** שרשור צהריים 3 היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
לדעתי אצל גוזי גל ראשונה פשוט יהודה והוא עומדים להדחה כול שבוע ורצה כנראה שמישהו מצד השני ילך
כאשר גל אמרה שאם ייפול עליה בניין ג'וזי, תום וקארין, דרור ,יתפסו אותה, ג'וזי אמר : "את לא יודעת עד כמה"
נראה לי הכוונה הייתה רק לג'וזי ... אמרה לקארין :"את וג'וזי לא משנה מה , אנחנו נשאר חברים, כי אנחנו חברים מהבית".

UZURIA

Member
אני מרגישה שהוא היה רוצה לדבר איתה אבל לא נראה לי שאחרי השיחה האחרונה היא תפתח איתו עוד פעם שיחה. הוא הגיב בצורה שהיא לא ציפתה. והדברים שהוא אמר היו ממש לא יפים בלשון המעטה. להגיד לה שהיא כלום שהיא ריקנית לפני כל העולם והמצלמות המשפחה שלה ובייחוד כלפיה שהיא חשבה שהוא חבר שלה

הנדונה

Well-known member
מה קארין רוצה? שמישהו יסביר לי?
יש משהו מאוד מוזר בזה שהיא מצפה מלינור שתהיה שם בשבילה 24/7 ותבין כל סיטואציה (סתמו) ואיך קארין מרגישה בתוך זה.
קארין רואה רק את עצמה? לינור לא אינדיבידואל בבית הזה? בסדר אתן חברות אבל מה את מצפה שהיא תהיה מרוכזת רק בך וברצונות שלך? מה האנוכיות?
נראה לי מה שחסר לקארין זה מישהו שיהיה צמוד אליה 24/7 כמו שדיויד היה ובלי זה היא אבודה בבית.

בסדר555

Well-known member
יש משהו מאוד מוזר בזה שהיא מצפה מלינור שתהיה שם בשבילה 24/7 ותבין כל סיטואציה (סתמו) ואיך קארין מרגישה בתוך זה.
קארין רואה רק את עצמה? לינור לא אינדיבידואל בבית הזה? בסדר אתן חברות אבל מה את מצפה שהיא תהיה מרוכזת רק בך וברצונות שלך? מה האנוכיות?
נראה לי מה שחסר לקארין זה מישהו שיהיה צמוד אליה 24/7 כמו שדיויד היה ובלי זה היא אבודה בבית.
כי הייתה להם פעם שיחה על זה
בהתחלה כשהיא לינור ניסתה לגייס אותה לצד שלה נגד רונית
ולינור אמרה לה את מספר אחת אצלי
זה גם נראה לי פחות להתלונן זה בעיקר לשתף אותה שהיא מרגישה לבד

פלוידיאנית

Well-known member
כי הייתה להם פעם שיחה על זה
בהתחלה כשהיא לינור ניסתה לגייס אותה לצד שלה נגד רונית
ולינור אמרה לה את מספר אחת אצלי
זה גם נראה לי פחות להתלונן זה בעיקר לשתף אותה שהיא מרגישה לבד
לפי מה שהבנתי זה שלינור בחרה ברמי, וזה דיי צפוי לאור החברות בינהם, גם אני לא מבינה מה הטרוניה

meital38

Well-known member
זה מה שהיא עושה לגל, נדבקת אליה כל היום ללא הפסקה

ניצנץ63

Well-known member
זה רק מבהיר שהיא מיותרת והגיע זמנה ללכת. גם לי לא ברור על סמך מה יש לה כל כך הרבה דרישות ושאיפות מהסביבה... בנוסף לזה שהיא בטוחה שכל הגברים בבית היו אמורים לקרקר סביבה כל העונה. אין לה חוסן נפשי להתמודד עם עצמה לבד, היא לא עושה כלום כדי לפתח את האישיות שלה בלי לבנות את עצמה על בסיס של אחרים. לא מבינה מה היא עוד עושה בבית. מקווה שתעוף בזמן הקרוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה