** שרשור צוהריים היום ה-87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Amit_

Well-known member
מישהו יודע מה אמרו לסתיו שמעתוקה לקחה את זה כל כך קשה?
לא נאמר משהו שלא נאמר כבר קודם.
סתיו ישבה בספסל עישון ליד אברהם וביקשה שיזוז קצת כי העשן מגיע אליה. הוא התעצבן עליה, באת לשבת לידי ואת אומרת לי לזוז? התחיל ויכוח.
אברהם שוב העלה את נושא הפייסבוק של סתיו, שהיא לא ברבי בחיים האמיתייים, אלה רק דמות לבית האח, והתחילו העקיצות הקבועות. (שי נכנסה באמצע ואמרה שהיא מסכימה עם אברהם ואז התחיל ויכוח נוסף בין סתיו לשי). יובל שאלה אותם איך להגיע לעמק השווה ל15 הימים שנותרו, הם לא ענו תשובה והמשיכו להתווכח.
היא לקחה את זה קשה שאין שלום בבית וכל הזמן יש ריבים ברקע.

בלנקה המקורית

Well-known member
יענקי דוגל בהגשת הלחי השנייה והעיקר לא להיות כמו הפוגע. אני לא רואה שום דבר טוב בפילוסופיה שלו. הוא ראה את סתיו בוכה בחדר השירות ואפילו לא שאל אותה למה היא בוכה. הוא התעלם כמו הייתה אוויר. אבל בדברים שחשובים לו הוא יודע טוב מאוד לעמוד על שלו ודואג מאוד שהמצלמה תתפוס את זה היטב.

Christina 1001

Well-known member
יענקי דוגל בהגשת הלחי השנייה והעיקר לא להיות כמו הפוגע. אני לא רואה שום דבר טוב בפילוסופיה שלו. הוא ראה את סתיו בוכה בחדר השירות ואפילו לא שאל אותה למה היא בוכה. הוא התעלם כמו הייתה אוויר. אבל בדברים שחשובים לו הוא יודע טוב מאוד לעמוד על שלו ודואג מאוד שהמצלמה תתפוס את זה היטב.
הוא יותר צבוע מכולם שם.

Amit_

Well-known member
שי: שחקנית של שקל וחצי, לפרסומת אחת לא יקחו אותך,אני אראה לך מאיפה משתין הדג, שקרנית, מערבבת עד שיהיה עיסה שתאכלי אותה בפנים. האיך שאמרה.
אכן במסגרת הדה-לגיטימציה שאברהם מעביר, את לא אדם אמיתי את עוטה עליך תחפושת,
סתיו כבר לא נתפסת כדיירת שווה בין הדיירים בבית, ולכן בראית עולמה של שי לא יקחו את סתיו לשום פרסומת/קמפיין כי היא לא חלק מהמשחק.

Christina 1001

Well-known member
אני דווקא מאמין למעתוק

היא נשמה טובה
הבכי שלה היה מהלב. אני לא אוהבת או אפילו מחבבת את מעתוק אבל לזכותה ייאמר שטוב הלב שלה אמיתי ולמעט מספר נפילות ללחץ חברתי במהלך החודשיים האחרונים, אני חושבת שהיא היחידה בבית שבאמת כואבת לראות את ההתבריינות הקבוצתית על סתיו לאורך כל העונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה