** שרשור צוהריים היום ה-79 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
אברהם חושב שעוז בנה לו סיפור בתכנית 13 כקורבן מסכן בזוגיות שהייתה לו עם ספיר אחרי הריבים שהיו להם.. הוא לא יודע שהחודש האחרון התמונה הוצגה אחרת

KAPSULA1

Well-known member
אברהם חושב שעוז בנה לו סיפור בתכנית 13 כקורבן מסכן בזוגיות שהייתה לו עם ספיר אחרי הריבים שהיו להם.. הוא לא יודע שהחודש האחרון התמונה הוצגה אחרת
אברהם בכלל בונה מגדלים בראשו. כועס שספיר התיישבה ליד אורי שבכלל היא התיישבה מאחרי שניר ומדמה את זה שהיא משחקת לו ברגשות ובלב בגלל זה.

KAPSULA1

Well-known member
אני באמת מבינה את התסבוכת שלה עם עצמה

והדיירים בבית לא מסייעים לה
נכון, שוב ניגשה אליו אחרי שיחה עם שי. בטח שי אמרה לה שוב דברים.
באמת חבל לי עליה, אברהם לוקח לה את כל האנרגיות. הוא מתרומם מהיחס שלה והיא רק שוקעת.
לא ברור לי למה היא ככה נלחמת על הזוגיות בזמן שהוא רק עוקץ ומלכלך. איך אברהם אומר מילים לא נחשבות רק התנהגויות, אז בהתנהגויות שלו הוא מראה הכל חוץ מאהבה

_אלכסה

Well-known member
באמת חבל לי עליה, אברהם לוקח לה את כל האנרגיות. הוא מתרומם מהיחס שלה והיא רק שוקעת.
לא ברור לי למה היא ככה נלחמת על הזוגיות בזמן שהוא רק עוקץ ומלכלך. איך אברהם אומר מילים לא נחשבות רק התנהגויות, אז בהתנהגויות שלו הוא מראה הכל חוץ מאהבה
היא לא מודעת לדברים שהוא אומר עליה מאחורי הגב ולדרך שבה זה נאמר…

מיק83

Well-known member
אין לספיר מי שיסייע לה מתוך הבית.. ולספיר יש לב גדול יותר.. אני כועסת מאוד על אברם, ואני גם מבינה את ספיר, את התסבוכת שלה

אני גם בטוחה שיצעקו לספיר לא מעט בימים הבאים, ומסוק אולי יהיה סביב זה..

KAPSULA1

Well-known member
אין לספיר מי שיסייע לה מתוך הבית.. ולספיר יש לב גדול יותר.. אני כועסת מאוד על אברם, ואני גם מבינה את ספיר, את התסבוכת שלה

הם כבר בדרך להשלמה וחזרה. שניהם ירדו מהעץ והתחילו שאלות של האכפתיות. ספיר תקועה בלופ על שתצא מהבית בקשר הזה

עדגיל

Well-known member

אז מה יהיה לנו עכשיו? הם תכננו לטוס לחו"ל אחרי צאתם מהבית, ומה יהיה עם הילדים ? מייקל ומולאן?

meital38

Well-known member
שוב אני לא מבינה למה שי דוחפת אותה להשפיל את עצמה בכל רגע וללכת לאברהם. מה פתאום לשי אכפת מאברהם? מה אכפת ל הפתאום לסדר את הזוגיות ביניהם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה