל שם שנאמר קיבל חסינות.
ויצא שיהודה, תום, גל, קרין וג'וזי חסינים...

בסדר555

Well-known member
מה שהבנתי עד עכשיו
דרור ג'וזי בחרו ביהודה
יהודה ליאור בחרו בג'וזי

הצודקת11

Well-known member
אם זה נכון שגוזי נתן לקארין
והיא נתנה לו
אז יהיה לנו בקרוב עוד זוג בבית,
עוז מחכה לזה.

ariela1612

Well-known member
איך שורף להם איך שורףףףףףףףףףף

אני לא מבינה למה רמי לא משחרר את ליאור, ליאור אוהב את ג'וזי הוא חבר טוב שלו, למה להרעיל ולהרעיל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה