** שרשור צוהריים 🍽️ היום ה-36 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופה מלונדון

Well-known member
ינקי מתאים למקום שני שלישי לא לזכיה, הוא אנמי, רוב היום לא רואים אותו, לא מתחבר עם אף אחד ממש, אין לו סיכוי לקחת את המליון, הם צריכים אנשים שמדברים שעושים פרובוקציות שהקהל יכתוב נגד או בעד לא חשוב העיקר שיהיה הרבה מה להגיד עליה, זה כתבות וזה לייקים וזה מה שהם צריכים​
אם היה לו חיבור בעל עניין עם סתיו זה יכל להתפתח למשהו משמעותי אבל הוא לא יוצא לעזרתה ולעיתים לגלגן כלפיה​

לרה5

Well-known member
בדוק גיא קיבל מסר שכדאי לצאת. תראו אותו אתמול אחרי המשימה מדבר עם ניקול ומעתוק, אוכל ארוחת ערב. זה לא התנהגות של מי שמתכנן לצאת
איפה יש אפשרות לחזור אחורה?

פאף פה

Well-known member
רק בשביל יוני ואיסי אני מפרגנת לגיא אם יחליט לחזור בכניסה השנייה, אבל שיהיה ברור שלדעתי זה טיפשי ופתטי.
מתאים לו אגב. לחשוב שבפעם השניה הוא יזרח. No way

ערן .

Well-known member
רק בשביל יוני ואיסי אני מפרגנת לגיא אם יחליט לחזור בכניסה השנייה, אבל שיהיה ברור שלדעתי זה טיפשי ופתטי.
מתאים לו אגב. לחשוב שבפעם השניה הוא יזרח. No way
הוא יעשה כמו שי חי, ייכנס בעונה אחרת.. להראות שהוא השתנה..

פאף פה

Well-known member
הוא יעשה כמו שי חי, ייכנס בעונה אחרת.. להראות שהוא השתנה..
ערני,
מזמן רציתי להגיד לך שלעיתים יש לך תגובות כה מרגשות שאפילו מעלות בי דמעה. יש בך המון יופי.
למשל, כתבת שלו היית סגור במגדל כמו סתיו, היית נהנה מהשקט, מהלבד, היית שמח לחשבון נפש והרהורים… היה מי שצחק אבל אני כל כך הזדהיתי והתרגשתי!
כמה טוב שאתה איתנו, אתה נכס לפורום יא נשמה מהממת💗

ערן .

Well-known member
ערני,
מזמן רציתי להגיד לך שלעיתים יש לך תגובות כה מרגשות שאפילו מעלות בי דמעה. יש בך המון יופי.
למשל, כתבת שלו היית סגור במגדל כמו סתיו, היית נהנה מהשקט, מהלבד, היית שמח לחשבון נפש והרהורים… היה מי שצחק אבל אני כל כך הזדהיתי והתרגשתי!
כמה טוב שאתה איתנו, אתה נכס לפורום יא נשמה מהממת💗
תודה רבה על המילים המרגשות 🥰
מעריך אותך ואת הכתיבה היפה שלך. את תורמת הרבה לפורום.

yoni564712

Well-known member
בעונה של אלדד וטל גלבוע
היתה דיירת שנאלצה לצאת עקב מצב רפואי וחזרה בכניסה השניה

עכשיו נכון
הסיבה ליציאה לא אותה סיבה
אבל הבעיה היא אותה בעיה
שכביכול הדייר יודע מה קורה בחוץ

בלנקה המקורית

Well-known member
אם שמתם לב, החלפתי את תמונת הפרופיל שלי.
להזכיר לעצמי שהחיים הם לא סרט ולא תוכנית ריאליטי.
החיים הם כמאמר הקלישאה החבוטה - כל מה שקורה לך בזמן שאתה מתכנן תוכניות אחרות.
הפיצקעלך הקטנה מזכירה לי שכל הדמויות באח הגדול הן רק דמויות שאין טעם להילחם עליהן
כי האח הגדול ממילא מחליט מי מתאים לו לגמר או מי ראוי לו לגמר. רק בגמר עצמו הוא לא מתערב
ונותן לצופים לבחור מה שבא להם.
אז אני קיבלתי נכדה פיצקעלאך בזמן שכבר שכנעתי את עצמי שאני לא רוצה יותר שום דבר וששבעתי מכל מה שיש לחיים הללו להציע לי.
עכשיו אני צריכה להתחיל שוב הכל מהתחלה.
האח הגדול הוא פסק זמן קצר במשחק של החיים.

פאף פה

Well-known member
הפיצקעלך הקטנה מזכירה לי שכל הדמויות באח הגדול הן רק דמויות שאין טעם להילחם עליהן
כי האח הגדול ממילא מחליט מי מתאים לו לגמר או מי ראוי לו לגמר. רק בגמר עצמו הוא לא מתערב
אז אני קיבלתי נכדה פיצקעלאך בזמן שכבר שכנעתי את עצמי שאני לא רוצה יותר שום דבר וששבעתי מכל מה שיש לחיים הללו להציע לי.
אשרייך בלנקה! מתוקונת שכזו!
תהני🥰

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תמונת הפרופיל שלך היא אושר
פשוט אושר
אחד הדברים שהכי עשו לי טוב לאחרונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה