** שרשור צוהריים - היום ה-29 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

lady mahvat

Well-known member
איפפפפפ עידן, מתיש אחד
כל פעם מוצא לעצמו דמות שהוא חושב שהקהל יאהב אם הוא יגן עליה.
אז הלכה המבוגרת
קיבלנו את נמוך הקומה

ערן .

Well-known member
אם מחר בערב יישארו 14 דיירים ובשבת 13 זה די משמעותי כשאנחנו רק חודש וקצת של העונה.
כנראה יקדימו את הכניסה השנייה.

בלנקה המקורית

Well-known member
סיימתי לצפות עכשיו בפרק של אתמול עם ההדחה המשמחת של אורית ומשום מה, אחרי הצפייה בפרק כבר לא שמחתי בכלל. לא. לא בגלל שאורית הודחה. דווקא זאת הייתה נקודת אור בכל הפרק הזה, אלא בגלל הדמויות הנשיות שלא מתקדמות לשום מקום והגברים אשר מצטיירים בעיניי כ תרנגולים הנאבקים למי יש כרבולת גדולה יותר. לא יודעת. קורלי מתישה אותי עם הטרוניות שיש לה כלפי יהב והבכיות שלה. יהב עם הניסיונות להיראות גבר גבר. אור עם הניסיון להצדיק את הדימוי שדבק בו בתור בריון גדול, עידן שלא מוצא את עצמו בתוך כל החרטא הזאת שאליה הוא נכנס בלי כוונה כי רצה לברוח מהסיוט של עזה והגיע לסיוט של האח הגדול, ושלא לדבר על דני הריקני והצפצפני...
ממש התייאשתי והתעייפתי מהדמויות המאכלסות את הבית. מלאני הגיעה על תקן מגלה מוקשים שמנסה לפרק אותם אחד אחרי השני אבל ללא הצלחה לדעתי, כי דיירי הבית נחושים לעלות על המוקשים שהם הטמינו אחד לשני. אז פרידה בוכה כי היא מצטערת על מה שעשתה להדר והדר לא מבינה מה רוצים ממנה כולם ואמילי מגלה שלהתנשק בלילה מתחת לשמיכה זאת 'חברות הכי טובה'. עידן ערף את ראשה של הרומנטיקה ולימד את אמילי פרק ביסוריו של גבר מבולבל. ברוכה הבאה אמילי למשחק.
ואני? אני לא מתחברת לאף אחד ואף לא לאף אחת אפילו לא לצורך המשחק. הדמויות כולן מתעתעות, למדו את המשחק היטב בבית, הגיעו עם דף מסרים, כל אחד שקוע בעצמו, אף אחד לא רואה מישהו אחר מלבד את עצמו.
כל אחד מנסה להיות אותנטי יותר ממה שהוא באמת. הזיוף גדול והאמת קטנה.

svtar25

Well-known member
סיימתי לצפות עכשיו בפרק של אתמול עם ההדחה המשמחת של אורית ומשום מה, אחרי הצפייה בפרק כבר לא שמחתי בכלל. לא. לא בגלל שאורית הודחה. דווקא זאת הייתה נקודת אור בכל הפרק הזה, אלא בגלל הדמויות הנשיות שלא מתקדמות לשום מקום והגברים אשר מצטיירים בעיניי כ תרנגולים הנאבקים למי יש כרבולת גדולה יותר. לא יודעת. קורלי מתישה אותי עם הטרוניות שיש לה כלפי יהב והבכיות שלה. יהב עם הניסיונות להיראות גבר גבר. אור עם הניסיון להצדיק את הדימוי שדבק בו בתור בריון גדול, עידן שלא מוצא את עצמו בתוך כל החרטא הזאת שאליה הוא נכנס בלי כוונה כי רצה לברוח מהסיוט של עזה והגיע לסיוט של האח הגדול, ושלא לדבר על דני הריקני והצפצפני...
ממש התייאשתי והתעייפתי מהדמויות המאכלסות את הבית. מלאני הגיעה על תקן מגלה מוקשים שמנסה לפרק אותם אחד אחרי השני אבל ללא הצלחה לדעתי, כי דיירי הבית נחושים לעלות על המוקשים שהם הטמינו אחד לשני. אז פרידה בוכה כי היא מצטערת על מה שעשתה להדר והדר לא מבינה מה רוצים ממנה כולם ואמילי מגלה שלהתנשק בלילה מתחת לשמיכה זאת 'חברות הכי טובה'. עידן ערף את ראשה של הרומנטיקה ולימד את אמילי פרק ביסוריו של גבר מבולבל. ברוכה הבאה אמילי למשחק.
ואני? אני לא מתחברת לאף אחד ואף לא לאף אחת אפילו לא לצורך המשחק. הדמויות כולן מתעתעות, למדו את המשחק היטב בבית, הגיעו עם דף מסרים, כל אחד שקוע בעצמו, אף אחד לא רואה מישהו אחר מלבד את עצמו.
כל אחד מנסה להיות אותנטי יותר ממה שהוא באמת. הזיוף גדול והאמת קטנה.​
הבעיה היא שאנחנו בעונה 6 ברשת ועוד היו עונות vipועונות של קשת ואח הגדול בעולם. אז אנשים מתכוננים, מפתחים אסטרטגיה. ברור שאין 100% והכל נתון לשינויים. אבל גם הצופה מקטלג דיירים לפי משבצת. כבר היה גמד בבית -אלעד ואף אחד לא הצביע לאלעד ועכשיו גמד חיים. אלעד היה קדוש לא הצביעו לו להדחה חוץ מקסניה שהצביעו לו בסוף. אז גם אנחנו הצופים מפתחים כבר איזה סלידה, שעמום וקשה להפתיע אותנו​

גליה 1211

Well-known member
כן ומאוד. לא אמרתי כלום עד עכשיו כי חשבתי שרק אני
מרגישה שה זה מהעליב גם בשבילה וגם לכל אישה בכלל.​
מעתוק תעשה הכל להשאר בתודעה. גם למצוא בן זוג וגם ללדת בשידור חי אם צריך.
זה לא מעליב אותה זה האינטרס שלה.​

yalian

Well-known member
מישו פה שם לב אם בהתחלה דני גם היה כזה "בעזרת השם" כל שתי מילים? או שהוא למד את זה מאורית ואור? מה זה לא מתחבר לי איתו 😅

מצב
הנושא נעול.
למעלה