** שרשור צהריים 3 היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

טנטוס

Well-known member
ג'וזי לא יפנה לקארין יותר, הוא יקח את המתנה שנתנו לו כרגע וישתמש בה ובכח שלה עד תום הוא עשה את זה בהישרדות, הוא כתש את איר דולפין עד עפר, ג'וזי חכם מאין כמוהו, הוא מבין טוב את כל התמונה, ליאור נתן לו את קולו כדי שירגיש יותר טוב, הוא לא חשב על החבר הכי טוב שלו בבית הוא חשב על עצמו

ניצנץ63

Well-known member
אני לא מאמינה שקארין בת 22. הדרישות, החשיבה והדיבור שלה כמו של ילדה בת 5!
היא באמת חושבת שלינור תבחר בה על פני רמי, כשרמי חיבק אותה בתקופה שהיה לה הכי קשה? מה קארין עשתה עבורה שמגיע לה לקבל חסינות על פני מישהו אחר בחבורה? קצת הזויה.

בסדר555

Well-known member
היא באמת חושבת שלינור תבחר בה על פני רמי, כשרמי חיבק אותה בתקופה שהיה לה הכי קשה? מה קארין עשתה עבורה שמגיע לה לקבל חסינות על פני מישהו אחר בחבורה? קצת הזויה.
לינור אמרה לה שהיא מספר אחת אצלה מספר פעמים
גם אפשר להבין אותה דיוויד לא בחר אותה במשימת חנוכה ויהודה בחר בה אחכ רונית אמרה באסה שרק 3 מהחבורה מועמדים ולא החשיבה את קארין
עכשיו גם מקבלת את זה מלינור, שלא נדבר על זה שדיוויד בחר במור כזוכה שלו אחרי שהודח(והיא בכלל לא יודעת)

היא בסך הכל רוצה להיות ראשונה אצל מישהו לכולם יש בבית את זה ורק לה אין
נראה לי קשה בבית כזה סגור בלי עוד אנשים להרגיש לבד כל הזמן

פלוידיאנית

Well-known member
הזוי בעיני, מה עוד שלינור שאלה אותה במי תיבחר בין דוייויד למור והיא ענתה למור משום שמור היא לבד
זה בעיני שקר משום שאיך שקארין הרגישה שמור לא פופולרית היא נטשה אותה וחיקתה את הדיבור שלה
ולבסוף מור נותרה לבד

בסדר555

Well-known member
כולם כל כך רוצים שג'וזי וקארין ישלימו שאפילו חשבו שהם נתנו חסינות אחת לשני :LOL:

נטה אונה

Well-known member
מה קארין רוצה? שמישהו יסביר לי?
יש משהו מאוד מוזר בזה שהיא מצפה מלינור שתהיה שם בשבילה 24/7 ותבין כל סיטואציה (סתמו) ואיך קארין מרגישה בתוך זה.
קארין רואה רק את עצמה? לינור לא אינדיבידואל בבית הזה? בסדר אתן חברות אבל מה את מצפה שהיא תהיה מרוכזת רק בך וברצונות שלך? מה האנוכיות?
נראה לי מה שחסר לקארין זה מישהו שיהיה צמוד אליה 24/7 כמו שדיויד היה ובלי זה היא אבודה בבית.
צומי

yehoodam

Active member
לינור שחקנית הולכת תמיד לצד של החמאה המרוחה. היום בבוקר לכלכה על ג'וזי עם רמי ועכשיו כשהוא חסין מתחנפת אליו כדי שלא יעמיד אותה להדחה. בחורה לא נאמנה כל מי שמתחבר אליה ישרף.

yoni564712

Well-known member
לינור שחקנית הולכת תמיד לצד של החמאה המרוחה. היום בבוקר לכלכה על ג'וזי עם רמי ועכשיו כשהוא חסין מתחנפת אליו כדי שלא יעמיד אותה להדחה. בחורה לא נאמנה כל מי שמתחבר אליה ישרף.
אין העמדות להדחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה