** שרשור צוהריים 🍄 היום ה-28 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

קינמון_23

Active member
ירד לי מאברהם לגמרה מאז שהוא נדבק לספיר.
אין לי בעיה שיתחבר איתה רק שלא יהיה עיוור. ושיבחן לב וכליות בחכמה. והם כקבוצה טעו להתעלם שהאח מנע אפשרות לצרף אותה. עוד פעם הנקמנות מזה שלא סופרים אותה. הם חייבים ללמוד " לקבל אותה" ולשים גבולות אין להם גבולות פנימיים שם. אל תהיו עדר ותתפסו מחנות. כי האח משחק בכם.

נערך לאחרונה ב:

מיק83

Well-known member
אין לי בעיה שיתחבר איתה רק שלא יהיה עיוור. ושיבחן וכליות בחכמה. והם כקבוצה טעו להתעלם שהאח מנע אפשרות לצרף אותה. עוד פעם הנקמנות מזה שלא סופרים אותה. הם חייבים ללמוד " לקבל אותה" ולשים גבולות אין להם פנימיים לכולם שם. אל תהיו עדר ו תפסו מחנות. כי הטח משחק בכם.
אתמול הם הציעו לעשות שלישיה במקום זוג

האח סירב

קינמון_23

Active member
אתמול הם הציעו לעשות שלישיה במקום זוג

האח סירב
נכון! ופה הרוב נפל במבחן. הם הנקמנות שלהם למחוק אותה היפילו את עצמם. הם לא עוזבים את הטקטיקה למחוק אותה. זאת גישה בריוניות. עם כל הבעיתיות של סתיו, המחיקה זה שווה ערך לא חוסר התמודדות עם השדים שלהם. הסביבה היא אמנם טריגר. השדים הם שלהם בלבד = קרי התמודדות עם השדים= קרי בגרות רגשית ולקיחת אחריות ולדעת להבין מתי זה אנחנו ומתי זה הסביבה ורגע לפני הפיצוץ שהקוף קופץ עליך, לעצור. בשבילך. לא בשביל סתיו או ספיר. זאת התשובה שנתן יאנקי לשי לי ואלון.

פגעסוס

Well-known member
ביחס לפוליטיקה, זו החלטה מודעת של ההפקה, המלהקת הראשית אמרה שזה בא מלמעלה לא להכניס אנשים פוליטים.

יש בבית ויכוחים פוליטיים או היו לפחות בהתחלה (כמו בכל עונה) אבל צינזרו את זה. היה רגע כבר בשבוע הראשון שיובל נכנסה לחדר בדמעות ואמרה שהיא מזועזעת מהדעות הפוליטיות הקיצוניות של האנשים בבית.

אני גם אוהב דיונים פוליטיים אבל זה אף פעם לא מחזיק, מי שיעז להביע דעות שמאל (שמאל אמיתי לא גנץ ויאיר לפיד) יעוף ולא יתנו לו הזדמנות.
הכי זכורה אורטל בן דיין ששנאו אותה והצל כתב עליה פוסטים, יורם ניסה לשמור עליה ועשה לה פרקי הצלה וזה לא עזר.

שמתי לב שבהתחלה גם צינזרו הרבה את בן שניר ואתי כשהם רק התחילו לדבר על משהו פוליטי, אותי זה מעצבן. יכול להיות שלאתי יש דעות גזעניות קשות ולא נותנים לנו לראות ואנחנו חושבים שמדובר בלוחמת צדק ובאדם הוגן. אני מחבב אותה אבל בן השורות מזהה התנשאות/עליונות יהודית ומשיחיות וסלידה מדעות ליברליות.
סער סקלי, בעונה 4, היה בגמר והגיע למקום 3.

tarimulu

Well-known member
הנקודה מהאשכול הקודם - תקשיבו למה שספיר אמרה ותתעלמו מהאנטי נגדה. כל מה שאמרה לגופו של עניין - בול, ואברהם הסכים איתה. אחרי כל השבחים על חוכמתו של אברהם פתאום עכשיו שניהם טועים או שזו משימה סודית של סתיו? זה קצת מזכיר "לא היה כלום כי אין כלום". יש גם את האפשרות שברבי לא מושלמת ויש בה פגמים

goldenn70

Well-known member
הנקודה מהאשכול הקודם - תקשיבו למה שספיר אמרה ותתעלמו מהאנטי נגדה. כל מה שאמרה לגופו של עניין - בול, ואברהם הסכים איתה. אחרי כל השבחים על חוכמתו של אברהם פתאום עכשיו שניהם טועים או שזו משימה סודית של סתיו? זה קצת מזכיר "לא היה כלום כי אין כלום". יש גם את האפשרות שברבי לא מושלמת ויש בה פגמים
זכותה לעשות מה שבא לה
אבל ספיר ממשיכה לשפוך רעל כדי שאברהם
יתרחק יותר.. גם ככה הוא לא בחר בה אתמול
כנראה נעלבה עד ממש ועושה לו גם דווקא

מצב
הנושא נעול.
למעלה