** שרשור צוהריים - היום ה-97 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

mariamma 86

Well-known member
שפרידה פוצחת בשירה ככה פתאום...
אמא
לא נעים לשמיעה
שאני שרה בבית
בעלי אומר שלא הזמין את להקת הזאבים הביתה
ואני חושבת שאני שרה יותר יפה מפרידה

רימון2024

Well-known member
עינב מדברת על מלאני
מלאני צחקה עליה שהיא בחרה בה להיות החברה הכי טובה שלה בבית
בשיחה עם יוסי לפני יומיים

8LIBI8

Well-known member
מה זה לא מבינה את האהבה לנועם
פשוט נשגב מבינתי
בנאדם מעורר בחילה
חסר אופי ועמוד שדרה, שנורר וחזיר על אוכל
מתווכח על שטויות וחופר כדי להראות נוכחות, מקנא בגברים אחרים
נו בחיאת
וזה ילד טוב ומחונך?!
נשאר בעיקר בגלל היכולת ה"מופלאה" לשגע פילים
בעונות הראשונות כשהיו יותר אותנטיים היו הרבה פחות סובלניים אליו

שרי48

Well-known member
מה זה לא מבינה את האהבה לנועם
פשוט נשגב מבינתי
בנאדם מעורר בחילה
וההטרדות המיניות שהוא עושה גם לנשים וגם לגברים בבית? אפילו לגיא זוארץ נצמד. זה כבר ממש מוגזם.
נצמד אליהם ולא מרפה, נשכב עליהם ללא רשות. אני מקבלת בחילה כשאני רואה את זה.
ואף אחד לא מעיר לו, כולל דיג'יי, "הקנאי" שכל כך התרגש מהנשיקה באויר של שילה.
גם אני לא מבינה איך אפשר לאהוב את היצור הזה, נועם.

svtar25

Well-known member
אני אומנם כבר ויתרתי על הלייב, פרק של יום רביעי לא סיימתי, בעלי ביקש אם אפשר להעביר קטעים של פרידה ודיג'י. ובסוף עזבנו את הפרק.
אבל בטיקטוק ראיתי את השיחה של נועם ושילה, פרידה נועם. אומנם נועם חופר ואני לא מסכימה איתו על הקידוש, אני לא מאמינה ששילה עשה בכוונה ונועם פשוט סימן את שילה בגלל אמילי. יחד עם זאת:
לשילה יש נטייה לסלף את המציאות, הוא עושה גייזליטינג. אגב בדיוק על זה העירה לו אמילי בהרבה מאוד שיחות בינהם.

tarimulu

Well-known member
אני אומנם כבר ויתרתי על הלייב, פרק של יום רביעי לא סיימתי, בעלי ביקש אם אפשר להעביר קטעים של פרידה ודיג'י. ובסוף עזבנו את הפרק.
אבל בטיקטוק ראיתי את השיחה של נועם ושילה, פרידה נועם. אומנם נועם חופר ואני לא מסכימה איתו על הקידוש, אני לא מאמינה ששילה עשה בכוונה ונועם פשוט סימן את שילה בגלל אמילי. יחד עם זאת:
לשילה יש נטייה לסלף את המציאות, הוא עושה גייזליטינג. אגב בדיוק על זה העירה לו אמילי בהרבה מאוד שיחות בינהם.
זה גם מה שרובנו כאן אמרנו, שילה בשום צורה לא עשה בכוונה עם הקידוש, אבל ברגע שנועם הפך את זה לסיפור, שילה ניצל את זה ומאותו רגע שניהם ניסו להוציא את השני יותר רע

EREZG07

Well-known member
איך הדר מובילה בסקרים? מה אנחנו מפספסים והאם היא מנצחת את העונה ואנחנו פשוט לא יודעים איזה קהל גדול יש לה? יש המון תגובות בעדה ברשת

גליה 1211

Well-known member
איך הדר מובילה בסקרים? מה אנחנו מפספסים והאם היא מנצחת את העונה ואנחנו פשוט לא יודעים איזה קהל גדול יש לה? יש המון תגובות בעדה ברשת
אתם מפספסים את הדר 😘
כל האנטי שהפגינו כלפיה הדיירים.ות
נבע מרגשי נחיתות וקנאה.
כולם למעט אחד שינו את דעתם.
וגם הוא מתתתת להיות בקשר איתה בחוץ.
אז ...🤷‍♀️

EREZG07

Well-known member
אתם מפספסים את הדר 😘
כל האנטי שהפגינו כלפיה הדיירים.ות
נבע מרגשי נחיתות וקנאה.
כולם למעט אחד שינו את דעתם.
וגם הוא מתתתת להיות בקשר איתה בחוץ.
אז ...🤷‍♀️
אני לא שואל מה אני מפספס, אני שואל אובייקטיבית, כי האהדה כלפיה ברחוב לא כזאת גדולה לעומת מה שקורה בסקרים. יש גם המון תגובות בעדה ברשת. שיהיה לה בהצלחה כמובן מכל הלב. מגיע לה מקום בגמר. על זה אין מחלוקת

yalian

Well-known member
ברור שיש הרבה בעד הדר,
די, לא באמת חשבת שאין לה קהל... 😅

ואצלנו פה ברחוב עוד לא מצאתי אף אחד שצופה בעונה הזאת....

מצב
הנושא נעול.
למעלה