** שרשור צוהריים היום ה-73 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ניצןן1

Well-known member
הימורים מי יהיה חסין מההדחה?
אומרים ברשת שיענקי כי יובל מעתוק תתן לו חסינות

עדגיל

Well-known member
אנחנו עכשיו 13, בשבת הולכים שלושה. תחשבי: זה 7 אחוז וחצי בערך. יענקי ליובל. חשבון בסיסי. לי זה ממש צורם....

נערך לאחרונה ב:

המלאך האדום10

Well-known member
האמת, נמאס לי לשמוע את יובל מספרת על אח שלה ועל מגדל העמק המקסימה. כמה אפשר? גם לסתיו יש אח בעייתי לא פחות ולא שמעתי אותה מפמפמת יום יום
העיקר מעתוק אומרת שסתיו מבכיינת על אבא שלה
עוד לא עבר יום שמעתוק לא סיפרה על האח שלה ועל הגברים שהתעללו בה.

רותרות7

Well-known member
העיקר מעתוק אומרת שסתיו מבכיינת על אבא שלה
עוד לא עבר יום שמעתוק לא סיפרה על האח שלה ועל הגברים שהתעללו בה.
לא לשכוח שקובי של מעתוק הוא אחיה התאום וזה קשר שונה לגמרי. במפגש עם האבא והאח שלה הדבר הראשון שאמרו לה שלא תדאג לקובי. זו ממש לא הצגה מצידה או ניסיון לצבור קולות על חשבון קובי.

רותרות7

Well-known member
לא לשכוח שקובי של מעתוק הוא אחיה התאום וזה קשר שונה לגמרי. במפגש עם האבא והאח שלה הדבר הראשון שאמרו לה שלא תדאג לקובי. זו ממש לא הצגה מצידה או ניסיון לצבור קולות על חשבון קובי.
ועכשיו יצא המרצע מהשק. סתיו שואלת את שניר על גידול שתיל הנענע ששתל. הוא אומר לה, תשאלי את אחיך, הוא הרי גנן. וסתיו: "אני לא מדברת איתו". זו כנראה הסיבה שהיא אינה מזכירה אותו בכלל. אצל סתיו אין משהו בלי סיבה ואינטרס. מעתוקה אמיתית.

עדגיל

Well-known member
ועכשיו יצא המרצע מהשק. סתיו שואלת את שניר על גידול שתיל הנענע ששתל. הוא אומר לה, תשאלי את אחיך, הוא הרי גנן. וסתיו: "אני לא מדברת איתו". זו כנראה הסיבה שהיא אינה מזכירה אותו בכלל. אצל סתיו אין משהו בלי סיבה ואינטרס. מעתוקה אמיתית.
סתיו אינה מזכירה את אח שלה שהוא גם עם פיגור כלשהו. אמרה למעתוקה לי ולך יש אח כך וכך....

רותרות7

Well-known member
זה שקר היא לא אמרה שלא מדברת איתו. הוא אחיה הגדול.
יש לה אח קטן איתו לא מדברת.
אז לדייק
זה לא שקר זו טעות. לא זכור לי שדיברה על הקטן ולא ידעתי על קיומו. תודה על התיקון.
בכל מקרה, אין להשוות את הקשר ההדוק של מעתוקה עם אחיה התאום לקשר של סתיו עם שני אחיה. כנראה שלא סתם היא לא מזכירה אותם. אם איזכורם היה תורם משהו לאינטרס שלה, הייתה עושה זאת.

ניצןן1

Well-known member
שני פרומואים

בסיום של פרומו אחד - תמונה של ספיר
בסיום של פרומו שני - תמונה של סתיו

האח לא שקוף מידיי בכיוון שלו - זו מול זו

בסוף מגיע לשתיהן להגיע לגמר יחד
הוא טיפש מדי כדי להבין שספיר, במקסימום, תגיע למקום 4 בגמר.

ניסה לשחזר את שנה שעברה.
לא עבד לו.

הפעם זה יהיה בן מול בת
כלומר יענקי מול סתיו

יונתנסקי

Well-known member
הוא טיפש מדי כדי להבין שספיר, במקסימום, תגיע למקום 4 בגמר.

ניסה לשחזר את שנה שעברה.
לא עבד לו.

הפעם זה יהיה בן מול בת
כלומר יענקי מול סתיו
לי יש הרגשה שזה יענקי מול ספיר
וסתיו, הרחק הרחק מאחור
לא כי לא מגיע לה
אלא כי זה עוז הכולרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה