** שרשור צוהריים 🍄 היום ה-28 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Rave n

Well-known member
מה פה קורה פה? (אנ'לא בלופ..) סתיו פתחה נקמה באפליקציה נקמה פור יו ועוד נגד אבנר???

mariamma 86

Well-known member
בגדול אנחנו בוחרים להיפגע רק מאנשים שאכפת לנו מהם. אני רואה את זה ככה
הוא נפגע ממנה כי חיבב אותה והיה בטוח שהיא תלך עיוורת אחריו לא משנה מה. אבל לראות אותו מפנה לה גב בהפגנתיות ונצמד לספיר היה יותר מידי בשבילה. אני עם ברבי לא משנה מה

mor100

Well-known member
סתם מחשבה, אבל יתכן ויש מצב שבו סתיו היא אישה פגועה ונקמנית
ובו בעת ספיר היא אישה ערמומית ומתוחכמת שיודעת לזהות הזדמנויות לחימום יתר כך שהסיטואציה תעבוד למענה?

כאילו...אפשר גם וגם...

סתיו לא מלאכית, סתיו יודעת טוב מאוד לעשות self sabotage לעצמה, ללא עזרתה של ספיר
היא עושה את הבחירות שלה ושתתמודד עם ההשלכות שלהן
אבל יש פה איזו היתממות מסויימת לגבי ספיר ואיך היא בכיף תנצל כל הזדמנות לנסות להפריד בין אברהם לבין סתיו ולמשוך אותו אליה עוד יותר

מיק83

Well-known member
סתם מחשבה, אבל יתכן ויש מצב שבו סתיו היא אישה פגועה ונקמנית
ובו בעת ספיר היא אישה ערמומית ומתוחכמת שיודעת לזהות הזדמנויות לחימום יתר כך שהסיטואציה תעבוד למענה?

כאילו...אפשר גם וגם...

סתיו לא מלאכית, סתיו יודעת טוב מאוד לעשות self sabotage לעצמה, ללא עזרתה של ספיר
היא עושה את הבחירות שלה ושתתמודד עם ההשלכות שלהן
אבל יש פה איזו היתממות מסויימת לגבי ספיר ואיך היא בכיף תנצל כל הזדמנות לנסות להפריד בין אברהם לבין סתיו ולמשוך אותו אליה עוד יותר
אז עכשיו סתיו נקמה באברם בגלל ספירררר חח 🤣

גאונה זאתי

mor100

Well-known member
לא ברורה לי התגובה....
מרגיש לי כאילו בכוח מנסים לסלף דברים?

סתיו נקמה באברהם בגלל אברהם
הוא החבר היחידי שלה, היא מקנאה לו ובקשר שלו עם ספיר, הוא בחר בספיר על פניה והיא נ פ ג ע ה
כשהיא נפגעת, היא נוקמת. אפשר להסכים או לא שזו חרא טקטיקה והתנהגות, אבל זו האישה, ככה היא עובדת

אבל ברור שזה גם פועל לטובתה של ספיר! זה טוב לה שאברהם יהיה רק שלה! ברור שתחמם אותו עוד יותר על סתיו במקום להיות הבוררת שוחרת השלום שהיא תמיד!
שני הדברים יכולים להתקיים בו זמנית!
מקווה שעכשיו הייתי ברורה יותר :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה