** שרשור צוהריים - היום ה-31 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
נראה שיש להם מעין מסיבה כזו בחוץ עוד מעט

על מה ומה
פח אשפה של הפקה

yalian

Well-known member
לא יצא לי לראות אתמול את כל הפרק - הראו משהו מהמשימה מהיומיים האחרונים, עם הדירוגים וכו'?

ziniozi

Well-known member
הפרומו למחרררררר
אוי ויי
עכשיו ראיתי
עוז לא יתן לעם לשכוח שהדר גנבה לפרידה את הגברררר
זה כל כך מעופש הסיפור הזה אלוהים

טופיt

Active member
מעניין אם מלאני היתה מפתחת סוג של רגש לעידן באיזשהו שלב, היו להם שיחות עומק והבנה.
אם הוא היה נשאר והחיבור בניהם היה ממשיך זה יכל לקרות.

lady mahvat

Well-known member
עידן נכנס לבית אחרי מערכה קצרה של יח״צ אגרסיבי ברשתות על הלוחם האמיץ שהוריד מדים ובא לאח הגדול.
תמונה של בחור נאה, נמוכי וחמוד עם מבט ביישני,
הוא היה הפייבוריט שלי עוד לפני שהתחילה העונה.
מהר מאוד זה השתנה
גיליתי בחור קטן עם אגו ענק.
בחור יהיר, מתנשא.
בטוח שהוא מעין מתנת ידע וחכמה שנתנה לדיירים כמתנת חינם ועכשיו נותר להם רק לנצל אותו על־מנת ללמוד ממנו את כל האוצר המופלא שהוא אוגר בתוכו חזה עוף משמין עדיף פחממות……..

להגיד לאמילי משפט כמו: אם תראי שאני מכוון אותך לדרך הנכונה ולא תרצי תגידי לי שאת רוצה ללכת בדרך שלך🤦
משמע, ברור בלי שום ספק שרק דרכו היא הנכונה.

להשתלט על התקציב כי אתה רוצה את הסגריות שלך ולזלזל ברצונות של אחרים כי סגריות זה מעל הכל ולהגיד משפטים כמו: אני הבאתי לו…..ובפעם הבאה לא אביא לא…..עידן, לא הבאת, זה לא הכסף שלך.
להצדיק כל פעם התנהגות בריונית של אורית רק בגלל שהיא קצת יותר מבוגרת.
להתחנף לבריוני הבית.

גולת הכותרת זו ההתנהגות המקטינה והמזלזלת כלפי אמילי.
לא צריך לפרט.

אז הוא חייל קרבי (תודה וסליחה)
זה בהחלט עשה רושם ראשוני אבל כמה זמן זה אמור להיות פאקטור בתוך הבית כזה שאמור להעלים התנהגות רעה?
לדעתי זה לא צריך להיות.
זה כמו אדם שיש לו נגיד פרוטקציה ומתקבל לעבוד במקום מסויים, סבבה, אם הוא לא יעשה את המוטל עליו בסוף הוא ילך.

לדעתי הקהל ממש רצה לאהוב את עידן
ועידן קלקל להם ולעצמו הכל לא בגלל שעשה איזו טעות, אלא פשוט כי הראה את העידן האמיתי, את האופי שלו ומה לעשות….. הוא לא בן אדם כזה סבבה, הוא דוש .
הקהל רואה

בסדר555

Well-known member
עידן נכנס לבית אחרי מערכה קצרה של יח״צ אגרסיבי ברשתות על הלוחם האמיץ שהוריד מדים ובא לאח הגדול.
תמונה של בחור נאה, נמוכי וחמוד עם מבט ביישני,
הוא היה הפייבוריט שלי עוד לפני שהתחילה העונה.
מהר מאוד זה השתנה
גיליתי בחור קטן עם אגו ענק.
בחור יהיר, מתנשא.
בטוח שהוא מעין מתנת ידע וחכמה שנתנה לדיירים כמתנת חינם ועכשיו נותר להם רק לנצל אותו על־מנת ללמוד ממנו את כל האוצר המופלא שהוא אוגר בתוכו חזה עוף משמין עדיף פחממות……..

להגיד לאמילי משפט כמו: אם תראי שאני מכוון אותך לדרך הנכונה ולא תרצי תגידי לי שאת רוצה ללכת בדרך שלך🤦
משמע, ברור בלי שום ספק שרק דרכו היא הנכונה.

להשתלט על התקציב כי אתה רוצה את הסגריות שלך ולזלזל ברצונות של אחרים כי סגריות זה מעל הכל ולהגיד משפטים כמו: אני הבאתי לו…..ובפעם הבאה לא אביא לא…..עידן, לא הבאת, זה לא הכסף שלך.
להצדיק כל פעם התנהגות בריונית של אורית רק בגלל שהיא קצת יותר מבוגרת.
להתחנף לבריוני הבית.

גולת הכותרת זו ההתנהגות המקטינה והמזלזלת כלפי אמילי.
לא צריך לפרט.

אז הוא חייל קרבי (תודה וסליחה)
זה בהחלט עשה רושם ראשוני אבל כמה זמן זה אמור להיות פאקטור בתוך הבית כזה שאמור להעלים התנהגות רעה?
לדעתי זה לא צריך להיות.
זה כמו אדם שיש לו נגיד פרוטקציה ומתקבל לעבוד במקום מסויים, סבבה, אם הוא לא יעשה את המוטל עליו בסוף הוא ילך.

לדעתי הקהל ממש רצה לאהוב את עידן
ועידן קלקל להם ולעצמו הכל לא בגלל שעשה איזו טעות, אלא פשוט כי הראה את העידן האמיתי, את האופי שלו ומה לעשות….. הוא לא בן אדם כזה סבבה, הוא דוש .
הקהל רואה
מסכים עם הרוב
אצלי היה הפוך לא אהבתי אותו מהת.ז הרגיש לי ייחצני מידי
אחרי כמה שבועות התחלתי להתחבר ושוב היו לו קטעים שלא אהבתי
יש לו הרבה תכונות שאני שונא

דווקא את הקשר עם אמילי אהבתי
לא זה שהראו בפרקים את של הלייב

יום התחברתי אליו יום לא
אולי בגלל שהעונה מלאה בדיירים חסרי משמעות שלא מעוררים כלום אצלי
העדפתי שישאר כדייר מצד שני עדיף לו לצאת

למרות כל התכונות הרעות שלו
מה שבטוח מה שההפקה עשתה לו לא הגיע לו