** שרשור צוהריים היום ה-85 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Christina 1001

Well-known member
מסתבר מהכתבה בynet
שגם בווצפ הקבוצתי של פליטי העונה
הדבר היחיד שהם יודעים לדבר עליו - סתיו.

הם מתעקשים להיות הליהוק הכי פתטי..
זה הקטע בעונה הזו.
הם לא מדברים על כלום, שום דבר.
אפילו לא פוליטיקה או דת. גורנישט.
כל העונה הם עסוקים בדיבורים על סתיו, פתי בר וסוכריות לקלוק.

לרה5

Well-known member
הצצתי בלייב והבנתי שאברהם באגו טריפ לא מהעולם הזה

מה זה הדבר הזה
מה זה היצור הזה
מה זה הגועל הבלתי נסבל הזה
מאיזה פח זבל הביאו אותו

אני כבר לא יודעת מי יותר גרוע
אברהם או ליאל

נערך לאחרונה ב:

tarimulu

Well-known member
ניקול, יאיר ואפילו דנה
עדיפים על רוב הסבל של היומיים האחרונים
למעט רגעים קטנים פה ושם

מורבידי 1

Well-known member
כדי להציל את העונה , וזה אפשרי על פי החוקים לזכרוני, האח צריך להכניס את ספיר מתישהוא בשבוע הקרוב, כאורחת ליומיים בבית , (ליותר משעה שעתיים , זה בטוח) שתחולל שוב מהומה שתיתן חומר לשני פרקי לפני סיום. ונקבל את הפינאלה שלנו).

לתת קלוז'ר עם אברהם ,ושניר, ובדרך להתקיל את סתיו.

sashalola

Well-known member
כדי להציל את העונה , וזה אפשרי על פי החוקים לזכרוני, האח צריך להכניס את ספיר מתישהוא בשבוע הקרוב, כאורחת ליומיים בבית , (ליותר משעה שעתיים , זה בטוח) שתחולל שוב מהומה שתיתן חומר לשני פרקי לפני סיום. ונקבל את הפינאלה שלנו).

לא תודה!
שבעתי ממנה די והותר

לרה5

Well-known member

לא תודה

Christina 1001

Well-known member
מכירים את הריח הזה כששוכחים כביסה רטובה במכונה ואז הבגדים מריחים כמו חורתחת של גרגמל?
אז זה הריח שיש לי על הפרצוף כרגע, ספוג מייקאפ רטוב שהיה סגור בתיק איפור זה אחד הדברים המסריחים.

tarimulu

Well-known member
מכירים את הריח הזה כששוכחים כביסה רטובה במכונה ואז הבגדים מריחים כמו חורתחת של גרגמל?
אז זה הריח שיש לי על הפרצוף כרגע, ספוג מייקאפ רטוב שהיה סגור בתיק איפור זה אחד הדברים המסריחים.
את צריכה איזה אברהם חמוד שהיה מרסס לך את התיק במפתיע בבושם

מורבידי 1

Well-known member
יש כמה ריחות גרועים יותר, אבל לא אציין אותם, כי ממש לא בא לי לקבל נזיפה שלפני אזהרה שלפני אזהרה חמורה ממנהלת הפורום אהובת ליבי.

מורבידי 1

Well-known member
אבל כן, כל מה שמסריח בעצמו, ואז מדביקים על הפרצוף ונשאר לך כל היום צמוד לפתחי הנשימה , הריח הנוראי שלו מתעצם כי זה ממש in your face . אכן :(

Christina 1001

Well-known member
אבל כן, כל מה שמסריח בעצמו, ואז מדביקים על הפרצוף ונשאר לך כל היום צמוד לפתחי הנשימה , הריח הנוראי שלו מתעצם כי זה ממש in your face . אכן :(
כן, ניסיתי להתיז בושם על הפרצוף, עכשיו שורפת לי העין ואני עדיין מריחה את השיט הזה.
הולכת למחוק הכל ולהתחיל מחדש 😩

המלאך האדום10

Well-known member
זה כמו כשהילדים שוכחים את הסנדוויץ עם ביצה קשה שבוע בתיק 🤢

צופה15

Well-known member
משלימה עכשיו את הפרק של יום ראשון.
מסכימה עם כל מילה של הפשוטע, אסור שהיא תנצח גם בריאלטי טיפשי.
כזה רוע לא ראיתי בשום תכנית. עם הבישולחם והארוחות בכוונה שלקהוצה השניה אסור לאכול ואחרי שספיר הודחה, השמחה לאיד ליד אברהם ושניר והמשפטים המכוערים על ספיר ליד אברהם כולו בשוק וכאוב.
גם שהיא משחקת דמות צריכים להיות עם טיפלה לב. היא 100 אחוז רוע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה